2 غریبه نجات ناخودآگاه فلوریدا زن از غرق شدن ماشین

او گفت که او باز چشم او به عنوان آنها در نگه داشتن او ظاهر می شود گیجی. “من به او گفتم برای استراحت که او در یک تصادف که ماشین او رفت و به آب” ترنر گفت. اما Pedrone گفت: پست است که او را درک هر چیزی تا زمانی که او در بیمارستان است.

آن را همیشه در راه است که با تشنج, او گفت:. او شروع به داشتن آنها 13 سال پیش اما گفت که پزشکان هرگز شناسایی علت زمینه ای است. او تا به حال هفت کل و شروع به مصرف دارو پس از آخرین زدم او را دو سال پیش.

اما حتی با بیمه meds هزینه اش 500 دلار در ماه و Pedrone گفت که او به سادگی نمی توان آنها را پس از یک در حالی که. زمانی که او نمی تواند کمک گرفتن از متخصص مغز و اعصاب پیدا کردن ارزان تر و پزشکی و او تصمیم به جداسازی خودش خاموش – و پس از آن حادثه است.

او گفت که او هرگز تا به حال تشنج مانند این یکی در زندگی او است.

“معمولا من باید یک هشدار قبل از من یک تشنج,” Pedrone گفت. “معمولا من به اندازه کافی حس به بحث خودم را از طریق آن و رفتن ‘OK آن را در آینده سعی کنید و دراز بکشید سعی کنید و اجازه دهید کسی می دانم.’ اما وجود دارد هیچ هشدار. آن را فقط چراغ مانند کسی فقط بسته سوئیچ خاموش است.”

حافظه خود را از آنچه اتفاق افتاده میدارد بازگشت در حالی که نشسته در چمن در امتداد کانال.

او گفت: بیشتر نگرانکننده بخشی از آن تمام شد و عکس او در مدرسه بالا کشیده و از این کانال منجر به او به این باور است که آنچه او از دیدن احتمالا نمی تواند واقعی باشد.

او در قوانین به تازگی او داده عکس از شوهر خود را سال جوان تر, و زن که تصویر شناور فکر کردم ممکن است برای او مهم است.

اما Pedrone شد لحظه ای مشکوک که خواسته بود اگر شوهر او پسر او. “من وجود دارد و من دوست دارم . . . چرا او باید یک عکس از شوهر من?”

EMTs در زمان تصویر به آمبولانس و تنظیم آن را در اتاق بیمارستان. آن را در حال حاضر در حال اجرا یک شوخی بین زن و شوهر.

Pedrone گفت که او خوش شانس بود که او تنها صدمات بودند چند کبودی و سیاه چشم احتمالا از ضربه زدن به فرمان. پزشکان به یک دارو تشنج – که مقرون به صرفه است, او گفت:.

ماشین او گفت: بالغ است.

روز سه شنبه او گفت که او ملاقات کرد ترنر برای اولین بار و یا حداقل اولین بار او می تواند به یاد داشته باشید. او اعتبار او و کان با صرفه جویی در زندگی خود.

“این خوب بود برای دیدار با او و از او تشکر کنم چرا که من نمی خواهم در اینجا اگر نیست آن را برای او,” او گفت:. “او و آدم هستند که شروع به پریدن کرد و من را نجات داد و آنها سزاوار همه ستایش در جهان تا آنجا که من نگران هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de