2 مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز مرگ از coronavirus ژاپن وزارت بهداشت می گوید

توکیو >> دو سالمند مسافران گرفته شده از الماس شاهزاده کشتی کروز زیرا آنها آلوده به یک ویروس جدید بوده اند ژاپن وزارت بهداشت گفت: پنجشنبه اول شدن مرگ و میر ناشی از ویروس زده رگ.

ژاپن در حال حاضر دارای سه مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بیماری است.

ژاپن NHK و تلویزیون گفت: هر دو ژاپنی در 80s. یک وزارت بهداشت رسمی تنها تایید کرد که آنها تا به حال شده است که قبلا بستری در بیماری جدی و تا به حال موجود بیماری های مزمن. رسمی صحبت می کرد به آسوشیتد پرس ناشناس با استناد به دفتر پروتکل.

ویروس جدید آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته و بیمار دهها هزار نفر از مردم عمدتا در مرکزی چین هوبئی. این 621 مورد تایید در میان الماس شاهزاده اصلی 3,711 مردم در هیئت مدیره هستند در هر نقطه خارج از چین. در ژاپن بیش از 700 مورد تأیید کشور از جمله اولین مرگ ربطی به کشتی.

الماس شاهزاده خانم لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو شروع به اجازه دادن به مسافران که آزمایش منفی برای ویروس کشتی روز شنبه زمانی که دولت-مجموعه 14 روز در قرنطینه به پایان رسید. روز پنجشنبه صدها نفر از دیگر مسافران نیز انتظار می رود به ترک در یک فرایند تخلیه انتظار می رود به آخرین جمعه از طریق. نتایج آزمون هنوز در انتظار برای برخی از افراد در هیئت مدیره.

دولت ژاپن همواره مورد سؤال بوده است بیش از آن تصمیم به نگه داشتن مردم در کشتی که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور. برخی از کارشناسان پزشکی که مشاهده قرنطینه روند در هیئت مدیره نیز مطرح احتیاط بیش از سهل انگاری اقدامات حفاظتی در کشتی.

Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه بیمارستان که در کشتی به عنوان بخشی از یک امداد پزشکی تیم در اوایل این هفته گفت: در یک ویدیو یوتیوب که او نگران از عدم کنترل اقدامات از جمله تمایز بین پاک و آلوده مناطق و ناکافی استفاده از دنده محافظ. او آن را به نام “هرج و مرج” و گفت که او را ترس از آلوده شدن خود را.

ایواتا در حال حاضر در خودخواسته قرنطینه در یک هتل سرزنش مدیریت ضعیف در یک ویدئو کنفرانس پنج شنبه.

او گفت: ژاپنی ها وزارت بهداشت-رهبری عملیات اجرا برخی از اقدامات اما “به نظر من این خوب نیست به اندازه کافی دلیل وجود دارد مبادلات کثیف و تمیز است.”

ایواتا همچنین گفت: ژاپن باید به دنبال به عنوان مثال ایالات متحده و کشورهای دیگر نیاز به اضافی دو هفته ای قرنطینه برای مسافران آنها را به خانه آورد از کشتی.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو در ابتدا گفت: کسانی که با منفی ویروس آزمايش انجام ژاپنی قرنطینه نیاز و آزاد بودند به راه رفتن و رفتن به خانه بر حمل و نقل عمومی. بعد از آن دوشنبه و کاتو خواست سابق مسافران به خودداری از غیر ضروری گردش کنید و سعی کنید به ماندن در خانه برای حدود دو هفته عملا تصدیق نیاز اضافی برای 14 روز در قرنطینه.

در حدود 440 مسافر ترک کرده بود این کشتی توسط چهار شنبه شب و مقامات گفت: بیش از 1000 دیگران خواهد رفت تا روز جمعه. الماس شاهزاده خانم قرنطینه پس از یک مسافر که در سمت چپ این کشتی پیش از آن در هنگ کنگ داشت به ویروس.

اعضای خدمه که نمی تواند محدود به اتاق خود را زیرا آنها مشغول به کار بودند و باعث عفونت های ثانویه هستند انتظار می رود به اقامت در کشتی. در یک گزارش مقدماتی صادر چهارشنبه موسسه ملی بیماری های عفونی گفت که قابل انتقال ویروس رخ داده است قبل از Feb. 5 اجرای قرنطینه و که یک روند نزولی در این شماره از تایید موارد بر اساس گزارش شروع تاریخ نشان داده شده در ثانویه انتقال در میان مسافران بود به طور موثر کاهش می یابد در طول فرآیند است.

ژاپن و رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: کنترل سلامت سازمان دیده بان برای خدمه خواهد شروع به مسافران را خاموش کنید زیرا آنها می توانند خود را منزوی و با پخش کردن و با استفاده از خالی مسافر اتاق.

قبل از قرنطینه در کشتی به پایان رسید و ایالات متحده تخلیه بیش از 300 آمریکایی ها قرار داده و آنها را در قرنطینه در ایالات متحده آمریکا برای از 14 روز. کره جنوبی و استرالیا و هنگ کنگ تخلیه ساکنان خود را به صورت قرنطينه به عنوان به خوبی و کانادا و ایتالیا فرستاده پرواز برای شهروندان خود را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>