2020 انتخابات: لورن Cheape ماتسوموتو

نام در انتخابات:

لورن Cheape ماتسوموتو

در حال اجرا:

خانه دولت – منطقه 45

حزب سیاسی:

خواه

وب سایت کمپین:

www.laurenforhawaii.com

شغل فعلی:

دولت نماینده خانه

سن:

32

قبلی سابقه کار:

دولت نماینده خانه; خدمات مشتری دانشیار Publicis Touchpoint راه حل علمی مربی و مدرس دانشگاه هاوایی; کشاورز Petersons’ مرتفع مزرعه; نجات غریق و شنا مربی Mililani Town انجمن

قبلی انتخاب می شوند اگر هر:

دولت نماینده خانه پس از سال 2012

لطفا مدارک خود را به نمایندگی از مردم هاوایی است.

آن شده است یک افتخار و یک امتیاز برای خدمت به جامعه که در آن من متولد و بزرگ شده بودند به عنوان نسل از خانواده من قبل از من. من یاد گرفتم به پرش طناب در Mililani مرکز تفریح و سرگرمی 3; من اولین تمرین فوتبال در Hokuahiahi پارک; من با حضور ابتدایی, مدارس متوسط و بالا در Mililani; من اولین کار من در دبیرستان به عنوان نجات غریق در Mililani استخرهای; و آن جایی است که من در حال حاضر خود را یک خانه با همسرم هستم و بالا بردن فرزندان من است.
من سابقه تحصیلی و تجربه در دفتر و ریشه های عمیق در منطقه هستند و آنچه واجد شرایط من به نمایندگی از جامعه و دولت است. من افتخار محصول Mililani عمومی سیستم مدرسه. من با حضور Mililani Waena ابتدایی بود و اولین کلاس ششم کلاس در Mililani مدرسه و فارغ التحصیل از Mililani دبیرستان به عنوان سه, ورزش, ورزشکار. من فارغ التحصیل از دانشگاه هاوایی با مدرک لیسانس هنر در تولید فیلم با آکادمی برای رسانه های خلاق و minored در کسب و کار ،
اولین تجربه من با قوه مقننه بود خود را استفاده از فیلم مستند “مزرعه رشد کرده است” که من ساخته شده برای نشان دادن وضعیت اسفبار محلی کشاورزان دام. یک خوراک یارانه لایحه تصویب شد به عنوان یک نتیجه. بعد از من انتخاب شد و به مجلس قانونگذاری در سال 2012, من بازگشت به دانشگاه با دو کمک هزینه تحصیلی است. من کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه هاوایی اقیانوس آرام که در آن من به عنوان valedictorian داد و شروع آدرس. من پس از آن رفت و به تکمیل دکترای خود را در رهبری سازمانی از Argosy University با پایان نامه خود تحت عنوان 28 درصد زنان در دولت منتخب و رهبری است.
پس از انتخاب شدن در سال 2012, من کار می کرد برای به دست آوردن تجربه لازم را به طور موثر در خدمت من تشکیل می شود و با نفوذ صدا در قوه مقننه. من خدمت کرده اند در زیر کمیته های: کشاورزی, آموزش و پرورش, گردشگری سلامت, آموزش عالی, مسکن, کار, توسعه اقتصادی و حمایت از مصرف کننده و تجارت. من در حال حاضر در اقلیت طبقه رهبر در مجلس نمایندگان و از سال 2013 من به عنوان یک شرکت convener از هاوایی امور زنان قانونی حزبی. در این نقش من باید پیشگام طرح های قانونی و همچنین اجرای جلسه سالانه عید پاک سبد درایو برای کمک به هاوایی را زنان و کودکان در نیاز. همچنین در ابتدای سال 2013, من انتخاب شد به یک دولت می شود مدیر ملی و غیر حزبی سازمان زنان در دولت است. از آن پس من نقل مکان کرد تا در رهبری درون سازمانی و اخیرا انتخاب شد به عنوان خزانه دار خود را در هیئت مدیره.
در حالی که آموزش و پرورش و تجربه قانونگذاری اضافه کردن به توانایی من به عنوان یک نماینده این است که من با عشق برای شهر من مدت و بلند مدت سرمایه گذاری در جامعه که واجد شرایط من برای این نقش است.

