3 در 5 کمپ همراه جو سه تظاهرات l دنباله را زده خود را پس از رفت و برگشت

یک تمرکز اصلی تلاش شد به اولویت بندی افراد آسیب پذیر برای $2 میلیون کوچک خانه روستای در شهرستان لوس Guilicos نوجوانان مرکز عدالت بزرگراه 12 سراسر از Oakmont.

این پناهگاه در نظر گرفته شده است به کار برای 90 روز با این امید که در مارس 1, دو, داخلی, در بیرون پناهگاه در هنوز نامشخص سایت باز خواهد شد با اتاق را برای 40 نفر هر — اگر چند ناظران گفته اند که هنوز هم ممکن است بحث در مورد گسترش زندگی از سرپناه موقت یکی دیگر از 90 روز.

Sonoma County سرپرستان نیز به دنبال انواع طرح های دیگر به عنوان بخشی از یک نزدیک به 12 میلیون دلار اضطراری بسته تصویب شده در ماه دسامبر به سعی کنید به دندانه در یک بحران بی خانمانی که اطلاعات فدرال نشان می دهد یکی از بدترین ها در این کشور برای کارهای شهری منطقه است.

در عین حال گفته است که آنها نمی تواند اجازه دهد این شهرستان بزرگترین-همیشه unsanctioned اردوگاه باقی بماند با توجه به محل آن در یک, محبوب, پارک منطقه ای دنباله دار که تبدیل شده بود با آشغال سطل زباله استفاده می شود سوزن امپول و فضولات انسانی و کمک به سرقت و جرم و جنایت دیگر در نزدیکی محله.

طبق مقررات قانونی حل و فصل رسیده در تابستان گذشته در یک مورد مربوط به یک اردوگاه که برچیده شد در نزدیکی این دنباله دار در آوریل سال 2018 در این شهرستان مورد نیاز است برای ارائه اردوگاه سرنشینان یک فرصت برای ارزیابی توسط یک روت کارگر و یک پیشنهاد از سرپناه مناسب “منطقی و مناسب به ناتوانی های مرتبط با نیازهای فرد” قبل از آنها می تواند توان مورد نیاز برای به حرکت می کند.

شهرستان گزارش می گوید تیم خود را ارزیابی حداقل 258 سرنشینان بین دسامبر و ژانویه.

حتی اگر هر فرد تماس گرفته و ارزیابی توسط کارگران شهرستان شده بود حاضر به قبول برخی از نوع سرپناه اضطراری و یا انتقالی قرار دادن مقامات اذعان شهرستان و شرکای آن ندارد و این ظرفیت را به جای همه کسانی که زندگی در دنباله — بود که خود را به سختی 9 درصد از شهرستان 3,000 unsheltered مردم است.

در علاوه بر این به 60 نفر اختصاص داده شده به لس Guilicos ایجاد کرد, 25 ارسال شد به سام جونز سالن — شهرستان بزرگترین پناهگاه اضطراری با 213 تخت — سه هر رفت و به مریم Isaak مرکز در پتالوما و خانواده مرکز پشتیبانی در سانتا رزا; دو رفت و به ردوود انجیل ماموریت مردان پناهگاه در میدان راه آهن و یکی به ماموریت پناهگاه زنان گل رز; و یکی رفت به بلبل مهلت برنامه برای آن دسته از ترخيص از بيمارستان ،

کمک رسانی کارگران با نزدیک شدن تعداد نامعلومی از مردم که تصمیم به صحبت با آنها را در همه ضبط 249 موارد که در آن دنباله کارکنان کاهش یافته است به تعامل — هر چند که تعداد شامل افرادی که حاضر به شرکت چندین بار و مشخص نیست که چگونه بسیاری از افراد که در شکل نشان داده شده, وزارت بهداشت, خدمات, سخنگوی Rohish Lol گفت.

او گفت: 61 نفر ثبت رسمی درخواست معقول و سرپناه مناسب جایگزین تحت حقوقی حل و فصل است.

آلیشیا روم, یک, حقوق مدنی, وکیل است که نشان دهنده بسیاری از افراد بی خانمان محلی از جمله شاکیان در شهر/شهرستان طرح دعوی در دادگاه گفت: مردم اغلب مشخص شده به عنوان “امتناع از خدمات” بدون پیچیدگی و شاید حتی بدون بحث های زیادی.

بسیاری از دلایل خاص و یا تاریخ است که توضیح دهد که چرا مثلا آنها کاهش می دهد مسکن در سام جونز سالن است که پناهگاه به احتمال زیاد به باز کردن در هر زمان داده شده هر چند اغلب نه یکی که با این نسخهها کار برای مردم, او گفت:.

رامیرز با جیر جیر چرخ دوچرخه ائتلاف گفت: تعداد و کمدي شهرستان کمک رسانی کارگران به سادگی منجر به این نوع از ارتباط ساختمان نیاز به تعامل با افرادی که در حال حاضر شد و بی اعتقاد به خصوص با توجه به رشد استرس در اطراف قریب الوقوع رفت و برگشت از دنباله.

وجود دارد و نیز مواردی که کارگران امدادرسانی به نظر می رسید منتظر دنباله ساکنان به آنها بر اساس برخی از “فرض که همه در دنباله می دانست که خدمات در انتظار آنها را در مقابل” رامیرز گفت.

“این فقط به طور مداوم خفاش ها به” خوب افراد بی خانمان فقط نمی خواهم به کمک ” او گفت:.

سرپرست Lynda هاپکینز گفت: از آن باقی می ماند یک مسئله دست به گریبان با عنوان شهرستان حرکت رو به جلو در برنامه های جدید برای پناهگاه ظرفیت سازی برای سیستم عامل های که ارائه “که اولین گام بازگشت به ثبات است که برای اولین بار قدم به عقب به قادر بودن به زندگی در داخل یک خانه است.”

“من می خواهم به تاکید است که ساکنان جو سه تظاهرات l دنباله نمی آمد از جو سه تظاهرات l دنباله” هاپکینز گفت. “ما نیاز به نگاه در چه شرایطی ایجاد شده که گاه در وهله اول است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>