2020 Maserati Ghibli GranSport بررسی

Maserati Ghibli turns head and is better looking than its boxy predecessors of the 1990s.
آیکون دوربینMaserati Ghibli تبدیل می شود و به دنبال بهتر از آن جعبه مانند پیشینیان از 1990s شروع شد. اعتبار: Suplpied/Suplpied

وجود دارد چند علامت های تجاری که بسته همان مهر با متوسط رانندگان از مازراتی.

ایتالیایی مارکی در حال حاضر خط به بالا ممکن است بسیار متفاوت از خشن, زرق و برق دار ماشین های ورزشی ساخته شده است که چنین هار زیر اما مردم هنوز هم مراقبت از زمانی که آنها را ببینید یک نیزه سه شاخه نشان.

به طوری یکی رانندگی در یک جاده روستایی در Quattroporte به تازگی دیدم متعدد رانندگان جلو به ما اجازه گذشته چیزی است که ما هرگز تا به حال در هر وسیله نقلیه دیگر بدون توجه به چگونه فلش.

این Ghibli به عنوان مقرون به صرفه ترین برای ورود به داشتن یک مازراتی ماشین های ورزشی در جلوی خانه خود را هر چند شما می توانید صرفه جویی در چند grand امید بستن برای لوانته SUV مازراتی بزرگترین فروشنده در استرالیا.

فعلی Ghibli ممکن است نمی شود به عنوان فک انداختن به عنوان svelte مدل های ورزشی به همین نام از 1960s و 70s اما هنوز قطعا چرخش سر و ببخشید diehards به نظر می رسد خیلی بهتر از جعبه مانند Ghiblis از 1990s شروع شد.

ما در GranSport که ورزش یک 3.0 لیتری توربو دوقلو بنزین V6 ارائه 257kW و 500 نانومتر آناليز شد قطعا هیچ چیز به عطسه در است.

تاپیک تهاجمی پوست در شروع اما در اطراف شهر آن را بسیار آرام و راحت ورزشی سدان.

Infotainment and driver display screens are easy to use.
آیکون دوربینسرگرمی و درایور صفحه نمایش صفحه نمایش آسان برای استفاده است. اعتبار: Suplpied/Suplpied

استاندارد چرخ دنده شامل یک Harman Kardon, سیستم صوتی, sunroof, ماتریس LED چراغهای جلو و عقب عبور ترافیک هشدار نقطه کور کمک lane keeping assist سرعت نشانه به رسمیت شناختن DAB radio و بیشتر.

ماشین ما گزینه های شامل 21 اینچ Titano چرخ (که ساخته شده سوار یک نی نی شرکت در زمان در مناطق شهری) چرم طبیعی ارتقاء گرم صندلی های جلو و فلزی رنگ.

فضای داخلی است که به اندازه کافی خوب با متضاد الگوهای چرم و ساعت آنالوگ در فاصله کمک به تشخیص آن از تیپ.

بزرگ سرگرمی و درایور صفحه نمایش صفحه نمایش آسان برای استفاده با دسترسی سریع به ماشین سیستم ایمنی منو اثبات خیلی راحت تر به خیاط به نیازهای ما از بسیاری از وسایل نقلیه — از هر نوع.

واقعا وجود دارد نه هر جای دیگر از مرکز محل کوچک ومحصور است که در آن به چاک کیف پول و مانند آن, اما, کوچک پاپ سینی برای گوشی های موبایل است یک دستی را لمس کنید.

آن را ممکن است دیده می شود به عنوان littlie در Maserati را خط به بالا اما Ghibli است که هنوز هم یک ماشین بزرگ بودن تنها 29mm خجالتی از 5 متر و با نزدیک 3 متر فاصله دو محور.

معمولا این ترجمه به کافی فضای داخلی اما در حالی که وجود دارد این است که فوق العاده عمیق و عملی 500 لیتری بوت و عقب سر فضای عقب پا متوسط بود و اتاق ضعیف است.

در 185cm ما به سختی می تواند نشستن پشت ما موقعیت رانندگی.

اما البته این خودرو در نظر گرفته عمدتا در مورد چگونگی آن می رود زمانی که شما آن را باز کنید.

و به صداقت … ما مطمئن نیستید که چگونه ما در مورد آن احساس.

ما V6 بود پایین خروجی بنزین نسخه با Ghibli S انواع نمره قابل 64kW و 80Nm افزایش — تجارت-خاموش بودن شما در صرفه جویی در حدود 21,000 با پایین-مشخصات موتور.

اما ماشین تست شد و به سختی آهسته — 0-100km/h در 5.5 ثانیه است سریع به اندازه کافی — و آن را نشان داد آن بسیار زیاد قابلیت کشیدن.

نداشتن دسترسی به یک مسیر ما به سختی خراش سطح رانندگی (از نظر قانونی) در جاده های عمومی. آن را به زیبایی به کار گرفته — دوباره ما مایل کردن پیدا کردن محدودیت های آن و انتقال ارائه نرم و صاف کردن تغییرات در هر دو خودکار و دستی حالت است.

Maserati Ghibli.
آیکون دوربینMaserati Ghibli. اعتبار: Suplpied

وجود دارد اگزوز کراکل و میآید و در عین حال … ما نمی تواند کمک کند احساس آن را فاقد برخی از unhinged شخصیت ما می خواهیم از یک Mas.

حالت ورزشی افزایش صدای موتور در داخل کابین اما مصنوعی احساس به آن.

تغییر سیستم تعلیق به حالت ورزشی نداشت و همه چیز کاملا به عنوان به عنوان در اتومبیل های دیگر از این نوع است.

از آن همه فقط کمی احساس … امن است.

اگر خروجی بالاتر V6 می افزاید: شخصیت ما به دنبال و سپس آن را حس; شرکت های خودرو باید به خریداران یک دلیل به چنگال اضافی dosh.

اما مسئله اصلی این است که رقابت در این نقطه قیمت می باشد.

این Ghibli آلمانی رقبا ممکن است همان وای عامل برای عابران, اما آنها خیلی بیشتر چشم-گسترش لبخند القا وحشیگری.

که گفت: هیچ کس را توان کشیدن بیش از به شما اجازه می گذشته است.

حکم

این Ghibli ارائه می دهد lusted-پس از trident, نشان, یک, شیک, ورزشی, سدان — و آن را سرگرم کننده به درایو. اما آن را نیز فاقد شخصیت مازراتی طرفداران ممکن است تعقیب و چهره رقابت سختی از مشابه قیمت رقبا.

2020 MASERATI GHIBLI GRANSPORT مشخصات

  • قیمت $163,990 (به عنوان آزمایش $200,305 رانندگی-دور)
  • موتور 3.0 لیتری V6 توربو دوقلو بنزین
  • خروجی 257kW/500 نانومتر آناليز شد
  • گیربکس هشت سرعته اتوماتیک RWD
  • اقتصاد سوخت 8.9 L/100km

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>