3 Guerneville کسب و کار برخورد با منازل به قصد سرقت بیش از آخر هفته

حداقل سه Guerneville کسب و کار بودند burglarized بیش از آخر هفته در میان سونوما کانتی جاری در خانه بمانند منظور در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Sonoma County, کلانتر, دریافت گزارش از شکست در کسب و کارهای محلی جمعه و شنبه سخنگوی Misti چوب گفت. اگر چه چوب کاهش یافته است به نام آنها صاحبان مزیت هتل و آبگرم و نانوایی پخته شده بر روی رودخانه در Guerneville تایید آنها دو نفر از کسب و کار رسید.

مقامات هنوز در حال بررسی و هنوز نمی دانم که اگر هر یک از منازل به قصد سرقت مربوط به چوب و گفت:. هیچ مظنون شناسایی شده اند که از دوشنبه شب.

نمایندگان اعزام شدند به مزیت هتل و آبگرم واقع در 14000 جلوگیری از آرمسترانگ جنگل جاده حدود 7 بعد از ظهر جمعه پس از یک کارمند کشف کسی شکسته بود در اوایل آن روز.

وجود دارد برخی از صدمه به اموال از جمله یک دروازه با قفل شکسته شده است. تصویری و دوربین در اطراف ملک نیز نابود شده بود. چندین مورد از جمله یک ژنراتور به سرقت رفته بودند — اگر چه ژنراتور بعدها در بر داشت در کنار جاده ها و بازگشت به صاحب چوب گفت.

بکن بکن ستاره فیلم Luedtke که صاحب هتل و سه نفر دیگر از کسب و کار در شهر گفت که او احساس “نقض” با شکستن در.

او به نام ضرر و زیان “نسبتا ” حداقل” — او برآورد آسیب به توان بین 1500 دلار به 2000$. اما این حادثه در یک زمان می آید زمانی که او در هتل تعطیل است به دلیل countywide اضطراری برای بهداشت عمومی در سفارش.

“این فقط مایه تاسف است که من در حال حاضر در یک جریان نقدی منفی موقعیت هر روز و سپس به این قطعه اضافه شده که باید به مقابله با” او گفت:. “این فقط اضافه کردن نمک به زخم.”

Luedtke گفت: countywide خانه انزوا منظور ایجاد “یک طوفان کامل” برای حوادث مانند این اتفاق می افتد چرا که با بسیاری از کسب و کار بسته مردم کمتر به دنبال فعالیت های مشکوک.

از آن پس Luedtke به افزایش امنیت در هتل. او از نصب دوربین های که به طور خودکار پشتیبان خود فیلم و کارکنان و خصوصی مقامات امنیتی نظارت بر اموال روزانه.

معاونین کلانتر دوباره اعزام شدند به Guerneville در ساعت 3 صبح روز شنبه پس از یک کسب و کار در 16000 بلوک از خیابان اصلی شکسته شد به تنظیم کردن زنگ. مظنون شکست شیشه و سرقت بیش از حد مواد مخدر و نمایندگان هنوز تعیین چه چیز دیگری در نظر گرفته شد و چوب و گفت:.

چند ساعت بعد نمایندگان در پاسخ به یکی دیگر از سرقت در پخته بر روی رودخانه واقع در 17000 جلوگیری از بزرگراه 116.

به نظر می رسد مشکوک اقدام به وارد کسب و کار از درب و دسته آن آسیب دیده بودند اما موفق به انجام این کار چوب گفت. به جای آن که گمان می رفت به نزدیک ترین سرویس بهداشتی در ملک بازدارنده برداشته باز کردن درب به سرقت برده و برخی از اقلام از داخل از جمله یک رول کاغذ توالت.

نانوایی را صاحب هلنا Gustavvson Giesea گفت که او “خوش شانس” در مقایسه با کسب و کارهای دیگر که پایدار آسیب بسیار بدتر.

“این باعث می شود من احساس می کنم نا امید,” او گفت:. “همه ما باید یک زمان سخت به عنوان کسب و کارهای کوچک در تعطیلات شهر در حال حاضر و پس از آن با هر چیز دیگری در جریان است. … این واقعا آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر.”

مانند بسیاری از رستوران ها پخته شده بر روی رودخانه است که تنها انجام takeout و تحویل سفارشات به پایبندی به countywide اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نگران است که هر کس اقدام به شکستن در ممکن است بازگشت Gustavvson Giesea چپ یک توجه داشته باشید در بازگشت از رستوران, درخواست از مردم برای احترام کسب و کار به دلیل آنها در حال مبارزه در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر دو Luedtke و Gustavvson Giesea امیدوار این حوادث را تشویق اعضای جامعه به نگاه کردن به یکدیگر در طول زمان دشوار است.

“من فکر می کنم همه صدمه زدن در میان همه این” Luedtke گفت. “من به دنبال به جلو به بیرون آمدن انتهای دیگر. آن را برای رفتن به یک راه سخت پیش رو, اما من قصد دارم برای آن است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>