25 واقعیت جالب درباره تنهایی در خانه

[ad_1]

در 16 نوامبر 1990، چیزی که برای بچه‌ای که در کریسمس برای مراقبت از خودش رها می‌شد و مجبور می‌شد چند دزد بی‌معنا را دفع کند، شبیه یک کاموای خانوادگی سرگرم‌کننده به نظر می‌رسید، به یک کلاسیک فوری تبدیل شد. امروز، هیچ ماراتن فیلم تعطیلات بدون تماشای تنها در خانه کامل نمی شود، فیلمی که مکالی کالکین را به یکی از بزرگترین ستاره های کودکان در تمام دوران تبدیل کرد. و در حالی که ممکن است بتوانید مکالمه خط به خط را بخوانید، در اینجا 25 مورد وجود دارد چیزهایی که می توانید نه من در مورد نقاشی جان هیوز می دانم. پس ساکن شوید و لذت ببرید ای حیوانات کثیف.

1. بدون عمو باک، هیچ خانه تنها وجود نخواهد داشت.

ایده «تنها در خانه» در زمان ساخت فیلم «عمو باک» که مکالی کالکین نیز در آن نقش آفرینی می کرد به جان هیوز رسید. همیشه برای ایفای نقش نابهنگام بازی کنید، صحنه ای وجود دارد که در آن شخصیت کالکین یک پرستار بچه بالقوه را از طریق یک شکاف پست بازجویی می کند. در «تنها در خانه»، کالکین برخورد مشابهی با دنیل استرن دارد، این بار از طریق گردن یک توله سگ.

2. نقش کوین مک کالیستر در «تنها در خانه» مخصوص مکالی کالکین نوشته شده است.

اما این باعث نشد که کارگردان کریس کلمبوس برای بیش از 100 کلاهبردار دیگر قبل از نوجوانی تست بزند. که واقعاً بیهوده بود، زیرا کالکین این نقش را بازی کرد.

3. مکالی کالکین تنها کالکینی نبود که در «تنها در خانه» ظاهر شد.

برادر کوچکتر مکالی کیران نیز در فیلم «تنها در خانه» در نقش پسر عموی کوین که تخت را خیس کرده بود، فولر بازی کرد. اگرچه این فیلم اولین بازیگری کایران را رقم زد، اما او از آن زمان در فیلم هایی مانند قوانین خانه سیب زمینی برای خود حرفه ای چشمگیر ساخته است.، “”Igby Goes Down، «Scott Pilgrim vs. the World “و” Fargo” توسط FX. در هر دو سال 2019 و 2020، کالکین برای کارش در سریال HBO’s Legacy نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال تلویزیونی، نسخه محدود یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون شد.

4. انتخاب کایران کالکین در «تنها در خانه» درس بسیار مهمی به کریس کلمب داد.

از تنهایی در خانه کلمبوس (که فیلمنامه‌های «گرملینز» و «گونی‌ها» را نیز نوشت) به عنوان کارگردان «تنها در خانه 2»، «خانم داوفایر» و دو فیلم به یکی از کارگردانان برجسته فیلم‌های هالیوودی مناسب برای خانواده تبدیل شده است. در “هری پاتر” حق امتیاز. اما یک درسی که من از تنهایی در خانه گرفتم این است که وقتی موافقت می کنید با یک بازیگر کودک کار کنید، با خانواده آن کودک نیز موافقت می کنید.

کلمب در سال 2013 به گاردین گفت: “من خیلی جوان تر و واقعاً ساده لوح تر از آن بودم که به محیط خانواده فکر کنم.” در حین فیلمبرداری، کمی بیشتر یاد گرفتیم. داستان ها موهای صاف هستند. من در کاستینگ کودکی بودم که واقعاً زندگی خانوادگی پرآشوبی داشت. «در سال 1995، والدین کالکین، که هرگز ازدواج نکرده بودند، برای ثروت او در دادگاهی بسیار عمومی – و بد- شرکت کردند.

5. «تنها در خانه» بیش از 25 سال رکورددار گینس بود.

