2 فرد دستگیر شده در باند مظنون تیراندازی در جنوب سانتا رزا پارک

Sonoma County sheriff نمایندگان بازداشت دومین مظنون دوشنبه در ماه گذشته باند مرتبط با تیراندازی اندی لوپز وحدت پارک که در سمت چپ 18 سال, پیر مرد به شدت مجروح شدند.

عیسی آلبرتو مندز, 19, از سانتا رزا بود مسافر در یک وسیله نقلیه معاون کشیده بیش از حدود 12:30 صبح دوشنبه در سانتا رزا کلانتر سخنگوی Misti چوب گفت. ترافیک توقف رخ داده در نزدیکی استوونی پوینت جاده و سباستوپول جاده ها است.

معاون مشکوک راننده ممکن است تحت تاثیر او گفت: اما او نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان مسافر بودن می خواستم در مارس 14 تیر اندازی.

مندز به افسر یک نام جعلی و چوب و گفت: اما هویت واقعی خود را کشف شد و پس از مدت کوتاهی و او به اتهام اقدام به قتل است.

“معاون او به رسمیت شناخته شده به عنوان یک عضو باند. او به رسمیت شناخته شده باند خود را خالکوبی…و او متوجه او تا به حال فوق العاده حکم برای اقدام به قتل” او گفت:.

مندز رزرو شده بود در یک تعداد از اقدام به قتل و یک باند افزایش و برگزار می شد در سونوما کانتی زندان در $2 میلیون وثیقه.

در یک جداگانه برخورد با اجرای قانون مندز دستگیر شد روز پس از تیراندازی به ظن مانع پلیس و فرار کردند.

تیراندازی رخ داده است حدود 10:50 بعد از ظهر در پارک در خلنگ زار خیابان. زمانی که نمایندگان وارد آنها دریافتند 18 ساله قربانی بر روی زمین است. جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

در 20 مه یک پسر نوجوان دستگیر شده بود در این مورد. او برگزار شد و بدون قرار وثیقه در لس Guilicos اطفال سالن به اتهام اقدام به قتل و توطئه است.

محققان گفته اند قربانی در پارک با یک گروه از افرادی که نوشیدن یک تیره رنگ ماشین کشیده در کنار آنها. مردم در داخل ماشین فریاد زد باند شعار در گروه و حداقل یک نفر از کار اخراج چند دور در جهت خود را قبل از اینکه ماشین به سرعت خاموش.

18 ساله قربانی که نام نبود منتشر شد تنها فرد زخمی شده در این حادثه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>