2 هونولولو خدمات اورژانس کارمند تست مثبت برای COVID-19

شهر و شهرستان هونولولو امروز اعلام کرد: یک دوم کارمند از هونولولو خدمات اورژانس بخش آزمایش مثبت برای COVID-19.

کارمند که با این نسخهها کار برای خدمات پزشکی اورژانس بخش مستقر شده است در Pawaa یکی که واقع شده است در Kapahulu خیابان در Waikiki. کارمند در حال حاضر در انزوا و بازگشت به کار پس از پاک توسط دولت و وزارت بهداشت.

از امروز 11 امدادگران و EMTS از جمله مثبت کارکنان در قرنطینه.

از دیروز اورژانس درمان و حمل و نقل پنج COVID-19 مثبت بیماران آوردن مجموع مثبت بيماران حمل و نقل توسط اورژانس به 97.

“ما به طور کامل متمرکز بر توقف گسترش COVID-19 در درون ما بخش اورژانس” گفت: اقدام رئیس اورژانس کریس Sloman. “ما در حال انجام این کار توسط decontaminating اورژانس واحد آمبولانس و تجهیزات روزانه و ساعتی و زیر هر 911 تماس بگیرید. ما همچنان به کارکنان درجه حرارت هر روز قبل از شروع شیفت.”

“اورژانس است که در چند سال گذشته با چالش های بودجه و نیروی انسانی. از دست دادن کارکنان بیشتر به این بیماری همه گیر خواهد شد و بار این سیستم را به یک و در عین حال ناشناخته حد. ما با در نظر گرفتن مراحل زیر را به آدرس عملیاتی چالش است. این مراحل عبارتند از: یادآوری پرسنل در وقت اضافه با استفاده از ما بازگشت به بالا پیمانکار اگر در دسترس و با استفاده از EMT پرسنل به پرسنل اورژانس و آمبولانس واحد است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>