3 زندان کالیفرنیا است coronavirus مربوط به اهل بیت مرگ

ساکرامنتو — یک سوم ایالتی کالیفرنیا در زندان تا به حال یک زندانی از مرگ مشکوک coronavirus به عنوان مرگ و میر گسترش فراتر از آنچه تا به حال شده است در زندان’ کانون برای چنین مرگ و میر در انتخابات روز جمعه گفت.

یک زندانی از Chuckawalla دره زندان ایالتی در نزدیکی بلیت در شهرستان ریورساید درگذشت پنج شنبه در خارج از بیمارستان از آنچه به نظر می رسد coronavirus عوارض در انتخابات گفت: اگر چه علت دقیق مرگ مشخص نشده است.

این سیستم زندان را 15th ویروس های مرتبط با اهل بیت, مرگ با 13 از کسانی که در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین. مقامات گفت: مرگ برای اولین بار است که در خارج از زندان آمد سهشنبه زمانی که یک زندانی از کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج در شرق لس آنجلس درگذشت و در خارج از بیمارستان.

Chuckawalla دره دارای 990 از زندانیان که در حال مثبت برای coronavirus.

ایالت بیش از 2,440 زندانیان دارای آزمایش مثبت و بیش از 660 بهبود یافته اند.

دو اصلاحات کارکنان فوت کرده اند. نزدیک به 500 نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت و بیش از 230 نفر از آنها بازگشته اند به کار.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>