3 سانتا رزا سایت خواهد بود برای مطالعه پتانسیل پناهگاه بی خانمان

موقت تحریم, هوای آزاد, سرپناه بی خانمان در نزدیکی Oakmont در شرق سانتا رزا خواهد شد و گذشته از آن مهلت حذف به عنوان منطقه سونوما کانتی سرپرستان روز سه شنبه چشم بیشتر مطالعه سه بالقوه جایگزینی سایت در جای دیگر در شهرستان.

ناظران همچنین به کارکنان برای استقرار 10 اضطراری تریلر در RV کنسول در fairgrounds بلافاصله ابراز نگرانی که نگه داشتن دولت-ارائه منابع پارک شده در حاشیه در حال انجام بی خانمانی بحران خواهد بود شرم آور پس از مقامات بالا التماس کرد با فرمانداری برای کمک به.

“این باید اتفاق می افتد گفت:” سرپرست جیمز گور, که در تماس با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت برای کمک به امن تریلر. “اگر ما … مدافع سخت برای کسانی که تریلر و ما آنها را ترک می کنیم باید تخم مرغ بر چهره ما است. ما به آنها گفتم ما خواهد استقرار در عرض 45 تا 60 روز است. اگر ما قرار نیست منابع را به خرس تخم مرغ باید بر چهره ما است.”

تریلر می تواند در خدمت به 60 نفر و در مجموع مطابق ظرفیت شهرستان-بودجه اسکان موقت در لس Guilicos نوجوانان عدالت مرکز پردیس در شرق سانتا رزا و ومیگوید این شهرستان نزدیک به اواخر ماه دسامبر وعده به خانه تا 140 زندگی مردم در خیابان.

سرپرستان جدولبندیشده اموال همراه Chanate جاده در شمال شرقی سانتا رزا یک پارکینگ در شهرستان ستاد در شمال سانتا رزا و یک نقطه در Sonoma County Fairgrounds در نزدیکی بزرگراه 12 و بزرگراه 101 تبادل. آنها به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از کارکنان آوریل 7 در هزینه ها و پتانسیل جدول زمانی قبل از انتخاب دو تا از سایت ها به خانه حدود 80 نفر است.

تصمیم گیری سهشنبه علامت ادامه از ماهها بحث و گفتگو پیرامون بحران بی خانمانی در سونوما کانتی رسیده است که یک اوج زمستان سال گذشته به دلیل رشد تاریخی زیادی بی خانمان گاه همراه 2-کشش مایل از جو سه تظاهرات l نوین در غرب سانتا رزا.

دو روز قبل از کریسمس اعلام کرد سرپرستان اضطراری و رای به تزریق $11.63 میلیون به بهداشت عمومی و مسکن تلاش های که در نهایت منجر به ترخیص کالا از گمرک و پاکسازی از 250 به علاوه فرد جو سه تظاهرات l دنباله اردوگاه راه اندازی لس Guilicos موقت و گاه و خرید دو خواص.

مقامات شهرستان برنامه ریزی شده در ماه دسامبر به خدمت 140 نفر تا پایان ماه مارس با یک اردوگاه موقت به تازگی خریداری خانه و اجاره واحد است.

اما بیش از دو ماه بعد به شهرستان رفته است بیش از 1 میلیون دلار بیش از بودجه. به عنوان یک نتیجه, مقامات سقط قصد دارد برای خرید مسکن مشترک و مقامات نمی دانم که در آن پول را از ساخت و دائمی پناهگاه مستقر در لس Guilicos مدل.

در طول دوره نظر عمومی یکی از ساکنان سوال که چگونه هیئت مدیره می تواند توصیف به عنوان یک موفقیت با توجه به هزینه و چند نفر در خدمت آن خواستار “یک شکست بود که سریع ردیابی بدون دوراندیشی است.”

و مقامات شهرستان هنوز هم نمی دانم چگونه آنها را صندوق دو داخل سالن/فضای باز پناهگاه برآورد هزینه $7.6 میلیون نفر هر کدام به راه اندازی و کار برای یک سال.

“ما هنوز برای صحبت در مورد که در آن بودجه است که از” فرودگاه گرین گفت که او می دانست لس Guilicos محل که به او رای دادند در مقابل در شرق شهرستان منطقه خواهد بود گران انجام است.

سرپرستان دیدن Chanate سالن سایت از سنگ فرش درایو به عنوان برترین انتخاب برای 40 نفر indoor-outdoor سرپناه کرد و گفت: این پارکینگ به راحتی می تواند میزبان برخی از 64 فوت مربع کلبه شهرستان خریداری شده برای لس Guilicos پناهگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im