2 ایالتی اوهایو بازیکنان فوتبال را رد کرد و در بحبوحه تجاوز به اتهام

COLUMBUS, Ohio >> دو دانشگاه ایالتی اوهایو بازیکنان فوتبال بودند لگد کردن تیم روز شنبه پس از اینکه به اتهام تجاوز به عنف و آدم ربایی است.

دفاعی پشت امیر Riep و Jahsen ز هر دو 21 بودند رزرو به زندان پیش از آن در روز بعد از آنها بودند به اتهام آزار جنسی یک زن در فوریه. 4 در بازیکنان در آپارتمان مشترک.

“من نمی ساخت هر گونه بیانیه ای به اتهامات جنایی, اما روشن است که آنها هم زندگی نمی کنند تا به استانداردهای ما و انتظارات من” مربی Ryan روز در بیانیه ای گفت. “در بخش دو و میدانی را مطمئن شوید که آنها هر دو همچنان برای دسترسی به سلامت و رفاه منابع در دسترس به دانش آموزان و دانشجویان ورزشکار.”

بعد گفت که او نمی خواهد اظهار نظر بیشتر در این مورد است.

مردان شد برنامه ریزی شده بود arraigned این صبح است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آنها تا به حال وکلای مدافع.

این زن به پلیس گفت که او به داشتن رابطه جنسی با رضایت طرفین Riep قبل از Wint به اتاق آمد و هر دو او را مجبور به داشتن رابطه جنسی.

پس از چند دقیقه آنها را متوقف و Riep گفت: کاری که او نیاز به آنچه اتفاق افتاده بود “رضایت طرفین در یک ویدیو ضبط و در حالی که خنده در او” به گفته پلیس. Riep سپس گفت: زن او نیاز به حمام قبل از رانندگی او را به خانه اش.

“ما می دانیم که دو نفر از دانش آموزان ما دستگیر شده اند و با عنوان جرم جنایی به اتهام” Ohio State سخنگوی بن جانسون در بیانیه ای گفت.

Riep 6-پا-1, 185 پوند cornerback ورود ارشد خود را برای فصل ایالتی اوهایو در حالی که Wint 6-پا 198 پوند اشتباه ارشد ایمنی.

Riep بود و انتظار می رود به رقابت برای شروع کار پس از خروج از دامون Arnette و جف Okudah. Wint که بیشتر زمان بازی در سال 2018 از فصل گذشته شده اند در ترکیب قوی در ایمنی.

از اتهامات عنوان شده برای یک برنامه است که اجتناب عمده کردن زمینه مشکل به عنوان روز آغاز سال دوم خود را در راس. فصل گذشته همه آمریکایی دفاعی پایان تعقیب جوان به حالت تعلیق در آمد برای دو بازی بعد از آن آمد به نور است که او پذیرفته شده وام شخصی در نقض قوانین NCAA.

ایالت اوهایو بود 13-1 فصل گذشته خود تنها از دست دادن در برابر کلمسون در یک کالج, فوتبال, حذفی, نیمه نهایی. بهار عمل شروع می شود در 2 مارس و Buckeyes باز 2020 فصل در خانه هفت. 5 برابر بولینگ سبز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>