3 تظاهرکنندگان دستگیر ‘Re-open هاوایی در حال حاضر’ تجمع در دولت و کنگره

اعتراض به محدودیت دولت با هدف توقف COVID-19 در هاوایی سه تظاهرکنندگان دستگیر جمعه در دولت کاپیتول. حدود 200 نفر — بسیاری از پوشیدن ماسک — نشان داده در برابر stay-در-خانه محدودیت هایی که تجمع سازمان به نام “غیر قانونی مستند” و یک قانون اساسی حمله به آزادی.

در علاوه بر این به دستگیری پنج تظاهرکنندگان دریافت کیفری استناد از هونولولو اداره پلیس افسران برای نقض قوانین اضطراری صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به طور موقت منع جمع آوری در مکان های عمومی.

Ige در هفته گذشته افزایش یافته دولت stay-در-خانه سفارش از طریق مه 31. هاوایی coronavirus موارد افزایش یک تا 619 روز جمعه. دولت کمترین COVID-19 مرگ و میر در کشور در 16.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز در روز جمعه گفت که با کاهش میزان عفونت های جدید و ظاهری مسطح از عفونت منحنی مقامات در چند هفته آینده را در نظر بگیرند باز کردن بیشتر “متوسط خطر” فعالیت.

اما که نمی خواهد به زودی به اندازه کافی برای معترضان که معلوم شد برای “Re-open هاوایی در حال حاضر” رالی بود که سازمان از طریق وب سایت درخواست change.org. برخی گفتند که شرکت به دلیل مشکلات اقتصادی به دلیل از دست دادن شغل در حالی که دیگران در مورد خطرات بهداشتی از رمان coronavirus و مخالف دولت و رهبران آنها گفتن که در آن آنها می توانند و نمی توانید بروید.

اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر از روز جمعه تظاهرات کردند.

“من حقوق کشور من” یک زن به نام بیش از یک بلندگو. “من نه فرماندار. نه شهردار. ما نمی خواهد خاموش شود و دوباره توسط سوسیالیستی تروریست ها است.”

زن یکی از کسانی که دستگیر شده بود قبل از او می تواند خواسته نام او.

یک مرد دستگیر شد و عینک کلاه همراه با عمو سام و نام او به عنوان رهبری دور در دستبند: “راست برای جمع آوری! حق آزادی بیان!”

ده ها تن در جمعیت که جمع آوری شده در mauka پلازا entryway از پایتخت و در مجاورت پیاده رو انجام آيات با هدف عبور ترافیک در Beretania خیابان.

برخی از نشانه های خوانده شده: “سلام!?! باز هاوایی بود Akamai,” “تعداد کم زمان برای باز” “اجازه دهید ما کار می کنند,” “Pickleball ضروری است” استبداد “است غیر ضروری,” “از خواب بیدار. این یک scamdemic” و “استاسی گشتاپو HPD فقط دستورات.”

برخی از پیام های سیاسی نیز بر روی صفحه نمایش با چندین نفر با پوشیدن لباس قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه ارتباط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیراهن ترویج جمهور.

اریک بائر گفت: او شرکت کردند چرا که او نبوده است قادر به کار خود در هونولولو رستوران برای دو ماه. چینی مقیم دریافت استنادی و گفت که او را تهدید به بازداشت برای پرسیدن چه در آن بود.

“من کبود” او گفت:.

استناد یک بزه مشمول جریمه نقدی تا 5000 $در یک سال زندان و یا هر دو.

آدرین پادشاه سابق شهرستان تعقیب وکیل همچنین دریافت استنادی است که او گفت: اشاره به یک biohazard. 72 ساله و شریک در هونولولو حقوقی پادشاه و پادشاه گفت: عمل پلیس پر از شکوفه شد, درست مانند دولت stay-at-home سفارشات.

“آنها باید شرمنده از خود,” او گفت:. “ما حق دارند به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به آدرس نارضایتی با دولت است.”

ایمان سوختگی انجام دو نشانه است که به عنوان خوانده شده “کار ما” و “Live Free or Die.” او گفت که او با نشان دادن بیش از نگرانی برای دیگران که از کار با توجه به دستور دولت است که باید ممنوع اکثر کسب و کار خرده فروشی از عامل محدود و رستوران ها به بایگانی اطلاعات ،

سوختگی های هاوایی کای مقیم گفت: او می خواهم برای دیدن گردشگری رزومه در ماه ژوئن.

“من فکر می کنم ما نه زیر علم” او گفت:. “من فکر می کنم ما می توانیم باز دوباره چون ما هاوایی نه شهر نیویورک است.”

جک De Feo از Makaha در جمعیت بارها و بارها فریاد “COVID-19 کار در داخل است.” او گفت که او در زمان قوی استثنا به داشتن آزادی نقض و به نام اجرای قانون محلی “کمونیست” و “فاشیست” برای نقش خود را در اجرای سفارشات اضطراری.

“ما می خواهیم زندگی ما به” او گفت:. “ما رهبران سیاسی خیانت کرده اند ما است. من شی به کشور تخریب از درون.”

این آزادانه سازماندهی تجمع صورتحساب به عنوان وسیله ای برای حمایت از آزادی و متمم اول قانون اساسی که می گوید: در بخشی از کنگره نباید هیچ قانونی منع مردم از مسالمت آمیز نصب و راه اندازی.

به طور جداگانه مردمی موسسه هاوایی است تدوین یک دادخواست در lethawaiiwork.com برای بلند کردن “مستند” برای تحویل به Ige.

روز جمعه در اعتراض آغاز شد که در ظهر بود و بی وقفه 30 دقیقه تا حدود 20 لباس HPD افسران شروع به ارائه مشاوره به مردم است که آنها نمی تواند جمع آوری. 1 p. m. در این تجمع به حال لاغر کردن تا حدودی اما همچنان همراه در نزدیکی پیاده رو با حدود 100 نفر است.

Naholowaa Gramberg یک عبور عابر پیاده گفت: او مخالفت با احساسات معترضین به خصوص بعد از دیدن COVID-19 مورد گزارش در ژاپن پس از افزایش بسیاری از فکر بازدارندگی اقدامات با موفقیت انجام شد.

“در حال حاضر هاوایی امن ترین دولت, و من فکر می کنم ما نیاز به نگه داشتن آن است که راه” او گفت:.

دو نفر از پرستاران از نزدیک ملکه مرکز پزشکی نمایش داده می شود علائم خود را در حاشیه این تجمع با شمارنده پیام رسانی است که به عنوان خوانده شده “اول ایمنی هیچ زودرس بازگشایی” و “ما برای شما کار می کنند — ماندن در خانه برای ما است.”

“ما فقط نمی خواهید مردم را به بیمار گفت:” پائولا گالاگر برگزار شد که اولین نشانه بود و با پوشیدن لباس کار.

افزود همکار دن راس: “ما فکر می کنیم می خواهم پایین آمده و به مخالفت با مشاهده. من فکر می کنم دولت در حال انجام است نکته های هوشمند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de