2 اورنج کانتی شهرستانها بازگشایی سواحل با طرح های جدید

لاگونا بیچ — دو اورنج کانتی شهرستانها در حال بازگشایی خود را در سواحل آنها پس از ارائه طرح برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مقامات وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت:.

شهرهای لاگونا بیچ و سن کلمنت هر دو را مشاهده کنید برنامه ای برای بازگشایی خود را در سواحل است که پایبند به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش کالیفرنیا منابع طبیعی آژانس در بیانیه ای گفت.

لاگونا بیچ تنها اجازه خواهد داد که فعال تفریحی که به معنی دویدن گشت و گذار و شنا خوب هستند اما دروغ گفتن در آفتاب و آوردن یک کولر نیست با توجه به یک کپی از طرح شهر. این شهر نیز در ابتدا باز کردن سواحل تنها در هفته صبح ها با برنامه ریزی برای گسترش دسترسی به بیش از زمان.

سن کلمنت بازگشایی سواحل آن را برای استفاده فعال خواهد شد و بازگشایی آن اسکله سهشنبه, اما نمی خواهد اجازه ماهیگیری در عین حال این شهر در بیانیه ای گفت.

Assemblywoman Cottie پتری-نوریس که مشغول به کار با رهبران محلی در این باره گفت: او معتقد است طرح های مشابه نیز می تواند کار در جوامع دیگر.

“جزئیات ممکن است متفاوت باشد, اما من فکر می کنم که خط پایین این است که بسیاری از ما به توافق برسند که باز ما سواحل برای پیاده روی, در حال اجرا, برای, گشت و گذار, برای خارج شدن باعث می شود یک تن از حس و که آن را نمی کند یک تن از حس برای ما به جذب sunbathers از 100 مایل دورتر و جمعیت در ساحل در تمام ساعات,” او گفت:.

Newsom دستور داد تمام سواحل در اورنج کانتی بسته هفته گذشته پس از جمعیت این ماجرا برخی از سواحل قبلی آخر هفته. شهر هانتینگتون بیچ واصل طرح دعوی در دادگاه تلاش برای دریافت آن در ساحل بازگشایی شد اما یک قاضی حاضر به بلوک دولت و مجموعه ای دیگر از شنیدن این موضوع برای هفته آینده.

برخی از ساکنان پشتیبانی Newsom حرکت و گفت: out-of-towners حال فرود بر جوامع خود را به عنوان لس آنجلس تعطیل سواحل آن و آن را دشوار است برای گرفتن از طریق خیابان های متراکم در حالی که نگه داشتن امن فاصله. اما بسیاری از آنها مخالف استدلال ساحل محل که در آن آنها می توانند به راحتی ورزش و هوای تازه که همچنین حیاتی برای سلامت خود و رفاه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

نارنجی شهرستان اجرایی فرانک کیم گفت: دولت در حال همکاری با شهرستانها در برنامه ریزی برای بازگشایی سواحل دیگر. وی گفت: شهرستان سرپرستان خواهد بحث در مورد اینکه آیا برای ارائه یک طرح به دولت برای سواحل شهرستان در جلسه روز سه شنبه.

دو جامعه نیست اولین اجازه می دهد تا تنها اوقات فراغت خود را در سواحل است. در کشور همسایه San Diego County, ساکنان می تواند راه رفتن و یا تنه زدن در سواحل, اما نمی توانید به نشستن و معطل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de