2 ، 000 تجمع در ساکرامنتو برابر stay-at-home سفارشات

این بزرگترین تظاهرات در ساکرامنتو تا کنون بیش از COVID-19 آتن — با موهایشان در سمت.

حداقل 2000 تظاهرکنندگان آمد به کنگره در روز شنبه به راهپیمایی در اطراف زمین, جشن در کباب و تقاضا است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom محدودیت در کسب و کار اشاره کرده و دیگر مظاهر زندگی روزمره است.

تظاهرات دوبله آزادی متحرک بود بین یک حزب درب عقب اتومبیل, موسیقی, جشنواره ها و بیانیه سیاسی. سازمان دهندگان گفت: این امر می تواند کشور بزرگترین آخر هفته روز یادبود اعتراض coronavirus stay-at-home سفارشات.

عظیم ازدحام جمع آوری شده در طول 10 خیابان رو به غرب مراحل کنگره با صدها ساعت قبل از ورود رسمی ظهر شروع می شود. دو busloads آمد از جنوب کالیفرنیا برگزار شده توسط anti-واکسیناسیون معترضان.

در حالی که جمعیت صلح آمیز بود حداقل سه تظاهرکنندگان به طور خلاصه پریدند روی نرده های موقت نصب شده هفته پیش در امتداد پیاده رو در 10 خیابان به نگه داشتن معترضان به دور از غرب گام.

یک مرد سعی کرده به CHP افسران یک کپی از 10-صفحه: رساله در قانون اساسی وظایف اجرای قانون و اتهامات مربوط سابق منطقه خلیج رهبر باند ریموند “میگو پسر” چو بود که محکوم به زندگی در زندان به قتل در یک گسترده racketeering مورد که همچنین بریتانیایی به حالت سابق بهداشت ، لیلاند یی در سال 2014. افسران حاضر به قبول سند و اجازه دهید به بازگشت به پیاده رو. پس از آن دو مردان دیگر پریدند حصار و همچنین اما بلافاصله تضعیف بازگشت به جمعیت.

برخی در میان جمعیت به تن پیراهن تحمل شعار “مقاومت در برابر. افزایش است. شورش. بازگشایی شده است.” اجتماعی فاصله بود غیر موجود به عنوان پیاده رو و بسته کردن 10 خیابان گرفته شد با بشریت است. ماسک بودند نادر از خبرنگاران و بیش از 100 CHP افسران در دست است. تظاهرکنندگان گفت: روزنامه نگاران که عینک ماسک پخش می شد ترس است. چند نفر برای درمان کم آبی به عنوان درجه حرارت رخنه کرد به 80s.

راک و موسیقی کشور بیش از یک بلندگو به عنوان برخی از معترضان در راهپیمایی آرامی در اطراف محیط ساختمان. یک کامیون مسطح تنظیم برای سخنرانی و موسیقی زنده با مته سوراخ کردن نشانه “عیسی درمان این سرزمین” و نشانه تعهد به یاد Newsom شد فراوان است. هواپیما دور سربار بکسل یک بنر که گفت: “پایان استبداد” و به تصویر کشیده Newsom به هیتلر.

“ما دعا می کنیم برای گاوین Newsom به عنوان سخت به عنوان است که برای ما چرا که او بسیار ستمکار” کشیش تیم تامپسون جنوب کالیفرنیا روحانی و یک نگاه آشنا در کنگره coronavirus تظاهرات گفت: این جمعیت به عنوان تجمع آغاز شد.

یک کارت جدول ارائه شده پرچم آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کالا برای فروش در حالی که فروشنده دیگری بود فروش تی شرت با شعار “سال 1776. برای همیشه رایگان است.” ده ها تن از port-a-potties صف پیاده رو و چند منطقه رستوران راه اندازی کامیون مواد غذایی در مجاورت.

کوتاهی مو و ناخن و مانیکور و دیگر خدمات انجام شده در محله های نزدیک باقی می ماند و ممنوع بودن زمان تحت Newsom را مرحله به مرحله در رویکرد به از سرگیری فعالیت های اقتصادی. حداقل یکی از معترضان تصمیم گرفت او را فراهم موهایشان به هر حال.

La Donna Christensen, 39, یک رزویل ارایش زنانه و سبک مو, راه اندازی شش ایستگاه موقت در پیاده رو توسط سمت غرب کاپیتول. با وجود هشدارهای از تعلیق مجوز از هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی, او گفت که او را به نشان می دهد که موهایشان نیست خطرناک است.

“ما در حال رفتن به انجام کوتاهی مو برای, کمک های مالی اساسا سعی کنید به نشان می دهد که در صنعت لوازم آرایشی … یکی از بهداشتی ترین صنایع در دولت,” او گفت:. “چرا آنها نزدیک به پایین سالن اما ما می توانید به صفحه اصلی انبار خارج شده هدف ؟ این مسخره است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de