2 نفر جان خود را به کروناویروس در آمریکا

سیاتل — مقامات بهداشتی در واشنگتن گفت: یکشنبه شب که شخص دوم مرده بود از coronavirus — یک مرد در 70s از یک مرکز پرستاری در نزدیکی سیاتل که در آن ده ها تن از افراد بیمار بودند و تا به حال تست شده برای ویروس.

محققان گفت این ویروس ممکن است در گردش برای هفته کشف نشده در واشنگتن است.

در بیانیه ای بهداشت عمومی—سیاتل & King County مرد گفت: درگذشت شنبه. روز جمعه مقامات بهداشت گفت: یک مرد در 50s درگذشت coronavirus. هر دو حال اساسی شرایط بهداشتی و هر دوی آنها در بیمارستان تحت درمان در Kirkland, Washington, شرق سیاتل.

واشنگتن در حال حاضر دارای 12 مورد تأیید.

دولت و مقامات محلی به شدت تست برای بیماری که تعداد موارد جدید رشد در سراسر کشور با عفونت های جدید اعلام کرد در کالیفرنیا, ایلینوی, رود آیلند, نیویورک و واشنگتن است.

مقامات در منطقه سیاتل گزارش چهار مورد جدید یکشنبه شب از جمله مردی که درگذشت. دو مراقبت های بهداشتی کارگران در کالیفرنیا تشخيص داده شدند. جدید واشنگتن موارد دو زن بودند یکی در 80s و دیگری در 90s. هر دو در وضعیت بحرانی است. یک مرد در 70s نیز در وضعیت بحرانی است. هر سه نفر از LifeCare مرکز پرستاری در Kirkland, Washington, که در آن مقامات بهداشت گفت: 50 نفر بیمار هستند و در حال آزمایش برای ویروس.

یکشنبه شب با انجمن بین المللی آتش نشانان گفت: 25 عضو که در پاسخ به تماس برای کمک در مرکز پرستاری در حال قرنطینه.

برای اولین بار در ایالات متحده مورد یک ایالت واشنگتن بود که در بازدید از چین که در آن ویروس پدید آمده اما چند مورد اخیر در ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده به مسافران است.

در کالیفرنیا دو کارکنان مراقبت های بهداشتی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که برای مراقبت زودتر coronavirus بيمار مبتلا به این ویروس در روز یکشنبه, گردشگاه عمومی و سولانو شهرستان گفت: در یک بیانیه مشترک.

کارکنان مراقبت های بهداشتی هر دو شاغل در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل کالیفرنیا و تا به حال مواجهه با یک بیمار تحت درمان وجود دارد قبل از انتقال به UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو ، که بیمار بود و فرد برای اولین بار در آمریکا کشف شده به قرارداد coronavirus با هیچ شناخته شده خارج از کشور سفر.

آالمدا کانتی اعلام وضعیت اضطراری در روز یکشنبه پس از اخبار.

در اورگان دولت اقتدار بهداشت گفت: یک فرد دوم در وزارت امور خارجه آزمایش مثبت برای ویروس. فرد بالغ در خانواده تماس با اولین usf football برای تست مثبت می کند و نیاز به توجه پزشکی, مقامات گفت.

در جای دیگر مقامات یکشنبه اعلام کرد یک سوم پرونده در ایالت ایلینوی و در رود آیلند و نیویورک اولین موارد به عنوان آمریکایی ها نگران swarmed فروشگاه به سهام تا در کالاهای اساسی مانند بطری آب و کنسرو مواد غذایی و کاغذ توالت.

بستری بیمار در رود آیلند است که یک مرد در 40s خود را که تا به حال سفر به ایتالیا, در فوریه. نیویورک تایید یکشنبه که یک زن در اواخر 30s قرارداد این ویروس در حالی که سفر در ایران است. بیمار است نه در بیماری جدی است. او دارای علائم تنفسی شده است و در وضعیت کنترل شده پس از ورود به نیویورک با توجه به بیانیه ای از فرماندار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>