چه خواهد بود اولویت خود را در صورت انتخاب شدن ؟

پس من برگزار شد پرداختن هزینه های بالای زندگی در هاوایی شده است یک اولویت است. در نور از COVID-19 اقتصاد و هزینه زندگی مهم تر از همیشه. من معرفی چند صورتحساب به آدرس بالا هزینه زندگی:
1. از بین بردن کلی مالیات مالیات غیر مستقیم (دریافت) در مواد غذایی, پزشکی و محصولات بهداشتی زنانه. هاوایی یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها که مالیات مواد غذایی و پزشکی است. از بین بردن از این ضرورت را بلافاصله کاهش هزینه های زندگی روزانه را برای افراد و خانواده ها در طیف گسترده ای از سطح درآمد. این اندازه گیری خواهد یک راه طولانی در کمک به خانواده های محلی و بهره مندی جامعه به عنوان یک کل.
2. حذف مالیات بر درآمد برای حداقل بگیران دستمزد و کاهش نرخ برای طبقه متوسط. کشور ما نرخ مالیات بر درآمد برخی از بالاترین در کشور و کار ساکنان باید پرداخت نزدیک به 7 درصد نرخ حاشیه, حتی اگر آنها در حال کار حداقل دستمزد ، از بین بردن مالیات بر درآمد برای حداقل بگیران دستمزد و کاهش آن برای طبقه متوسط پاداش کار سخت مردان و زنان در جوامع ما خواهد بود و به خانواده های بودجه اضافی برای صرفه جویی در سرمایه گذاری یا صرف در اقتصاد محلی.
3. افزایش دسترسی و کاهش هزینه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش از طریق طرح هایی که بیشتر معلم صدور گواهینامه فرصت به آدرس کمبود معلم در آموزش زود هنگام و خارج از جعبه و راه حل مانند مالیات-اعتبارات برای کسب و کار است که ارائه در سایت مهد کودک برای کارکنان خود و مالیات دهندگان اجازه می دهد به صرف دلار قبل از مالیات در هزینه های مراقبت از کودک از جمله مهد کودک, پس از برنامه های مدرسه و در خانه مراقبت در نتیجه کاهش کل درآمد مشمول مالیات. این مهم است برای بسیاری از خانواده ها به دلیل مراقبت از کودکان یکی از بزرگترین هزینه های پس از اجاره و یا وام مسکن. با توجه به پچ هاوایی در سال 2019 به طور متوسط هزینه مهد کودک به ازای هر فرزند در هاوایی در حدود 14000 دلار در سال است. به عنوان مادر یک سه سال و هفت ماه, من می دانم دست اول چقدر گران مهد کودک است و چگونه لازم است در سفارش برای من و همسرم برای حمایت از ما خانواده و اختصاص زمان کافی به حرفه ما. این منطقه که به شدت نیاز به خطاب به منظور کمک به خانواده های محلی با هزینه های ماهانه خود را.
این نمونه طرح های که می تواند به ارائه کمک فوری برای خانواده های ما به خصوص کسانی که تحت تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران است. علاوه بر این اقدامات دیگری وجود دارد که در دراز مدت و مسائل ساختاری ما نیاز به ادامه به آدرس. هزینه های بالای مسکن در هاوایی یکی از بزرگترین کمک را به ما هزینه های زندگی و نیازهای بلند مدت اختصاص داده شده راه حل برای اطمینان از نسل های آینده ما می توانیم به اقامت در هاوایی است. ما همچنین نیاز به نگاه در سیستم آموزش و پرورش ما و به خصوص آموزش عالی برای اطمینان از ما keiki در حال آمادگی برای فرصتهای شغلی آینده و آماده خواهد شد برای کمک به تنوع هاوایی اقتصاد است. من صرف هشت سال گذشته اختصاص داده شده به ما کاهش هزینه های بالای زندگی و افتخار خواهد بود برای ادامه کار به سمت ساخت هاوایی بیشتر مقرون به صرفه برای مشتریان با ارزش ساکنان.

