$36M تایید شده برای هاوایی فرودگاه بهداشت عمومی غربالگری سیستم

قانونگذاران دولت تصویب صدها میلیون فدرال مراقبت در عمل هزینه های جمعه از جمله $36 میلیون برای یک فرودگاه بهداشت عمومی سیستم غربالگری آنها گفت: نیاز است برای بازگشایی گردشگری.

این حرکت به عنوان دولت آمار “سبز” در یک پیش نویس رنگی “راهکار” به بازگشایی بیشتر قطعات از هاوایی اقتصاد است.

تاپیک بحث در زمانی که هاوایی آماده خواهد شد اما. اگر قانونگذاران ایالتی راه خود تلاش نمی خواهد هدایت هاوایی اقتصادی و جامعه Recovery & تابآوری “navigator.”

این 10 میلیون دلار اختصاص داده شده برای ناوبر به جای رفتن به یک روز بارانی صندوق با توجه به سن. داناون Dela Cruz و تشکر. سیلویا لوقا صندلی های مجلس نمایندگان و سنا ویژه COVID-19 کمیته.

در حال حاضر از آن خواهد شد تا به رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به پیدا کردن یکی دیگر از منبع مالی برای حیوان خانگی خود پروژه. Ige با صدور بیانیه آوریل 8 انتصاب آلن Oshima به عنوان هاوایی اقتصادی و جامعه Recovery & تابآوری ناوبر.

“این کار از ناوبر ضروری است برای هاوایی را بازیابی و من متعهد به حمایت از تلاش های” Ige روز جمعه گفت وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به مجلس تصمیم به صندوق پست.

هدایتگر مفهوم نظم بلند از شروع. Oshima را باطنی عنوان شغلی آمد با یک هدف بلند پروازانه مستقیم “مشترک تلاش به آمده تا با یک استراتژی بخشی به آدرس اقتصادی و جامعه اثرات COVID-19.” Oshima که در وام از هاوایی Electric Co. که در آن او است, ارشد اجرایی, مشاور بود داوطلبانه به عنوان دولت هدایتگر این سال است. Oshima برنامه ریزی شده به صرف $9.1 میلیون دلار در قرارداد مشاوره با بخش عمده ای اختصاص داده شده به گروه مشاوره بوستون.

BCG بهترین و شناخته شده روابط به هاوایی به عنوان یک قبلی مشاور برای هاوایی الکتریکی است. آن همچنین به عنوان یک مشاور برای NextEra انرژی, Inc. زمانی که این شرکت پیشنهاد برای به دست آوردن هاوایی صنعت برق. در نهایت هاوایی خدمات عمومی کمیسیون رد NextEra انرژی برنامه و ادغام نمی رفتن را از طریق.

قانونگذاران ایالتی سوال که چرا تقریبا تمام هدایتگر مالی سال 2020 بودجه که قرار بود به خارج از دولت و پیمانکاران که به گفته آنها را قرارداد خود را سود و تخصص با آنها را زمانی که آنها در سمت چپ هاوایی.

“واقعا وجود دارد نبود یک طرح. این طرح تنها به پرداخت برای مشاوران گفت:” Dela Cruz (D-Mililani Mauka, Wahiawa, Whitmore ایجاد کرد).

قانونگذاران دولت نیز فکر کرده اید که چرا بیشتر از ناوبر نیازهای نمی تواند پر شده در خانه توسط وزارت بازرگانی و توسعه اقتصادی و گردشگری است که لوایح خود را به عنوان “مرکز منابع اقتصادی و آماری داده های کسب و کار فرصت های توسعه انرژی و حفاظت اطلاعات و تجارت خارجی مزیت است.”

آن را کمک نمی کند که فقط پنج هفته به تلاش Oshima شد و در حال حاضر به دنبال تامین بودجه برای یک بخش جدید است که پس از اجرا دسامبر. 31 مهلت داده شده به دولت برای صرف $863 میلیون دلار است که آن را از فدرال Coronavirus صندوق امداد.

Oshima می خواستم اضافی $937,250 — با نزدیک به 60 درصد از آن را به حقوق و دستمزد — برای پوشش بودجه عملیاتی در سال مالی 2021. رو به جلو و بودجه را ایجاد یک بخش جدید با پنج موقعیت هزینه $534,250 در حقوق و دستمزد و مزایا. Oshima را هدایتگر موقعیت در حال حاضر یک داوطلب تلاش شد در بودجه $120,000.

