3 بازداشت در ارتباط با سرقت carjackings در هیلو

سه مظنون دستگیر شدند توسط جزیره هاوایی پلیس در ارتباط با سرقت و اقدام به carjackings در مرکز شهر به نمایش عمومی درآید.

یکی از این حوادث صورت گرفت حدود 7:45 p. m. روز شنبه در نزدیکی 300 جلوگیری از Makaala خیابان که یک مرد نقاب دار مسلح به یک تفنگ ساچمهای تلاش کردند تا کامیون کلید از 77 سال. هنگامی که قربانی رد مسلح شلیک یک گلوله کشته شده است. این پیرمرد زد و سپس کاهش یافت, تداوم جراحات جزئی به دست خود را.

مسلح فرار کرد و در یک نقره کامیون, اما نه قبل از مصرف چند مورد از کامیون های متعلق به قربانی بود که قادر به پلیس پلاک شماره گریز خودرو.

قبل از روز جمعه حادثه پلیس در حال حاضر در حال بررسی یک جنایت مشابه که در آن یک می شود carjacker با استفاده از اسپری فلفل به تلاش برای سرقت یک کامیون از 37 سال. سرقت خنثی شد و پس از مدت کوتاهی شاهد شنیده گلوله در همان مجاورت با توجه به پلیس.

محققان دنبال کردن ثبت نام صاحبان نقره کامیون به اقامت در چونگ خیابان, جایی که آنها در بر داشت مواردی که گرفته شد از 77 سال و همچنین 25 گیاهان ماری جوانا. نقره کامیون های مورد استفاده در جرم بود نیز در اموال, پلیس گفت:.

پلیس بازداشت دو برادر در سنین 25 و 36 و 24 سال به ظن سرقت بی پروا به خطر انداختن غیر مجاز ورود به یک خودرو terroristic, تهدید, حمله, و سلاح گرم و مواد مخدر نقض.

هر کسی با اطلاعات در مورد هر کدام از این حوادث باید تماس کارآگاه Wendall کارتر در 961-2383 یا پلیس عروق کرونر تعداد در 935-3311. ناشناس tipsters ممکن است جرم و جنایت جلو در 961-8300.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im