در اولین آخر هفته خود، «تنها در خانه» با فروش 17,081,997 دلار در 1202 سینما در صدر باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم به مدت 12 هفته جایگاه اول خود را حفظ کرده و تا ژوئن سال آینده در بین 10 فیلم برتر باقی می ماند. این فیلم به پردرآمدترین فیلم سال 1990 تبدیل شد و به عنوان موفق ترین فیلم کمدی زنده در کتاب رکوردهای جهانی گینس به دست آورد. او برای مدت طولانی – به طور دقیق 27 سال – به این عنوان پایبند بود تا اینکه فیلم پرفروش چینی “Never Say Die” در سال 2017 او را از جایگاه اول خارج کرد.

6. موفقیت بی سابقه «تنها در خانه» باعث شد تا عنوان آن به فعل تبدیل شود

در کتابش “چه کسی هالیوود را کشت؟” و مقالات دیگر “، ویلیام گلدمن، فیلمنامه نویس فقید و برنده اسکار، اعتراف کرده است که موفقیت غیرمنتظره «تنها در خانه» به یک عبارت جدید در فرهنگ لغت هالیوود کمک کرده است: بودن تنها در خانهیعنی فیلم های دیگر به دلیل تیراژ طولانی و موفق «تنها در خانه» در گیشه آسیب دیدند. “بیش از یک مدیر عامل به من گفتند: “عکس من 40 عکس گرفت، اما اگر این کار را نمی کرد 50 کار می کرد.” تنها در خانه“گلدمن نوشت.

7. «تنها در خانه» بیشتر از یک دنباله تولید شد.

در حالی که همه بازیگران اصلی و اصلی نقش خود را در «تنها در خانه 2: گمشده در نیویورک» (در حالی که کلمب دوباره فیلمنامه‌ای از هیوز را کارگردانی کرد) بازی کردند، موفقیت فیلم اصلی منجر به یک فرنچایز کامل پر از چهار دنباله و سه ویدیو شد. بازی ها، دو بازی رومیزی، یک چیز جدید و سایر موارد مناسب برای کودکان (از جمله Talkboy).

8. لهستان عاشق «تنها در خانه» است.

نمایش “تنها در خانه” به یک سنت کریسمس در لهستان تبدیل شده است، جایی که این فیلم از اوایل دهه 1990 از تلویزیون ملی پخش می شود. و محبوبیت آن تنها در حال افزایش است. در سال 2011، بیش از 5 میلیون نفر برای تماشای آن به آن پیوستند و آن را به پربیننده ترین سریال فصل تبدیل کردند.

9. خانه مک کالیستر از خانه تنها به یک جاذبه توریستی بزرگ تبدیل شده است.

در خیابان لینکلن 671 در وینتکا، ایلینوی، آشپزخانه، راه پله اصلی و محل فرود طبقه همکف که در فیلم دیده می شود در این اقامتگاه پنج خوابه فیلمبرداری شده است. (اتاق غذاخوری و سایر اتاق های طبقه اول، به جز آشپزخانه، روی صحنه صدا فیلمبرداری شدند.) در سال 2012، جان و سینتیا آبندشین، که مالک خانه بودند زمانی که از آن به عنوان یکی از لوکیشن های فیلم استفاده می شد، این خانه را فروختند. ملک به مبلغ 1585 میلیون دلار

10. خانه درختی کوین در خانه تنها بخشی از قرارداد اجاره نبود.

خانه درختی در حیاط خلوت کوین در اصل بخشی از ملک نبود. مخصوصاً برای فیلم ساخته شد و بعد از فیلمبرداری تخریب شد.

11. کل «تنها در خانه» در منطقه شیکاگو فیلمبرداری شده است

اگرچه نکته اصلی طرح این است که خانواده مک کالیستر در پاریس هستند، در حالی که کوین در خانه خود در ایلینویز است، تولید به طور کامل در منطقه شیکاگو فیلمبرداری شد. صحنه هایی که قرار است در فرودگاه اورلی پاریس اتفاق بیفتد، در واقع در فرودگاه بین المللی اوهار فیلمبرداری شده است. و آن صندلی های لوکس کلاس تجاری که در پاریس می گیرند؟ آنها در زمین بسکتبال یک دبیرستان محلی ساخته شدند – همان مدرسه ای که در آن صحنه فیلمبرداری شد که در آن کوین از زیرزمینی پر از سیل عبور کرد (“زیرزمین” مورد بحث در واقع استخر شنای مدرسه است).

12. رابرت دنیرو نقش هری لایم در فیلم تنها در خانه را رد کرد.

