4 مینیاپولیس افسران اخراج پس از فیلم را نشان می دهد 1 دو زانو بر گردن مرد سیاه و سفید است که بعد از درگذشت

شهر نیویورک افسر گارنر مورد گفت: او با استفاده از یک حقوقی مانور به نام “کمربند ایمنی” برای پایین آوردن جلب آنها به پلیس گفت: تا به حال شده است مقاومت در برابر بازداشت. اما به پزشکی قانونی مراجعه به آن به عنوان یک سبد در گزارش کالبد شکافی و گفت: آن منجر به مرگ او. سبد مانور ممنوع تحت پلیس نیویورک سیاست.

یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر در جلب مرگ جرقه تظاهرات در سراسر کشور است. اداره پلیس نیویورک در نهایت اخراج این افسر که مهار گاردنر بود اما پنج سال بعد و پس از تحقیقات فدرال یک دادستان شهرستان بررسی و داخلی سوء محاکمه.

در مینیاپولیس زانو در یک مظنون را گردن مجاز است در زیر بخش استفاده-از-نیروی سیاست برای افسران که با دریافت آموزش در مورد چگونه برای فشرده سازی یک گردن بدون اعمال فشار مستقیم به راه هوایی. آن در نظر گرفته شده است “غیر کشنده نیروی گزینه” با توجه به سیاست اداره کتاب است.

یک سبد در نظر گرفته شده است یک نیروی مرگبار گزینه و شامل کسی که مانع تنفس. با توجه به این بخش را استفاده از نیروی سیاست ماموران پلیس به استفاده از تنها یک مقدار نیروی لازم خواهد بود که عینی معقول است.

پلیس اتحادیه خواسته های عمومی به صبر برای بررسی به آن دوره و نه به “راش به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما.” Hennepin شهرستان دفتر دادستان که مسئولیت رسیدگی به هر گونه تعقیب پلیس در اتهامات عنوان شده علیه دولت گفت: در بیانیه ای که آن را “شوکه و غمگین” با تصویری و متعهد به رسیدگی به پرونده نسبتا. ایالات متحده دفتر دادستان در مینه سوتا کاهش یافته بود.

مرگ آمد در میان خشم و انزجار بیش از مرگ Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله Feb. 23 در گرجستان پس از یک پدر و پسر به دنبال 25 ساله سیاه پوست در آنها خال خال در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشت قبل از اتهامات آورده بودند. Crump نیز نشان دهنده Arbery پدر.

تمام بدن فیلم دوربین در مینیاپولیس مورد تبدیل شده بود به مینه سوتا اداره جنایی و دلهره و آژانس خواسته به صحبت می کنند و با هر کسی که شاهد دستگیری و یا ثبت تصویری. این سازمان گفت: نام افسران منتشر خواهد شد پس از مصاحبه های اولیه با مردم درگیر و شاهد است.

اف بی آی در حال انجام یک جداگانه فدرال حقوق مدنی تحقیق در درخواست از مینیاپولیس پلیس BCA گفت. پیام های چپ با اف بی آی نمی شد و بلافاصله بازگشت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بود که در میان بسیاری از سازمان ها خواستار افسران برگزار می شود پاسخگو باشد.

“شما نمی توانید به تماشای این وحشتناک تصویری ارسال شده توسط شجاع شاهدان عینی در رسانه های اجتماعی بدون دیدن ماموران پلیس’ عاطفه بی توجهی به یک مرد سیاه و سفید زندگی” آیتالله سیستانی از مینه سوتا, مدیر اجرایی, John Gordon گفت: مرگ “هر دو لازم و قابل پیشگیری است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان گرچن Ehlke در میلواکی و تاد ریچموند در مدیسون ویسکانسین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de