27 دستگیری ساخته شده یک شبه پس از سانتا رزا حکومت نظامی شروع

سانتا رزا پلیس بازداشت 27 نفر و CHP چهار در سومین شب از خشونت پلیس تظاهرات که به خشونت تبدیل شد چند ساعت پس از آن نصب 8 بعد از ظهر حکومت نظامی آغاز شد.

بدون آسیب گزارش شده یا معترضین و یا اجرای قانون پس از درگیری هایی که در اطراف نقل مکان کرد عمدتا در مرکز شهر سانتا رزا مسدود کردن تقاطع ها و پس از تراکم بر روی بزرگراه 101.

یکی سانتا رزا مرد به اتهام تیر اندازی کسب و کار ویندوز با یک گلوله تفنگ.

فرانسیسکو خاویر Orozco, 30, باقی مانده در شهرستان سونوما زندان صبح روز سه شنبه و چهره یک جنایت خرابکاری شارژ و جنحه از جمله نقض آزادی مشروط, زمانی که او به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه.

دیگر 26 نفر دستگیر شدند و به زندان برده شد و پس از نادیده گرفتن سفارشات برای متفرق کردن حدود 11 بعد از ظهر, Lt. Jeneane Kucker گفت.

هفده آنها بزرگسالان و نوجوانان 10. یکی از پتالوما و بقیه از سانتا رزا.

قبل از حکومت نظامی به اثر رفت در 8 p.m چهار نفر دستگیر شده بودند پس از ورود به خطوط عازم شمال از بزرگراه 101 جنوب استیل لین حدود 5:15 بعد از ظهر

سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو گفت: صبح روز سه شنبه که افسران او اجازه اعتراض هم به پراکنده مسالمت آمیز قبل از دستگیری ساخته شد.

“با هر تظاهرات ما تا به حال وجود یک پیچ و تاب و منحصر به فرد. مردم ما بر روی زمین در حال ارزیابی به عنوان آن می رود,” او گفت:. “بر اساس اطلاعات ما از آنها ما تصمیم به ارائه آنها را به عنوان زمان زیادی را که ممکن است قبل از درخواست از آنها برای پراکنده کردن.”

معترضان هر چند نقض حکومت نظامی, نیست, ارتکاب هر گونه خشونت و یا خرابکاری در شب گفت: اگر آنها در حال تبدیل شدن بیشتر در مقابله با پلیس و عبور رانندگان.

به عنوان شب عینک در جمعیت که تا به حال متلاشی و رفته جهات مختلف شروع به پرتاب سنگ و بطری در پلیس گشت وسایل نقلیه و عبور شهروند وسایل نقلیه.

فقط قبل از 11 شب به افسران “داد متعدد پراکندگی سفارشات به صورت غیر قانونی جمع آوری” و شروع به ساخت دستگیری Kucker گفت.

“هدف اصلی ما بود برای جلوگیری از هر گونه خسارت به اموال و یا زندگی” ناوارو گفت. “پس از آن روشن شد (که اتفاق می افتد) ما در زمان عمل است.”

او گفت: پاکسازی تجمعات غیر قانونی و اجرای مقررات منع رفت و آمد به احتمال زیاد شروع خواهد شد و نزدیک به 8 امشب.

تظاهرات ممکن است بزرگتر یا بیشتر عاطفی امشب چون امروز تولد از اندی لوپز 13 ساله به ضرب گلوله کشته شدند و توسط Sonoma County sheriff معاون در سال 2013 که در مواجهه او را به عنوان او راه می رفت پایین پیاده رو حمل اسلحه گلوله ساخته شده به مانند یک تفنگ.

اعتراضات گریبانگیر ملت همه هفته موجب مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که فوت کرد زمانی که یک افسر پلیس در مینیاپولیس برگزار شد او را رو به پایین در خیابان با زانو بر پشت گردن خود را برای نزدیک به دو ساعت در حالی که دستگیری او در مه 25.

سانتا رزا دارای تنظیم مقررات منع رفت و آمد شبانه که در محل باقی می ماند برای حداقل دو شب از 8 p. m. به 5 صبح به پایان صبح روز پنج شنبه.

بررسی برای به روز رسانی بر روی این شکستن داستان.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>