مثل جان لوویتز. سپس جو پسی به آن پیوست و نقش خود را انجام داد. واقعیت سرگرم کننده جایزه: قهرمان ادای احترام به اورسون ولز است. (این نام شخصیت ولزی در فیلم مرد سوم کارول رید بود.)

13. جو پسی تمام روش ها را برای مکالی کالکین در فیلم تنهایی در خانه به دست آورد.

جو پسی برای دریافت معتبرترین اجرای ممکن، تمام تلاش خود را کرد تا از مکالی کالکین در صحنه فیلمبرداری دوری کند، به طوری که بازیگر جوان واقعاً از او می ترسید. و هیچ کس این بازیگر جوان را به خاطر کمی متحجر بودن سرزنش نمی کند، زیرا او هنوز نشانه فیزیکی یک نزاع تصادفی را دارد. کالکین قانون چهل و دوم را به یاد می آورد: «در اولین فیلم «تنها در خانه»، من به یک کت چسبیده بودم، و پیشی گفت: «من تمام انگشتان شما را یکی یکی می گیرم». و در یکی از تمرینات او مرا گاز گرفت و پوستم شکست.

14. از جو پسی برای ساختن یک فیلم «خانوادگی» مانند «تنها در خانه» استفاده نشد.

با توجه به اینکه پشی بیشتر به خاطر بازی در فیلم‌هایی مانند «گاو خشمگین»، «پسران خوب» و «کازینو» شناخته می‌شود، می‌توان درک کرد که او به فضای خانوادگی در صحنه فیلمبرداری عادت نداشت. در خانه تنها. و در نتیجه چندین بمب اف افکند. کلمب سعی کرد با پیشنهاد استفاده از کلمه “یخچال” تمایل پش به چهار حرف را محدود کند.

15. دانیل استرن نیز در ست خانه تنها پاس چهار حرفی داشت.

و از فیلم بریده نشد. هنگامی که می خواهد کفش خود را از درب سگ بیرون بیاورد، کلمه “s***” را به زبان می آورد (در ساعت 55:27 در DVD به دنبال آن بگردید).

16. در زندگی واقعی، هری و مارو ممکن است از حمله وحشیانه کوین به خانه تنها جان سالم به در نبرده باشند.

واکسن BB در پیشانی و کشاله ران؟ دود کردن آهن داغ و یک جعبه رنگ به صورت؟ دمنده شعله ور به پوست سر؟ راهزنان خیس خشونت هولناکی را از سوی یک کودک هشت ساله مجرد تحمل می کنند. آنقدر که هیچ کدامشان – چه رسد به خودآگاه – تا آخر شب راه نروند. در سال 2012، دکتر رایان سنت کلر نتیجه احتمالی صدمات آنها را برای هفته تشخیص داد. اگرچه خواندن کل مقاله ارزش وقت گذاشتن را دارد، اما در اینجا برخی از نکات برجسته وجود دارد: این اتو باید باعث “شکستگی ضربه ای” شود که می تواند منجر به “تغییر شکل جدی و از کار انداختن دوبینی در صورت عدم اصلاح صحیح شود.” و مشعل دمنده؟ به گفته دکتر سنت کلر، “پوست و بافت استخوانی جمجمه هری به قدری آسیب دیده و پوسیده خواهد شد که جمجمه او اساساً در حال مرگ است و احتمالاً به پیوند نیاز دارد.”

17. زیور آلات مرو در «تنها در خانه» کمترین آسیب را به همراه خواهد داشت.

دکتر سنت کلر می گوید: «راه رفتن روی زیور آلات در مقایسه با هر چیز دیگری که تاکنون دیده ایم، بسیار ناچیز به نظر می رسد. «اگر من جای مرو بودم، بیشتر نگران شکستگی های صورتم بودم. خوشبختانه، زیور آلات “شیشه ای” مورد بحث در واقع از آب نبات ساخته شده است. (اما استرن برای اینکه ایمن باشد، برای صحنه‌های پابرهنه‌اش پاهای لاستیکی می‌پوشید.)

18. رتیل روی صورت استرن؟ بله، این واقعی بود.

