22,000 گیاهان ماری جوانا بر روی Mendocino County قبیله ای رزرو

ده نفر بازداشت شدند در غیر قانونی ماری جوانا مزرعه صبح روز سه شنبه در Mendocino County دور دره هند رزرو که در آن سن خوزه کارآگاهان به دنبال سرنخ در مورد گم شدن یک مرد معتقد به کار کرده اند در شاهدانه صنعت قبل از ناپدید شدن او در ماه آوریل است.

مقامات در خدمت یک حکم جستجو در این پچ از زمین های روستایی واقع در نزدیکی Covelo در تفنگ محدوده جاده در کنار میل کریک در حدود 8:20 صبح Mendocino County کلانتر ستوان شانون بارنی گفت.

وجود نمایندگان در بر داشت بیش از 22,100 گیاهان شاهدانه در داخل 55 حلقه, خانه, یا گنبد به شکل گلخانه ساخته شده با لوله های پی وی سی و پلاستیک و برزنت. سوخته اتومبیل لاستیک و دیگر زباله آشغال رشد سایت که آغاز شده بود در کمتر از دو ماه پیش بارنی گفت.

یک نفر فرار به بروشی دامنه کوه بر نمایندگان’ ورود و نه تا به حال شده است در واقع بعد از ظهر سه شنبه, بارنی گفت.

مقامات بازداشت دو زن و هشت مرد. کلانتر دفتر نکردن نام خود را از آنجا که آنها هنوز هم مورد سوال و تا به حال نشده است به طور رسمی دستگیر و با توجه به بارنی. بیشتر نمی شد اعضای قبیله ای زندگی در اموال.

مرد گم ویکتور مدینه, 29, بود, واقع در ملک بارنی گفت.

سهشنبه جستجو آمد و در پاسخ به هجوم گزارش از دور دره هند رزرو ساکنان در مورد متعدد غیر قانونی ماری جوانا رشد می کند در سراسر رزرو که ساخته شد توسط افراد خارج از دور دره قبایل هند در طول چند ماه گذشته Mendocino County Sheriff متی کندال گفت.

حضور ماری جوانا رشد می کند که منجر به خشونت و حتی مرگ در رزرو در سال های گذشته ناشی از ساکنان و بزرگان قوم به رشد با احتیاط در مورد شکار و ماهیگیری و سفر دیگر از طریق منطقه او اضافه شده است.

“من قصد ندارم به قرار داده تا با آن” کندال گفت: در یک ویدئو منتشر شده آنلاین سه شنبه. “ما نمی توانیم مردم را مرعوب برگزار شد و در خانه های خود را از ترس که آنها نمی توانند با استفاده از زمین که متعلق به آنها است.”

Mendocino County مقامات جستجوی ملک سهشنبه بود کمک نمایندگان با دریاچه شهرستان کلانتر دفتر و کارآگاهان با سن خوزه اداره پلیس که مشغول تحقیق در مدینه ناپدید شدن بارنی گفت. مدینه به همسرش گفت: او در رشد سایت در آخرین مکالمه تلفنی.

سن خوزه اداره پلیس ارائه چند جزئیات در مورد تحقیقات خود را هر چند آن را می گویند مدینه گزارش شده گم شده در آوریل 24. او در گذشته در مکالمه تلفنی چهار روز قبل از آن در حالی که در Covelo, San Jose سخنگوی پلیس افسر Gina Tepoorten گفت: در یک ایمیل.

یک زیست شناس با وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش نیز بازرسی منطقه در کنار آسیاب نهر محلی تخم ریزی زمین برای steelhead ماهی قزل آلا, بارنی گفت. هنگامی که زیست شناس گزارش تکمیل شده است نتايج فرستاده خواهد شد به Mendocino County دفتر دادستان منطقه برای تعیین اگر اتهامات عنوان شده برای تخلفات زیست محیطی ضروری است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected] در توییتر @NashellyTweets

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de