3 نفر از جمله افسر مجروح در سانتا رزا سلاح سرد

یک Lake County مرد دستگیر شد شنبه بعد از پلیس گفت که او با چاقو به یک زن و مبارزه با یک افسر پلیس در جنوب شرقی سانتا رزا.

برسی ساکن انریکه Avina 28 ساله است که در مواجهه با اتهام اقدام به قتل و حمله به یک افسر پلیس در یک حادثه که فرستاده او و دو نفر دیگر به بیمارستان سانتا رزا پلیس گفت: در انتشار اخبار.

پلیس دریافت یک تماس در 11:55 صبح دوشنبه از کسی که در داخل یک کسب و کار در 600 بلوک Yolanda خیابان که گزارش داد که یک زن شده بود با ضربات چاقو گفت: گروهبان. کایل مری. تماس گیرنده گفت که یک مرد که پلیس شناسایی به عنوان Avina حال وارد کسب و کار, با نزدیک شدن یک کارمند و قطعه قطعه گردن او.

مری کاهش یافته است به نام کسب و کار که در آن حادثه رخ داده است هر چند متعدد مردم با آگاهی از این حادثه گفت: این اتفاق افتاد در حسن نیت.

یک افسر وارد و مواجه Avina در پارکینگ اما Avina شد مقابله و رد افسر دستورات پلیس گفت:. او فریاد زد: در این افسر به او شلیک چندین بار دبرا گفت. در برخی از نقطه قبل از این افسر به او نزدیک Avina حال کاهش بازوی خود را با یک ابزار تیز احتمالا تیغه تیغ صورت تراشی دبرا گفت.

دیدن که Avina دیگر مسلح افسر سعی کردم به استفاده از تیزر او. آن را بی اثر بود و افسر کشتی Avina به زمین. دیگر افسران وارد به کمک و آنها در نهایت در زمان Avina را بازداشت.

در طول مبارزه افسر اول دچار جراحات جزئی از جمله یک زخم باز در آرنج درد دنده ها و برخی از بریدگی و خراش دبرا گفت.

افسر که نام است منتشر شده در این زمان تحت درمان در یک بیمارستان محلی و بعد از آن منتشر شد.

قربانی که سانتا رزا ساکن بود و در عمل در یک بیمارستان محلی یکشنبه شب دبرا گفت. او انتظار دارد که برای زنده ماندن, اما جراحات او هستند “بسیار مهم” او گفت:. پلیس کاهش یافته است به انتشار نام او به دلیل ماهیت خشونت و جرم و جنایت.

Avina تحت درمان در یک بیمارستان محلی برای خود تحمیل برش به بازوی خود را به قتل رسانده اند. او نیز دچار خراشیدگی از مبارزه خود را با افسران.

محققان هنوز هم نمی دانم چه انگیزه این حمله است. Avina می دانستم که قربانی اما مقامات هنوز نمی دانند که ماهیت خود را در رابطه دبرا گفت.

یک کارمند در حسن نیت که پاسخ تلفن چهار شنبه با اشاره به سوالات پلیس است.

هر کسی که شاهد این حادثه خواسته است برای تماس با سانتا رزا اداره پلیس جرایم خشونت آمیز تحقیقات واحد در 707-543-3590.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>