2 افسران زخمی مرده مشکوک در بالتیمور تیراندازی

بالتیمور — تیراندازی در بالتیمور روز چهارشنبه در سمت چپ سابق دولت اصلاحات مامور شده بودند تحت بررسی کشته و دو نفر فراری وظیفه نیروی افسران زخمی, مقامات گفت.

یک افسر کشته شد و در پا و دیگر در معده خدمات مارشال ایالات متحده سخنگوی دیوید لوتز گفت: در یک ایمیل. هر دو افسران اختصاص یافته به سرمایه های منطقه ای منطقه فراری نیروی کار و تلاش بودند به خدمت حکم برای اقدام به قتل لوتز گفت. یکی از افسران است Baltimore County کارآگاه و دیگری یک کارآگاه در شهر بالتیمور. آنها در بیمارستان تحت درمان است اما هر دوی آنها انتظار می رود برای زنده ماندن.

رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک کنفرانس خبری گفت که مظنون بود سابق دولت اصلاحات رسمی شده بودند تحت بررسی است. او گفت: نیروی کار ماموران قرار بود پس از “واقعا پسر بد.”

بالتیمور کانتی اداره پلیس در بیانیه ای گفت که “اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند” زمانی که نیروی کار ماموران مواجه مشکوک و مظنون بود در صحنه مرده. این بیانیه نداد.

همسایه در صحنه تیراندازی در این شهر Frankford محله گفت: Sunthat مشکوک بود “تیراندازی” در افسران از داخل یک ساختمان آپارتمان. یک ورق در صحنه تحت پوشش چه در ظاهر به بدن.

تیراندازی می آید که مقامات باید افزایش حضور فدرال مأموران اجرای قانون در این شهر به زمان دارد-باند مربوط به فعالیت و جرم و جنایت خشونت آمیز به عنوان یک کل.

در ماه دسامبر وزارت دادگستری اعلام کرد که برنامه ای برای افزایش کلی تعداد ماموران فدرال در بالتیمور و اضافه کردن بیشتر افسران نیروهای وظیفه. ماه پیش از این گروه پرده برداری از یک نیروی کار متمرکز بر تفنگ و مرتبط با مواد مخدر جرم و جنایت در این شهر است.

وظیفه نیروی اعضا از جمله عوامل از اف بی آی اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره کار از یک محل مشترک برای افزایش هماهنگی.

“این یک مثال کامل از این نیروی کار مشترک اجرای حکم در خشونت جنایتکاران” هوگان گفت. “متاسفانه, آن را تبدیل به یک نسبتا غم انگیز وضعیت زخمی افسران پلیس.”

بالتیمور گرفتار شده است با خشونت اسلحه برای چند دهه. این شهرستان به پایان رسید 2019 با 348 قتل آن سال پنجم در یک ردیف با بیش از 300 slayings. از صبح روز چهارشنبه مقامات تا به حال ثبت شده 40 قتل و 56 nonfatal تیراندازی در سال 2020 است.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار مایکل Kunzelman در کالج پارک مریلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>