به عنوان هاوایی چهره COVID-19 گیر چه بیشتر می تواند انجام شود برای محافظت از دستياران سلامت ؟

ارتباط با ترکیبات همواره یکی از اولویت های. در طول این همه گیر من کار کرده اند برای حفظ جامعه مطلع به سرعت در حال تغییر دولتی توصیه ها و فرامین. متاسفانه, آن را دشوار است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به دلیل ارتباطی ما از دولت رهبران شده است که اغلب متناقض و گیج کننده است. اولین و مهمترین آن بسیار مهم است برای ایجاد موثر تر و روشن هماهنگی و ارتباط بین سازمان های دولتی و عمومی از همه مهمتر در مورد هر گونه تغییر در حکم مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. علاوه بر این ما نیاز به ادامه به ارائه رایگان آزمایش های محلی در حالی که گسترش آزمایش ما ظرفیت, آغاز کمپین سلامت عمومی و شروع بازپرداخت و یا مالیات ابتکار برنامه برای گواهی نظافت و بهداشت هزینه های متحمل شده توسط کسب و کارهای محلی. اگر ما در حال رفتن برای پایان دادن به این ویروس در جوامع ما من هم معتقدم این مهم است که نگاهی به برنامه های موفق از سراسر کشور ما را به ببینید که در آن ما می تواند به تقویت تلاش های ما. به عنوان مثال بویزی آیداهو ارائه شده است رایگان ماسک برای ساکنان توزیع آنها را در ساختمان های دولتی. در نهایت برای همه از این به موفقیت ما نیاز به قرار دادن منابع بیشتر به تماس با ردیابی که ما شروع به بیشتر باز اقتصاد ما به دیگری جلوگیری از خاموش شدن.
علاوه بر این اقدامات من مشغول به کار در قوه مقننه من نیز چندین طرح در جامعه است. مثلا من یک پروژه در آغاز همه گیر #malamamasks به ارائه ماسک برای کارگران ضروری. من متوجه شدم که مادر من در تعامل با صدها نفر از مشتریان یک روز در خانواده ما تخم مرغ, مزرعه, Petersons’ مرتفع مزرعه در Wahiawa. پس شوهر من یک آتش نشان, من می دانم که چقدر مهم N95 ماسک ها برای پزشکی کارگران و اولین پاسخ اما من می خواستم برای محافظت از کارگران مثل مادر من. خانواده شوهر, کسب و کار, هاوایی, بورس, LLC., سخاوتمندانه برش و اهدا پارچه و الاستیک مورد نیاز به بیش از 7000 ماسک. در حال حاضر #malamamasks پروژه کمک کرده اهدای ماسک برای کارگران ضروری برای هر کارمند در بیش از 50 کسب و کار محلی و مدارس مختلف در منطقه و به کل هونولولو آتش نشانی.

چه بیشتر می تواند انجام شود برای کمک به ساکنان شده اند که از لحاظ اقتصادی تحت تاثیر COVID-19 همه گیر?

همانطور که من صحبت در مورد در اولویت جواب این طرح مسائل من کار کرده اند که نه تنها ارائه فوری اقتصادی امداد اما همچنین کمک به ایجاد هاوایی مقرون به صرفه تر در دراز مدت است. این شامل طرح های مانند از بین بردن کلی مالیات مالیات غیر مستقیم (دریافت) از ضروریات مانند غذا و خدمات پزشکی و ارائه دسترسی بیشتر و کمک با مراقبت های دوران اولیه کودکی و پیش دبستانی به منظور کمک به والدین بازگشت به کار.
در علاوه بر این به قانون قبلی من معرفی دولت ما می توانید حذف مالیات بر مزایای بیکاری همچنان به گسترش منافع از طریق مهد کودک ارتباط هاوایی و مهد کودک باز کردن درب ها و برنامه های re-کاریابی برای کارگران که گذاشته شده و نیاز به انتقال به زمینه های جدید.
در حال حاضر مزایای بیکاری از جمله اضافی 600 دلار از دولت فدرال هستند مشمول مالیات تحت هاوایی دولت قوانین مالیاتی. خانواده هایی که در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار و با بهره گیری از بیکاری مجبور به پرداخت کامل مالیات بر درآمد نرخ منافع خود را. دولت باید کشف تعلیق مالیات بر درآمد پرداخت حقوق بیکاری درآمد برای حداقل دو سال یا تا زمانی که دولت تجربیات قابل توجهی بهبود اقتصادی.
در طول همه گیر وزارت خدمات انسانی برداشته درآمد درپوش برای خانواده ها به درخواست برای کمک در فرستادن کودکان خود به مهد کودک. این یارانه ها به پایان رسید و در ماه دسامبر این سال است. این برنامه کمک نیاز به تمدید از طریق 2021 برای کمک به پدر و مادر به نیروی کار و تحریک اقتصاد ما. همچنین لازم است به منظور حفظ این آمادگی از بسته شدن درهای خود را.
به عنوان ما شروع به تنوع ما به شدت به گردشگری وابسته به اقتصاد بسیاری از کارگران در این زمینه نیاز به انتقال به فرصتهای شغلی جدید. این کار نیاز به برنامه های آموزشی به نیاز مناطق مانند فن آوری کشاورزی و بهداشت و درمان بخش است.

