2 میشیگان سدها نقض تخلیه هزاران نفر در میان سیل

“در آینده 12 تا 15 ساعت در مرکز شهر میدلند می تواند تحت حدود 9 فوت آب است. ما پیش بینی یک تاریخی بالا سطح آب” Whitmer گفت: اواخر سه شنبه شب.

Dow Chemical Co. اتحاد فعال آن در اورژانس مرکز عملیات خواهد بود و تنظیم عملیات به عنوان یک نتیجه از زمان سیل مرحله شرایط سخنگوی Rachelle Schikorra گفت: در یک ایمیل.

“داو میشیگان عملیات در حال کار با آن مستاجر و Midland County مقامات ادامه خواهد داد و نزدیک به نظارت بر سطح آب در Tittabawassee رودخانه” Schikorra گفت.

قبلا Midland County 911 ارسال از یک سری از هشدار گفت: Edenville و سانفورد سد شد و در خطر شکست.

Midland County مدیریت اضطراری بعد از آن گفت که سدهای شد “ساختاری صدا.” آن گفت: جریان آب از طریق سد spillgates نمی تواند کنترل شود اما پس از تخلیه اقدامات در محل باقی مانده است.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

این Edenville سد ساخته شده بود که در سال 1924 شده در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت است. سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز.

هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

دو منطقه مدارس باز شده است صبح روز سه شنبه پس از اولیه تخلیه اما افرادی که تا به حال شده است در یکی از مدارس چپ در اوایل بعد از ظهر.

صلیب سرخ کارگر تام Restgate. که کمک به ساکنان این منطقه پناه از خطر افزایش آب بود و هنوز هم در یکی از مدرسه زمانی که او موفق به دریافت یک هشدار بیش از تلفن همراه خود را که “سد … آن را نقض کرده بودند.”

بارش باران همچنین موجب جاری شدن سیل در بخش هایی از شمال غربی ایندیانا از جمله تاج نقطه — Lake County صندلی — که در آن حدود هفت اینچ کاهش یافت و بیش از آخر هفته.

سیلاب ها دارای عقاید به سرعت در یکشنبه زمانی که 1 اینچ (2.54 سانتی متر) از باران کاهش یافت و در عرض 15 دقیقه swamping خیابان ها و ارسال آب به زیرزمین و خانه از جمله شهردار دیوید یورن محل اقامت.

کسانی که آب فروکش دوشنبه اما یورن و بسیاری دیگر از ساکنان شد در ادامه به تمیز کردن آبکی ظروف سرباز یا مسافر در روز سه شنبه گفت: یورن است رئیس ستاد گرگ Falkowski.

“او بین 2 و 3 فوت در زیرزمین خانه خود را به طوری که چیزی است که او را به کار بر روی در حال حاضر” Falkowski گفت: بعد از ظهر سه شنبه.

در شیکاگو آب که آب گرفتگی در برخی از مناطق مرکز شهر عقب بود در روز سه شنبه اما لری لانگفورد آتش سخنگوی وزارت گفت که او انتظار ندارد قدرت به بازسازی در یاد ویلیس برج به صورت روز به دلیل باران های ناشی از ساختمان subbasements برای پر کردن با حد 25 فوت (7.6 متر) از آب است. ساختمان بسته بود به مستاجران و بازدید کنندگان است.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده تا 4 اینچ (10.2 سانتی متر) از روز یکشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

“بسیاری از بارش آمد و ضربه تولیدو بیش از 48 ساعت گذشته,” هواشناس اندرو آرنولد گفت: صبح روز سه شنبه. “صورت باران است.”

آب و هوا سیستم در حال حرکت بود به ایندیانا و اوهایو بخش هایی از ایالت ایلینوی و تنسی دره آرنولد گفت.

سیل پیش بینی شده برای بخش هایی از Tittabawassee رودخانه بود که در 26.5 پا (8.1 متر) صبح روز سه شنبه. انتظار می رفت که تاج صبح روز چهارشنبه در حدود 30 فوت (9.1 متر). سیل مرحله 24 فوت (7.3 متر).

فقط به شمال در Gladwin County, آب و خدمات صادر فلش هشدار سیل برای سرو رودخانه زیر Chappel سد. و دیگر بخش های دولت شاهد جدا شدن سیل زیر باران های سنگین در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de