2 coronavirus بیمار گزارش شده در سونوما کانتی; اضطراری برای بهداشت عمومی اعلام کرد

Sonoma County مقامات بهداشت عمومی دوشنبه اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی پس از تایید یک دوم محلی مورد کوروناویروس.

جدیدترین بیمار در وضعیت با ثبات در یک اتاق جدا در یک ناشناس بیمارستان محلی است. آنها اخیرا در بازگشت از یک سفر در کشتی کروز است که سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. یک California Department of Public Health آزمایش تایید تشخیص مثبت.

دولت و مقامات بهداشتی فدرال در حال کار با کارکنان بیمارستان به شناسایی افراد بیمار در تماس است در این 10 روز پس از بازگشت از سفر, مقامات گفت. یکی دیگر از تست در حال انجام است برای تایید نتیجه مثبت خواهد داد.

شهرستان مقامات بهداشتی کاهش یافته است به می گویند که در آن دو محلی بیماران مبتلا به کروناویروس در حال درمان خودداری که اطلاعات دوباره در روز دوشنبه.

به طور جداگانه و خصوصی هلدزبرگ مدرسه لغو کلاس های روز شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از کسی که در جامعه مدرسه آمد و در تماس با یک بیمار مبتلا به کروناویروس, مدرسه, مقامات گفت. K-8 پردیس حدود 200 دانش آموزان است. مدرسه بسته است برای اولین بار در شهرستان سونوما مربوط به کوروناویروس.

اولین محلی مورد coronavirus قرار گرفتن در معرض گزارش شد Feb. 25 توسط سونوما کانتی سلامت عمومی را بدست آورد. بیمار شده بود یک مسافر در ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز و انتقال به پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County قبل از گرفته شدن به یک منطقه سونوما کانتی بیمارستان برای مراقبت از.

یک بیانیه رسمی از اضطراری که هیئت ناظران این است که میله میله به تأیید اجازه می دهد تا این شهرستان به درخواست منابع اضافی برای آماده شدن برای این ویروس گسترش یافته است.

“این اخیر presumptive مثبت مورد COVID-19 است دلیلی برای نگرانی و شهرستان اعلام این شرایط اضطراری را فعال و استقرار آن منابع به اندازه کافی پاسخ به افزایش موارد” سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر Celeste فیلیپ گفت.

او به مردم توصیه می شود برای شستن دست ها, اجتناب از لمس کردن چشم و چهره و ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>