“ما در حال انجام راه اندازی در یک بند کفش اما برای پایدار تلاش برخی از کارکنان مورد نیاز خواهد بود فراتر از پشتیبانی ارائه شده توسط DBEDT دیگر ادارات دولتی و سازمان ها و همچنین داوطلبان” Oshima در بیانیه ای گفت جمعه.

این معلوم نیست چه اتفاقی می افتد در حال حاضر. دولت در حال حاضر دریافت کرده است برخی از خدمات در Oshima را مشاور بودجه از جمله ارتباطات حمایت و ایجاد وب سایت خود را recoverynavigator.hawaii.gov.

سناتور. گلن Wakai (D-Kalihi, Salt Lake) گفت: این قرارداد برای BCG هنوز امضا شده است.

“ب ث ژ در حال کار با حدود هفت کشورهای دیگر. قرارداد خود را با هاوایی گران ترین” Wakai گفت. “این یک اتلاف پول است.”

ب ث ژ به مشابه انتقادات در کشورهای دیگر از جمله کنتیکت که در آن رژیم صهیونیستی است. ند لمانت مجبور شد به دفاع از 2 میلیون دلار قرارداد با مشاوران خصوصی.

Wakai گفت: مسئولیت هدایتگر در حال حاضر می افتد به DBEDT.

“ما در حال رفتن به در تکیه DBEDT و (DBEDT مدیر اجرایی) مایک مک کارتنی ما را به سرزمین موعود” او گفت:. “در حال حاضر ناوبر کاملا خود را kuleana.”

خانه کمیته ویژه در روز جمعه نیز توصیه می شود افزایش اصلی 20 میلیون دلار بودجه برای حرارتی غربالگری در هاوایی فرودگاه به $36 میلیون برای یک سیستم لوقا (D-Makiki, Nuuanu) امید می تواند در هاوایی “پیشرو کشور است.”

به جای ایجاد متمرکز حرارتی اسکن ایستگاه برای ورود مسافران خانه فرعی تایید یک طرح است که شامل گرفتن عکس با حرارتی اسکن در دروازه برای ورود مسافران به کاهش خطر ابتلا به مسافران گسترش کروناویروس جدید به عنوان آنها را از طریق هاوایی فرودگاه.

لوک گفت: این سیستم جدید می تواند “به طور بالقوه بالا و در حال اجرا در دو ماه.”

دلا کروز و لوقا همچنین گفت که پیش نویس یک رنگی راهکار برای بازگشایی بیشتر قطعات از هاوایی اقتصاد گیج کننده است و معلوم نیست. اگر این طرح بودند در اثر چهار شنبه, لوقا و Dela Cruz گفت: هاوایی خواهد بود در سبز “سطح” به دلیل هاوایی بیمارستان ها در کمتر از نیمی از ظرفیت.

رنگ سطوح می تواند تغییر روزانه و جزایر مختلف به طور همزمان می تواند در سطوح مختلف است.

قرمز سطح معنی “قطعا در خانه بماند” اما در غیر این صورت بسیاری از جزئیات شد و فاقد یک پیش نویس طرح Dela Cruz گفت.

لوقا گفت که تغییرات بین رنگ های مختلف سطوح باید “به دنبال یک برنامه است.”

Keli را Akina, رئيس جمهور و مدیر عامل از پایه موسسه هاوایی گفت: بهترین راه برای احیای هاوایی اقتصاد و پرورش تنوع و گوناگونی است که برای دولت “برای ایجاد یک آب و هوا که در آن سرمایه گذاری و کارآفرینان پاداش اعمال خود.”

Akina فکر نمی کند اقتصادی هدایتگر مسیر برای رفتن. او گفت: موقعیت نیست به وضوح تعریف شده و تکراری توابع است که DBEDT و هاوایی گردشگری سازمان باید انجام دهد به خصوص با توجه به نیاز برای دولت کاهش.

“بهترین کاری که دولت می تواند انجام دهد این است که برای رفع محدودیت های به موقع و کاهش موانع برای کسب و کار و تغییر ساختار نظام مالیاتی ما به طوری که ما اجازه عملکرد بازار راه آنها باید. کسب و کار خود را باید تعیین عرضه و تقاضا و اقتصاد — این چیزی است که دولت می تواند انجام دهد بسیار خوب,” او گفت:. “این بسیار ممکن است که دفتر اقتصادی navigator می تواند سهوا در نهایت مانع بهبودی طبیعی است که بازار می تواند در مورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de