21 خوش شانس هاوایی ساکنان اجازه خروج 2 کشتی های کروز docking در هونولولو

برخی 21 خوش شانس ساکنان هاوایی هستند که مجاز به دریافت دو کشتی کروز که در حال توقف در هونولولو برای مواد غذایی و سوخت اما نه پیاده هر مسافر دیگر با توجه به گسترش جدید کروناویروس.

دولت در بخش حمل و نقل بنادر بخش گفت: شش هاوایی ساکنان و مجروح مسافر و همسر او اجازه داده شد به ترک کشتی کروز Maasdam مستقر در اسکله 2 در روز جمعه پس از عدم اطمینان از اینکه آیا آنها مجاز خواهد بود به خارج و به بادبان در جای دیگر. این کشتی دارای 850 مسافر روی عرشه کشتی.

یکی دیگر از 15 ساکنان هاوایی در حال انتظار برای پیاده نروژی جواهر با 1,700 مسافران هنگامی که آن را می رسد یکشنبه.

نقطه بنادر قبلا گفته هیچ مسافر اجازه داده می شود به ترک کشتی اما ساکنان هاوایی ساخته شده است یک درخواست به پیاده.

تمام کشتی های کروز به هاوایی در 30 روز توقف در عملیات است که در اثر 14 مارس ، این Maasdam و جواهر نروژی تبدیل شد دور توسط پورت دیگر. یک پورت به هیلو لغو شد برای Maasdam.

نه کشتی بود در اصل برنامه ریزی شده را به هاوایی مقصد نهایی خود را برای مسافران به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

هشت مسافر از Maasdam پردازش شده بودند توسط مامورین گمرک و حفاظت از مرزها عوامل دات بنادر گفت: در یک نسخه.

>> عکس: کشتی کروز Maasdam اسکله در بندر هونولولو و 8 مسافر مجاز به پیاده

علاوه بر این آنها قرار گرفتند پیشرفته پزشکی غربالگری که شامل خواندن دما, پزشکی, پرسشنامه بررسی و سفر, تاریخ, تایید, مقامات گفت.

“هیچ مسافر در این گروه هشت به حال یک تب نمایش داده می شود و یا هر گونه علائم” نقطه بنادر گفت. “این بدون علامت هاوایی مسافران بوده است به کارگردانی خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود در محل اقامت خود.”

مجروح شدن مسافر از کلرادو با یک پا شکسته خواهد شد دیدن یک متخصص پزشکی. او و شوهرش بودند به نمایش در آمد که آنها در سمت چپ کشتی, دولت, مقامات گفت. آنها نیز به کارگردانی خود قرنطینه به مدت 14 روز و یا در طول مدت اقامت خود را در اینجا هر کدام کوتاهتر است.

دیگر مسافران و خدمه قادر به ترک کشتی.

“من اجازه هاوایی ساکنان و مجروح شدن مسافر به پیاده,” رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: از Maasdam. “اجازه دادن به ساکنان هاوایی کردن کشتی معنی است که آنها را جلوگیری از غیر ضروری مسافرت هوایی و کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. این زن با یک پا شکسته نیاز به توجه پزشکی و بنابراین باید اجازه کردن قایق.”

“این زمان فوق العاده ای است و من معتقدم که این دوره مناسب با توجه به این که دولت تمام منابع در حال حاضر در حال کارگردانی در شامل گسترش این بیماری در ما سلیمان” اضافه شده نقطه مدیر جید Butay. “HDOT در حال کار برای جلوگیری از گسترش این بیماری است و آگاه است که ما در دولت های پزشکی و دیگر منابع در معرض خطر تبدیل شدن به سبب شیوع در طول این بحران است.”

نقطه سخنگوی تیم Sakahara وجود دارد گفت: “در حدود 15 ساکنان هاوایی در نروژی جواهر. آنها را به همان روش به عنوان Maasdam.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>