3 تریلیون coronavirus امداد لایحه تصویب مجلس

واشنگتن — آمریکا روز جمعه گذشت 3 تریلیون دلار کاهش مالیات و هزینه های لایحه با هدف پرداختن ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس با کارگردانی مبالغ زیادی از پول به تمام گوشه و اقتصاد است.

اما کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا را تقبیح کرده اند اندازه گیری طراحی و گفتند که بازیگران آن را کنار می روم نامشخص چه مراحل سیاستگذاران ممکن است به عنوان اقتصاد در ادامه به صورت شدید گونه است.

فراگیر قانون لقب “قهرمانان قانون تصویب 208-199. چهارده دموکرات پناهنده و مخالف این لایحه منعکس کننده نگرانی های ابراز شده توسط میانه رو و لیبرال در خانه دموکراتیک حزبی در مورد لایحه مطالب و رهبری مبتنی بر فرایند است که آن را به طبقه. این لایحه برنده پشتیبانی از تنها یک جمهوری خواه: کنگره پیت King of New York.

مجلس نانسی پلوسی D-سان فرانسیسکو تحت فشار قرار دادند به جلو با وجود این بخش در جلسه و مذاکره با این استدلال که این قانون را به قرار دادن یک نشانگر برای دموکراتها اولویت ها و مجموعه صحنه را برای مذاکرات بعدی دو حزبی امداد لایحه.

آمریکایی ها “در حال درد و رنج بسیار در راه های بسیاری. ما می خواهیم برای کاهش درد خود را” پلوسی گفت: در طول کف خانه مناظره جمعه. “نه به عمل در حال حاضر است نه تنها غیر مسئولانه در انسان دوستانه آن را غیر مسئولانه است زیرا نه تنها به هزینه بیشتر در شرایط زندگی و امرار معاش هزینه به بودجه هزینه ای برای ما دموکراسی است.”

این 1,800-صفحه قانون شامل تعداد زیادی از مقررات: حدود 1 تریلیون دلار برای دولت های محلی و قبیله ای دولت; دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد نزدیک به 6000 $در هر خانواده از جمله به مهاجران غیر مجاز; $200 میلیارد دلار برای خطر پرداخت برای کارگران ضروری; $75 میلیارد دلار برای coronavirus تست و ردیابی; افزایش هزینه های مواد غذایی تمبر; $175 میلیارد دلار در مسکن پشتیبانی; وام دانشجویی بخشش; و یک کارمند جدید حفظ اعتبار مالیاتی و گسترش مزایای بیکاری.

این همچنین شامل اقدامات کمتر به طور مستقیم مربوط به تاثیر اقتصادی coronavirus بحران است. این امر نیاز به تمام رای دهندگان را قادر به رای دادن از طریق پست آغاز ماه نوامبر و به طور موقت لغو یک بند از این 2017 ایران قانون مالیات که محدود فدرال کسر مالیات ایالتی و محلی چیزی است که تا حد زیادی کمک به بالاتر مناطق با درآمد. این قانون را ارائه 25 میلیارد دلار برای ایالات متحده خدمات پستی صرف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برعلیه مخالف به او فشار آژانس به اتهام نرخ بالاتر به آمازون و دیگران.

شمال خلیج مظنونان حمله به دانشگاه جرد هافمن, D-سن رافائل و مایک تامپسون D-سنت هلن هر دو این لایحه حمایت.

“مردم آمریکا به کمک فوری نیاز دارید و من می خواهم آنها بدانند که ما آنها را بشنود و در حال رفتن به مبارزه برای نیازهای خود” هافمن در بیانیه ای گفت: پس از رای دادن. “این لایحه را شامل نمی شود همه چیز را من می خواهم برای دیدن, اما از آن است که در مورد نگه داشتن چراغ در در دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان ها — دادن تاسیسات پشتیبانی برای مردمی که به شدت به آن نیاز دارند.”

بیانیه ای از Thompson برجسته چه عمل را انجام دهد به نفع خود در منطقه از جمله افزایش “بودجه برای دولت های ایالتی و محلی به ارائه وعده های غذایی مغذی برای جمعیت های آسیب پذیر با همکاری با رستوران ها و خانواده های کشاورزان است.”

“قهرمانان عمل عظیم سرمایه گذاری کمک های مالی از دولت فدرال است که من را به آرامی” تامپسون گفت. “اما آن است که فقط یک سرمایه گذاری است. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود خانواده های ما می تواند خود را تغذیه کودکان ما کسب و کارهای کوچک وجود دارد خواهد بود که ما با خیال راحت می توانید به آنها مراجعه دوباره و اقتصاد ما یک بار دیگر می تواند رشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de