باید عمومی کارگر furloughs پرداخت کاهش و یا کوچک استفاده می شود برای کمک به دولت در مقابله با کاهش درآمدهای مالیاتی و هزینه های بالاتر در طول همه گیر? چرا که نه ؟

هر furloughs پرداخت کاهش و یا کوچک سازی باید آخرین چیزی که در نظر گرفته شده به منظور تعادل بودجه دولت است. شدت برش بخش عمومی نیروی کار درآمد اثرات گسترده تر اقتصاد و دولت توانایی بازیابی. به جای آن ما نیاز به تمرکز بر روی پس انداز از طریق از بین بردن جای خالی و پیدا کردن مناطق که در آن ما می توانیم وضعیت فعلی بودجه.

هاوایی گردشگری وابسته به اقتصاد به شدت رنج می برد با توجه به همه گیر. اگر انتخاب آنچه را که به شما پیشنهاد می کنیم برای حمایت و تنوع بخشیدن به اقتصاد کشور?

در علاوه بر این به ایستگاهی که اقدامات قوه مقننه فقط اجرا یکی از اولین چیزهایی که ما باید انجام دهیم این است به شکل از چگونه به دوباره باز کردن اقتصاد ما با خیال راحت. پس از هاوایی است که یک اقتصاد عمدتا بر اساس گردشگری در کوتاه مدت ما نیاز به تمرکز بر چگونه برای بازگرداندن گردشگری مسئولانه در رابطه با تعداد گردشگران و بهداشت عمومی و نگرانی است. سه بخش است که دولت باید برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری در این صنعت فيلم تکنولوژی و کشاورزی, کشاورزی و گردشگری است. به منظور تنوع بخشیدن به ما نیاز به تشخیص آنچه که واقع بینانه به پیاده سازی در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت.
فیلم در حال حاضر موجود هر چند مورد استفاده قرارگرفته صنعت ما می توانیم اهرم برای کمک به تحریک اقتصاد ما به عنوان یک راه حل کوتاه مدت در حالی که ما قادر به ایجاد طولانی مدت راه حل های پایدار. صنعت فیلم می تواند نقش مهمی در تجدید حیات اقتصاد ما از طریق ایجاد شغل برای ما ساکنان و اضافه کردن مقدار مورد نیاز به دلار برای کمک به دولت ما بهبود می یابند. فیلم های بخش بزرگی از اقتصاد فعلی خواهد بود و قوی و فوری راننده اقتصادی. در طول زمان من در قوه مقننه و در طول همه گیر من شده اند در ارتباط با هاوایی دولت فیلم را در چگونه برای ایجاد تغییرات در فشار فیلم ابتکار عمل رو به جلو به منظور کمک به تنوع بخشیدن به اقتصاد ما. با توجه به بخش, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری فیلم تا به حال تولید شده تا آنجا که $825M در به طور کلی فعالیت های اقتصادی تا همه گیر رسید. به عنوان یک عضو از توسعه اقتصادی کمیته در قوه مقننه من حمایت فعلی را حذف درپوش در هاوایی فیلم اعتبار مالیاتی. این به ما یک مزیت رقابتی بیش از بسیاری از دیگر فیلم در سرتاسر جهان و فشار بیشتر صنعت سینما در کشور ما رو به جلو است.
به عنوان یک نماینده مجلس ما نیاز به شروع به آماده کردن زمینه برای دراز مدت تنوع تکنولوژی و بخش کشاورزی است. در حالی که ما در حال کار بر روی باز کردن اقتصاد فعلی ما تا با خیال راحت ما باید تخمگذار چارچوب برای هدف دراز مدت از تنوع. هنگامی که اقتصاد ما در مسیر بهبودی من معتقدم که ما باید شروع به تنوع با تمرکز بر ما محل منحصر به فرد در مرکز اقیانوس آرام بین آسیا و قاره آمریکا ما باید از این مزیت برای توسعه قوی در صنعت فن آوری در اینجا در هاوایی است. برای چندین سال در قوه مقننه من دفاع و پشتیبانی چندین بنیادی لایحه که تقویت خط لوله های فن آوری مشاغل در کشور ما. به عنوان یک جزیره دولت ما را محدود به فضای زمین و فناوری ارائه خواهد شد پرداخت بالا شغل با یک رد پای کوچک.
جد آغاز شده Petersons’ مرتفع مزرعه در Wahiawa در سال 1910 و اجرا می شود مزرعه امروز. به عنوان چهارمین نسل از یک خانواده مزرعه من درک مزایا و چالش های کشاورزی در هاوایی است. ما در منطقه دارای برخی از بهترین نخست اراضی کشاورزی چپ در اوآهو, اما, وجود دارد, چند تا کشاورزان به دلیل مقدار از زمین است که فاقد آب و برق زیرساخت های مورد نیاز برای موفقیت در رشد محصولات زراعی است. به منظور تنوع بخشیدن به اقتصاد ما در دراز مدت دولت نیاز به ارائه راههای از طریق اعتبارات مالیاتی و یا یارانه برای کمک به کشاورزان شروع به شکستن زمین. علاوه بر این, هاوایی یک فرصت منحصر به فرد برای موفقیت در کشاورزی و گردشگری است. ما تنها جایی در ایالات متحده است که می تواند به رشد کاکائو. ما باید از این پتانسیل به دره نپا از شکلات. ما نیاز به تشویق کشاورزان محلی ما برای شروع به سرمایه گذاری در ارزش افزوده محصولات خود را به کمک به آنها را افزایش خط پایین خود را.

آیا شما به حمایت از اصلاحات به پلیس در هاوایی ؟ اگر بله لطفا توضیح دهید که چه اصلاحات شما پشتیبانی می کند.

هاوایی سیستم ایمنی بدن است به این مسائل مواجه توسط بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور. و در حالی که من به شدت موافقم که وجود دارد نیاز به شفافیت بیشتر در اجرای قانون و کسانی که سوء استفاده از موقعیت خود باید پاسخگو باشند من رای دادند در برابر پلیس لایحه اصلاحات در این سال به دلیل آن را حذف مهمی در حفاظت از پلیس با افشای نام ماموران که به حالت تعلیق و یا اخراج را برای سوء قبل به دلیل روند. من می خواهم که در حمایت از این لایحه اگر این اعمال تنها پس از یک بررسی کامل بود که تایید اشتباه انجام می دهند. اما به عنوان این لایحه نوشته شده بود از آن نیاز به انتشار هر افسر نام که معلق است به هر دلیلی. این سیاست تضعیف قضایی استاندارد برائت از آنجا که ماموران پلیس به حالت تعلیق در حالی که حادثه در دست بررسی است و اغلب پس از آن یافت می شود بی گناه است.
در عوض من معتقدم که ما باید با تقویت نظارت روش است که ما در حال حاضر در محل و افزایش افسر آموزش. هونولولو پلیس کمیسیون باید همیشه به طور کامل کارکنان واجد شرایط غیر اعضای پلیس به چشم انداز اضافی و پاسخگویی از غیر نظامی جامعه است. علاوه بر این من می تواند به نفع یک بررسی جامع از هونولولو اداره پلیس داخلی و خارجی و کنترل فرآیندهای مرتبط با افسر نظم و انضباط. تمام راه را از گزارش اولیه به دستگاه قضایی و قوه مقننه باید بدانید دقیقا چه مواردی به کار گرفته و هر گونه رسمی یا غیر رسمی موانع که روشن نگه داشتن موارد سوء رفتار پلیس از تعقیب کیفری و انضباطی. ما افسران پلیس در حال سپرده با مسئولیت بزرگ است و در سطح اعتماد مورد نیاز را از جامعه خود را در جهت آنها را به مباشر این نقش هست. من به نفع ارائه آنها را با افزایش آموزش در درستی دست زدن به مجتمع اخلاق مسائل چگونه برای تقویت روابط اجتماعی و آموزش اجتماعی/عاطفی ابزار لازم برای رسیدگی به استرس و تروما ممکن است آنها در کار است. در حال حاضر آنها باید کمتر از پنج روز تمرین در یک سال است. این نیاز به افزایش و بیشتر شامل د-تشدید آموزش. من معتقدم با حق پاسخگویی و آموزش ما می توانیم بیشتر مسئولیت پذیری و اعتماد در درون جوامع ما.

