2 مرد به اتهام DUI پس از سقوط خودرو به کندوی عسل

دو نفر به اتهام رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر پس از یک تصادف ماشین که آشفته کندوی عسل در یک Guerneville ملک سهشنبه شب که با ارسال هر دو آنها را و یک مسافر به بیمارستان با چند نیش زنبور.

هارون جنکس, 23, از Guerneville و لوقا Scribner, 20, از کالیفرنیا دستگیر شدند روز شنبه به اتهام رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر پس از یک تصادف رخ داده است که در مورد 5:20 بعد از ظهر در نزدیکی واتسون و Guidotti جاده ها گفت: CHP افسر مارکوس هاوکینز.

این حادثه هنوز در دست بررسی دلیل جنکس و Scribner به اظهارات متناقض به CHP مقامات که هاوکینز گفت: به احتمال زیاد به دلیل درد آنها درد و رنج ناشی از نیش زنبور و چون مقامات مشکوک است که آنها تحت تاثیر حشیش مربوط به مواد مخدر است. اما یک بررسی مقدماتی نشان می دهد جنکس رانندگی سفید 2019 هیوندای الانترا با دو مسافر یکی از آنها بود Scribner. که در آن جنکس رفتن نامشخص است اما به نظر می رسد که او کاهش یافته است Scribner را انتخاب کنید تا ماشین خود را.

Scribner کردم در سال 2019 فولکس واگن Passat در حالی که جنکس ماند در ماشین خود را با مسافر دیگر. مدتی بعد دو نفر رانندگی غرب در Watson جاده که Scribner کند و یا به یک توقف باعث جنکس به عقب پایان او. دو اتومبیل رفت و در خارج از جاده و از طریق برخی از بوته ها. سپس آنها را به یک درخت قبل از فولکس واگن شکست به یک کندوی عسل چوبی در نزدیکی ملک هاوکینز گفت.

سه نفر نبودند مجروح در برخورد اما بعد از آنها از اتومبیل های خود آنها “مورد حمله گروهی از زنبورها عصبانی,” هاوکینز گفت. هر سه آنها را نیش زده “در همه جا” و جنکس رنج می برد از چند نیش زنبور به چشم راست او. همه آنها حمل و نقل به ساتر بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de