2 افسر سابق متهم در جورج فلوید مرگ پست وثیقه

مینیاپولیس >> یک دوم سابق مینیاپولیس افسر پلیس متهم در مرگ جورج فلوید است که در خارج از زندان پس از آزادي با وثيقه.

با توجه به سوابق آنلاین J. Kueng, 26 ارسال شده به قید وثیقه از $750,000 و منتشر شد از زندان Hennepin شهرستان با شرایط حدود 7:30 p. m. دوشنبه.

Kueng متهم است با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس برای نقش خود در مارس 25 مرگ فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یکی دیگر از افسر درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

دیگر افسر سابق به اتهام کمک و معاونت در جرم در Floyd مرگ توماس لین, 37 ارسال شده به قید وثیقه در اوایل این ماه. سوم سابق افسر به اتهام کمک و معاونت در جرم, Tou Thao, 34, باقی مانده در زندان شنبه. چوین 44 بار است که برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه در مینه سوتا را حداکثر امنیت زندان در Oak Park Heights.

Kueng وکیل را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر شنبه. خط وکیل ارل خاکستری گفته است که خط بود یک تازه کار است و تنها چیزی که او را نگه فلوید را به طوری که او نمی تواند پا زدن.

تمام چهار افسران اخراج شدند فلوید پس از مرگ است. چوین است به اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>