در یک نقطه، کوین رتیل را روی صورت مارو می گذارد. و او واقعاً یک عنکبوت واقعی بود (دانیل استرن موافقت کرد که او را ترک کند – اما او فقط اجازه یک شلیک را می دهد). چه چیزی واقعی نبود؟ آن فریاد خونین برای اینکه عنکبوت نترسد، استرن مجبور شد فریاد را تقلید کند و بعداً صدا را بازنویسی کرد.

19. جان کندی فیلمبرداری «تنها در خانه» را در یک روز به پایان رساند.

اما چه روز طولانی بود: دقیقاً بیست و سه ساعت. جان کندی در بسیاری از فیلم‌های هیوز حضور داشت و گاس پولینسکی، مرد خوش‌تیپی که نقش سام در خانه را بازی می‌کند، از شخصیت او در هواپیماها، قطارها و ماشین‌ها الهام گرفت.

20. خواهر بزرگتر کوین قهرمان جودو است.

https://www.youtube.com/watch?v=52iIK4ey-Cs

دو سال پس از حضور در “تنها در خانه” هیلاری وولف – با بازی خواهر بزرگتر کوین مگان – در فیلم “دختران بزرگ گریه نمی کنند … آنها مقایسه می کنند” جوآن میکلین سیلور بازی کرد. او همچنین در «تنها در خانه 2» ظاهر شد، اما از آن زمان دیگر روی پرده بزرگ دیده نشده است. اما دلیل خوبی برای غیبت او وجود دارد: در سال های 1996 و 2000، او عضو تیم جودو المپیک تابستانی ایالات متحده بود.

21. به خود زحمت ندهید یک کپی از فرشتگان با ارواح کثیف را در دست بگیرید.

https://www.youtube.com/watch?v=4dGOfFbzvq4

فیلم گانگستری شبیه به جیمی کاگنی که کوین به عنوان الهام بخشش برای فیلم Alone در خانه به کار گرفت؟ به دنبال آن در eBay نباشید. این واقعی نیست. همچنین دنباله آن، “فرشتگان با روح های کثیف تر” که در Home Alone 2 گنجانده شده است، نیست.

22. پیرمرد مارلی در فیلمنامه اصلی نبود.

گفته می شود که همسایه وحشتناک کوین که در نهایت اهمیت خانواده را به او آموخت، در فیلمنامه اصلی قهرمان نبود. به پیشنهاد کلمب اضافه شد که معتقد بود فیلم می تواند دوز قوی تری از احساسات داشته باشد.

23. اپرای لیریکال شیکاگو از بارش برف فیلم بهره می برد.

آیا می دانستید برف تقلبی استفاده شده در فیلمبرداری «تنها در خانه» به لیریک اهدا شده و در بسیاری از تولیدات استفاده شده است؟ # واقعیت سرگرم کننده pic.twitter.com/mC3X1pBqHe

– شیکاگو لیریک اپرای (@LyricOpera) 17 دسامبر 2014

در طول فیلمبرداری «تنها در خانه»، تولیدکننده مقداری از برف مصنوعی ایجاد شده (مواد ساخته شده از موم و پلاستیک) را به لیریک اپرای شیکاگو اهدا کرد. از آن زمان در تعدادی از تولیدات آنها استفاده شده است.

24. گمان می رود که Marv اسپین آف دریافت کرده باشد.

فیلم “Bushwhacked” ساخته گرگ بیمن محصول 1995 که در آن دنیل استرن نقش یک تحویل‌دهنده فراری را پس از تنظیم برای قتل بازی می‌کند، در ابتدا قرار بود اسپین‌آف فیلم Alone در خانه باشد. توطئه اساساً یکسان خواهد بود: پس از دست کشیدن از یک زندگی جنایی، مرو به همان قتل متهم می شود.

25. اگر باور دارید که الویس هنوز زنده است، پس می توانید باور کنید که او در «تنها در خانه» حضور دارد.

https://www.youtube.com/watch?v=uXKafsX4foA

هیچ فیلم موفقی بدون یک تئوری توطئه کوچک کامل نخواهد بود. و در مورد «تنها در خانه»، الویس پریسلی – که (ظاهراً؟) در سال 1977 درگذشت – نقش کوتاهی در فیلم می‌سازد. بله درست است.پادشاه زنده و سالم است. و او به عنوان یک فرد اضافی هالیوود امرار معاش می کند.

نسخه ای از این داستان در سال 2018 منتشر شد. برای سال 2021 به روز شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı