2020 انتخابات: Philmund لی (Phil)

نام در انتخابات:

Philmund لی (Phil)

در حال اجرا:

هونولولو شورای شهر – منطقه 5

حزب سیاسی:

حزب دموکرات در یک حزبی نژاد

وب سایت کمپین:

www.Philmund.com

شغل فعلی:

جانباز قانونی وکیل

سن:

66

قبلی سابقه کار:

وکیل Philmund لی متولد شد & مطرح شده در هاوایی و جانباز هاوایی قانونی وکیل و مدافع منافع عمومی. او خود را به دست آورده Juris دکتر و MBA در دانشگاه سان فرانسیسکو. او مورد مطالعه بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه در موسسه بین المللی حقوق بشر شورای اروپا در استراسبورگ فرانسه است. او همچنین به مطالعه بین المللی و حقوق تطبیقی در دانشگاه سانتا کلارا مدرسه قانون است. او متخصص در حقوق تطبیقی و انجام تحقیقات گسترده در تقریبا 100 کشور جهان در شش قاره است. او گذشت هاوایی و کالیفرنیا و ماساچوست و نیویورک نوار امتحانات و مدرک کارشناسی ارشد در یک سال.
او همچنین کمک های بشردوستانه کار در هولوکاست در خاورمیانه کار می کرد و در Henry Dunant, موسسه بین المللی صلیب سرخ در ژنو سوئیس دفاع پیمان در برابر نسل کشی و شکنجه و ناپدید شدن در سازمان ملل متحد کمیسیون حقوق بشر و شورای با شهرت مدافع مانند نلسون ماندلا و لخ والسا. او به عنوان یک قانون قضایی کارمند در ICA, یک معاون شرکت مشاور برای شهردار سابق فرانک Fasi و به عنوان رئیس ستاد برای عضو شورای تام برگ. او به عنوان مشاور حقوقی به کهنه گروه و جامعه مراقبت از خانه بود سردبير از فیل-Am پیک.

قبلی انتخاب می شوند اگر هر:

Manoa محله مدیره

لطفا مدارک خود را به نمایندگی از مردم از اوآهو.

من مشغول به کار در دولت سیاست های عمومی در شهر و شهرستان, منافع عمومی و دولتی برای بیش از 25 سال است.
من به عنوان یک قانون قضایی کارمند در میانی دادگاه تجدید نظر با ریاست قاضی James C. Burns جایی که من یاد گرفتم درس های ارزشمند در دنبال عدالت برای مردم است.
به عنوان معاون شرکت مشاور برای شهردار سابق فرانک Fasi من توصیه شهردار شورای شهر و شهرستان بخش سر. من به عنوان مشاور حقوقی به پلیس پارک ها و حمل و نقل بخش است.
به عنوان رئیس ستاد برای عضو شورای تام برگ ما تجزیه و تحلیل هر لایحه و قطعنامه و مسئله قبل از شهرستان به بررسی بودجه و حمایت برای بهتر جامعه است.

آنچه که مبرم ترین نیاز مردم شما به دنبال نمایندگی و چه می توانید انجام دهید برای رسیدگی به آن نیاز دارد ؟

نگه داشتن سالم و امن از covid-19 در حالی که تلاش برای حفظ استاندارد زندگی و رایگان و باز سلام هاوایی شیوه زندگی است. همه در حالی که تلاش برای جلوگیری از گسترش covid 19 و سالم ماندن و خوب. برخورد با مالی و چالش های اقتصادی از رکورد بیکاری و از دست دادن شغل. تلاش برای نگه داشتن کار و یا پیدا کردن کار در یک افسرده اقتصاد با چند شغل برای ارائه یک زندگی برای خانواده های ما.

به عنوان هاوایی چهره COVID-19 گیر چه بیشتر شهرستان باید دولت را برای محافظت از دستياران سلامت ؟

شهرستان ها نیاز به همکاری نزدیک با دولت های ایالتی و فدرال برای توسعه معیارهای الزامات و مقررات برای باز کردن کسب و کار و بازگشت به کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما نیاز به ایجاد یک گروه کاری برای هر نوع از کسب و کار برای دریافت انتقادات و پیشنهادات از کسب و کار خود را به نشان می دهد راه حل های ممکن است.

آنچه باید county دولت را برای کمک به ساکنان شده اند که از لحاظ اقتصادی تحت تاثیر این بیماری همه گیر?

اول شهرستانهای نیاز به بررسی بزرگترین و نیازهای فوری و عمومی توزیع و صرف فدرال و ایالتی و شهرستانهای پول بلافاصله و مناسب است. ما نیاز به باز کردن اقتصاد و کسب و کار و ایجاد مشاغل بیشتر و با کیفیت بالاتر شغل و همچنین.

باید عمومی کارگر furloughs پرداخت کاهش و یا کوچک استفاده می شود برای کمک به این شهرستان در مقابله با کاهش درآمدهای مالیاتی و هزینه های بالاتر در طول همه گیر? چرا که نه ؟

نه در شرایط عادی. اما ما نمی توانیم به حکومت هر مورد هزینه کردن تا زمانی که ما تعادل این شهر نیاز به خدمات عمومی و ایمنی در برابر اندازه واقعی بودجه در دسترس برای بودجه شهرستان است. من ترجیح می دهم برای از بین بردن موقعیت های خالی به جای گرم بدن. ما ممکن است مجبور به اولویت بندی برنامه های جدید و ارزیابی های موجود که ما اولویت بندی بودجه.

چه راه حل های خاص می توانم به شما پیشنهاد برای مبارزه با بی خانمانی?

اول ترویج و پیشرفت شهرستان قوانین به اعتصاب تعادل بهتر و نه بار متوسط و طبقه کارگر. توسعه زیرساخت ها برای بهتر محیط کسب و کار برای ایجاد مشاغل بیشتر و دریافت ساکنان بازگشت به کار. ساقه جزر و مد از بیش از مزاحمت برای مهاجرت از خارج از دولت به هاوایی. ایجاد انگیزه برای خرید و استخدام به صورت محلی برای کمک به حفظ ساکنان هاوایی در اینجا در هاوایی به جای به طور مداوم در استخدام و وارد کردن کارگران از خارج از دولت که نه تنها دور هاوایی ساکنان شغل بلکه مسکن خود را و نیروی ساکنان هاوایی به نقل مکان به سرزمین اصلی است. کاهش یا از بین بردن عقب مالیات و هزینه است که به طور نامتناسبی بار فقیر است.

آیا شما حمایت و یا مخالفت با توقف ساخت و ساز از راه آهن پروژه در وسط خیابان ؟ لطفا توضیح دهید.

حمل و نقل انبوه ممکن است تبدیل به یک چیزی از گذشته. به عنوان ما تغییر راه ما انجام کسب و کار خودمان را به دور کمتر نیاز دارد و برای رفت و آمد و راه آهن. در حال حاضر ترافیک کاهش یافته است به شدت از بین بردن بسیاری از نیاز به آهن. و با افزايش آینده فاصله اجتماعی قوانین ممکن است به جرم حمل و نقل منسوخ و یا غیر موجود. کاهش شدید اتوبوس ridership نشان داد همان سرنوشت برای راه آهن. نشستن بیش از حد نزدیک برای راحتی و ترس از ابتلا به covid19 ممکن است راه آهن بی فایده است. ما ممکن است به خوبی نیاز به مقایسه و تعادل نیاز راه آهن مقابل covid-19 بودجه.

آیا شما حمایت و یا مخالفت با استفاده از بودجه شهرستان برای پوشش دادن هر گونه کمبود در هارت ساخت و ساز و یا هزینه های عملیاتی? لطفا توضیح دهید.

من شدیدا مخالف استفاده از بودجه شهرستان به صندوق راه آهن به دلیل پول ضروری و مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی در جای دیگر. همه گیر کاملا تغییر جهان ما زندگی می کنند و ما نیاز به اولویت بندی پول برای مبارزه با covid 19 برای بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه هاوایی مردم است. خیلی فوری پول مورد نیاز برای توسعه زیرساخت ها و سیستم های به مردم بازگشت به کار و برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از انفجار. با محدود تر و اجباری اجتماعی فاصله قوانین ridership از اتوبوس به شدت کاهش یافته است و چنین است که پیش بینی شده برای راه آهن.

آیا شما به حمایت از اصلاحات به پلیس در هاوایی ؟ اگر بله لطفا توضیح دهید که چه اصلاحات شما پشتیبانی می کند.

به عنوان معاون سابق شرکت مشاور برای پلیس کمیسیون و اداره پلیس من را بسیار احترام و اعتماد به نفس در هونولولو بهترین. اما هاوایی رای دهندگان خواستار هستند و راهپیمایی برای بیشتر پلیس پاسخگویی و مقننه است و در پاسخ به کسانی که گریه می کند با عبور از یک زن و شوهر از صورتحساب مانند از بین بردن پلیس استثنا به دولت نظم و انضباط کارکنان افشای قوانین. من در نظر یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره با بیشتر investive قدرت و سالم و عملکرد پلیس استانداردهای هیئت مدیره به پلیس اجرای سیاست ها و شیوه ها و پلیس صدور مجوز.

چه می county دولت دهم برای کاهش تاثیر می گذارد از افزایش سطح آب در اوآهو?

برای اولین بار در این شهرستان می تواند بلافاصله گرمایش جهانی و افزایش دریاها به طور جدی. آن را باید به سرعت تلاش برای کاهش و ممنوعیت تمام ژنراتور و منابع است که سوزاندن و یا تضعیف ازن محافظت می کند که جهان از گرمایش جهانی است. ما باید با کاهش وابستگی ما به سوختن بنزین و غیره.
و ما باید شروع به برنامه ریزی برای نهایی واقعیت افزایش سطح دریا کاهش آن مناطق است که می تواند نجات از دریا; مانند آنها در هلند. ما نیاز به توقف ساخت و ساز در مناطق کم دروغ که به زودی برای اولین بار به زیر آب است.

وجود دارد هر چیزی بیشتر است که شما می خواهم رای دهندگان به دانستن در مورد شما ؟

Philmund لی, Esquire, JD, MBA, کارشناسی زیستی.
Philmund لی برجسته امدادی بشردوستانه قانون و حقوق بشر حمایت کند. متبحر در بسیاری از زبان او به عنوان یک بین المللی مدافع حقوق بشر بین المللی صلیب سرخ Henri Dunant موسسه در ژنو ، داشتن شده است خود را یک قربانی از غیر انسانی شکنجه او همچنان به حمایت جهانی به رسمیت شناختن بین المللی پیمان در برابر ناپدید شدن و شکنجه و نسل کشی در U. N. مرکز حقوق بشر در ژنو است. او تا به حال لذت بردن از کار با دیگر مدافعان حقوق بشر مانند لخ والسا و نلسون ماندلا و سفر به 100 کشور جهان در شش قاره است.

او یکی از تعداد انگشت شماری کوچک از وکلای مدافع به امتیاز از تحصیل بین المللی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه در موسسه بین المللی حقوق بشر در شورای اروپا در استراسبورگ فرانسه است. او دریافت مدرک دکتر و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی درجه از یسوعیون دانشگاه سان فرانسیسکو. او دریافت گواهی در مطالعات بین المللی از دانشگاه سانتا کلارا موسسه بین المللی و حقوق تطبیقی. او همچنین به مطالعه بین المللی حمایت از حقوق بشر در آه ریچاردسون دانشکده حقوق و دانشجوی کارشناسی ارشد در کارشناسی ارشد از زبان های اروپایی و ادبیات درجه.

Philmund لی دارای تمایز بودن تنها وکیل در هاوایی به تصویب هاوایی و کالیفرنیا و ماساچوست و نیویورک نوار امتحانات و کسب مدرک کارشناسی ارشد در یک سال. پس از یک حرفه ای در کمک های بشردوستانه, حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق بشر, دفاع, Philmund بازگشت به خانه برای مدافع خود را در بومی هاوایی است. او به عنوان یک قانون قضایی کارمند برای قاضی جیمز برنز فوری دادگاه تجدید نظر و منصوب شد, شهردار سابق Fasi به خدمت به عنوان معاون شرکت مشاور.

اختصاصی بنده های عمومی و حمایت کرده و به عنوان رئیس ستاد و/یا مشاور حقوقی/کمیته کارمند برای Rep. تری Nui Yoshinaga, پارچه مبلی. Romy Mindo, شورای, عضو, تام, برگ, Rep. مایکل Kahikina و تشکر. رضا Cabanilla و در نظر گرفته شده است به یک متخصص در قانون گذاری و مسائل مربوط به سیاست. او نویسنده پرکاری بود و به عنوان دستیار سردبیر Fil-Am پیک روزنامه. جامعه خود خدمات شامل عامل های حقوقی و کمک های جامعه کلینیک برای کار خانواده و مشاوره فیلیپینی جانبازان و مراقبت از خانه.
##

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>