آیا شما حمایت و یا مخالفت با ساخت تلسکوپ سی متری در جزیره بزرگ و چرا ؟

مشاهده وضعیت گشوده اطراف جزایر Kea روشن است که قوی وجود دارد قطع ارتباط بین دولت و مردم در روند تصویب پروژه های مانند سی متری تلسکوپ. وجود یک نقص آشکار در روند فعلی. اغلب اعضای جامعه هرگز نمی دانید که یک پروژه گسترده مانند TMT یا Kahuku آسیاب های بادی هستند که در این خط لوله تا زمانی که این دوره برای ارسال نظر و یا پر کردن بیانیه اثرات زیست محیطی (EIS) پرونده های حقوقی است. من پیش نویس و ارائه قوانین در این سال که مورد نیاز دولت به تعمیرات اساسی آن EIS سایت و اطلاعات آن را بیشتر کاربر پسند و اطمینان مردم می تواند جستجو برای پروژه های خود در منطقه و یا موضوع (به عنوان مثال یک کاربر می تواند جستجو بر اساس “اوآهو, North Shore” یا “آسیاب های بادی”) و اجازه می دهد آنها را به ثبت نام برای اطلاعیه ها ایمیل به طوری که آنها آگاه هستند از پروژه های جدید است. این لایحه در حال حرکت بود از طریق روند قانونی تا زمانی که کنگره بود تعطیل با توجه به COVID-19. این است که بسیار مورد نیاز قانون است که من قصد دارم به معرفی دوباره بعدی جلسه قانونی. یک قانون مانند این به طور موثر به مردم قوی تر و فعال تر صدا در تصمیم گیری طول فرآیند به جای یادگیری در مورد پروژه پس از آنها نهایی شده.
من با اکراه موافقت می کنید که اگر TMT باید تصمیم بگیرید که آن را می خواهد برای ادامه به ساخت در هاوایی به جای دیگر محل آن باید اجازه داده شود پس از آن به دنبال و رعایت روند فعلی. این پروژه برجسته چند چیز از جمله فقیر پاسداشت از Kea توسط دانشگاه هاوایی که فرایند ناقص است که مردم نیاز به دسترسی بیشتر به صدای آنها را شنیده بود.

وجود دارد هر چیزی بیشتر است که شما می خواهم رای دهندگان به دانستن در مورد شما ؟

به عنوان نماینده خود من آموخته اند که یکی از مهم ترین جنبه از کار من باز است خط ارتباطی با کسانی که در منطقه را از نزدیک درک نیازهای خود را. اولویت من این است که در دسترس بودن ارائه قانونی به طور منظم به روز رسانی از ارسال بررسی خود را برای شنیدن افکار و حصول اطمینان از که شما در حال شنیده محترم و از جمله در فرآیند قانون گذاری.
در علاوه بر این به همه من کار قانونگذاری در کنگره من را ساخته اند آن را اولویت من به تمرکز بر روی کار در جامعه است. من خستگی ناپذیر در خدمت جامعه ما در طول زندگی من از مدرسه ابتدایی هنگامی که من در یک انجمن قلب آمریکا سفیر انجام پرش با طناب اجرای برنامه در مدارس سراسر سلیمان به خدمت دولت ما در طول سال به دست هاوایی در سال 2011. پس از تبدیل شدن به یک قانونگذار در سال 2012 من کاپیتول دفتر متمرکز شده جامعه ما از طریق فعالیت ها و برنامه هایی مانند: دبیرستان و کالج برنامه های کارورزی در ادامه به انجام پرش با طناب تورهای در مدارس پانسمان تا به عنوان گربه در کلاه یا السا از دیزنی منجمد را برای خواندن به کودکان در مدارس و میزبانی سالانه کنگره مذاکرات و تور را برای اعضای جامعه به یادگیری در مورد روند قانونی. در این سال من به پایان رسید یک پروژه من کار کرده اند برای چندین سال فعالیت کودکان کتاب آموزش keiki در هاوایی قانونگذاری ایالتی که من توزیع به تمام مدارس ابتدایی در منطقه است. من پرشور در مورد ساخت یک تفاوت در دولت ما.
در نهایت به عنوان کسی که در خانواده زندگی می کردند در این جامعه گذشته چهار نسل شما می توانید اعتماد است که من در جامعه ما بهترین مورد علاقه در قلب است. این منطقه جایی است که من مطرح شد و که در آن من و همسرم را انتخاب کرده اند به منظور بالا بردن فرزندان ما. من می دانم که تصمیمات ما را امروز تاثیر فرزندان ما و فرزندان خود را بعد از آنها. من سرمایه گذاری در اینجا شده اند و مفتخر به خدمت شما در وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان برای هشت سال گذشته است. من متواضعانه درخواست برای ادامه حمایت خود را. با تشکر از شما!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de