3 سانتا رزا افسران پلیس تست مثبت برای coronavirus

سه سانتا رزا افسران پلیس باید آزمایش مثبت برای coronavirus و شش تن دیگر از کارکنان خود quarantining به دلیل قرار گرفتن در معرض بالقوه به شدت مسری ویروس.

دو نفر از افسران مورد آزمایش قرار گرفتند جمعه پس از آنها احساس بیمار و رفت و به دریافت مراقبت های پزشکی گفت: رئیس پلیس Ray ناوارو. آنها در حال حاضر در وضعیت با ثبات و در انزوا. سوم افسر به دنبال درمان های پزشکی این هفته پس از ابتلا به آنفولانزا مانند علائم و آزمایش مثبت پنج شنبه بعد از ظهر.

“در حال حاضر افکار ما هستند که با آنها به عنوان آنها را بازیابی” ناوارو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان انجام تحقیقات برای تعیین که در آن تایید کرد که قرارداد coronavirus تا به حال تماس با تازگی و پس از آن به اطلاع کسانی که ممکن است در معرض ویروس, شهرستان, سخنگوی Adriane مرتنز گفت: در جلسه رله یک پیام از سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase.

یکی از افسران که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که در یک گشت و موقعیت و حال “حداقل تماس با” ناوارو گفت. دوم مشغول به کار در داخل اداره پلیس و تا به حال هیچ تماسی با مردم و سوم یک کارآگاه است که تا به حال هیچ تماسی با مردم در چند هفته گذشته.

شش سایر کارکنان برخی از آنها قسم خورده افسران و دیگران غیر نظامیان در حال حاضر خود قرنطینه. کارکنان یا نشان دادن نشانه هایی از بیماری یا باور آنها شده اند در معرض کسی که ممکن است ویروس ناوارو گفت. او آگاه بعد از ظهر سه شنبه اگر هر یک از آنها تست شده برای ویروس.

اداره پلیس ساخته شده است تغییرات قابل توجهی در کاهش خطر ابتلا به این ویروس گسترش در این بخش و به جامعه ناوارو گفت. این گروه در تلاش است به منظور کاهش چهره به چهره با تغییر تمرکز خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی گزارش و کارکنان در حال برگزاری جلسات از طریق نهفته.

“بزرگترین نگرانی که ما در حال حاضر است به مطمئن شوید که ما در حال کاهش توانایی برای این ویروس به گسترش هر دو در داخل گروه و جامعه” ناوارو گفت: در اخبار جلسه.

او تاکید کرد که ماموران هنوز هم پاسخ به هر گونه تماس برای خدمات.

“اگر (مردم) نیاز به اداره پلیس پس ما باید افسران در دسترس برای پاسخ,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

مطبوعات حزب دموکرات می خواهد به دانستن آنچه که داستان شما ببینید در حال ظهور و آنچه شما در حال تجربه محلی در پناهگاه در محل سفارش. رسیدن به ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>