2 مورد از coronavirus تایید محلی در میان مسافران کروز

دوم سونوما کانتی ساکن که سفر در یک شاهزاده Cruises سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه فوریه شده است بیمار توسط coronavirus مقامات بهداشت عمومی خبر داد.

یک آزمون رسمی تایید کرد که فرد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus afflicting ده ها هزار نفر در سراسر جهان, Sonoma County مقامات بهداشت عمومی گفت.

آن شخص نیز به عنوان یکی دیگر از ساکنان محلی تحت درمان با یک مورد تایید شده در اتاق انزوا در یک بیمارستان محلی است. یک سوم شخص در این شهرستان که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس به هیچ علائم و همچنان در انزوا.

بزرگ شاهزاده خانم کشتی آشکار ارائه شده به این شهرستان ذکر شده 78 سونوما کانتی ساکنان کروز که سوار Feb. 11 و بازگشت Feb. 21. مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها خواهد بود تماس با تمام کسانی که مسافران است.

مسافری که در سفر از کالیفرنیا در Placer County درگذشت یکشنبه پس از در حال توسعه یک بیماری جدی از coronavirus تبدیل شدن به فرد برای اولین بار در کالیفرنیا به مرگ از بیماری است.

14-بعد پنجره از خطر برای افرادی که در معرض این ویروس در آن مه سفر شاهزاده بزرگ به پایان می رسد شب جمعه با توجه به بخش بهداشت و درمان.

“اگر مسافران را نه به نمایش گذاشته علائم آن, آنها در نظر گرفته خواهد شد بدون در خطر از کشتی کروز قرار گرفتن در معرض” با توجه به بیانیه ای از این تعداد در بخش بهداشت و درمان.

هر کسی با سوال در مورد کوروناویروس در سونوما کانتی می توانید تماس بگیرید و یا بازدید 211 http://SoCoEmergency.org.

بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>