2 نفر از اعضای کنگره می گویند که آنها ملاقات با کروناویروس

واشنگتن >> دو نفر از اعضای کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و تشکر. پل Gosar گفت: امروز آنها جدا خود پس از تعیین آنها تا به حال در تماس با سیاسی کنفرانس با یک مرد که دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کروز سناتور تگزاس گفت که او تا به حال مختصر تماس با مرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس نزدیک به دو هفته پیش و صرف چند روز آینده در خانه اش در تگزاس تا 14 روز گذشته بود از تعامل خود را.

Gosar R-Ariz., گفت که او متحمل شده بود به تماس با مرد در CPAC و که او و سه نفر از اعضای ارشد خود را, کارکنان خود تحت قرنطینه. دفتر بسته خواهد شد برای هفته Gosar گفت: در یک صدای جیر جیر.

علاوه بر کروز و Gosar این برنامه CPAC ذکر شده سه نفر دیگر از سناتورهای و 12 خانه کاربرانی که برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند. آنها شامل شماره 2 خانه ایران رهبر استیو Scalise از لوئیزیانا, شماره 3 رهبر جمهوریخواهان لیز چنی از وایومینگ و کنگره علامت مراتع از کارولینای شمالی است که پس از تبدیل شدن به کاخ سفید و رئیس ستاد. همچنین در برنامه حمل و نقل وزیر ایلین چائو از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در صحبت CPAC اما کاخ سفید گفت: هیچ نشانه ای که هم ملاقات کرده بودند و یا در “نزدیکی” به آلوده کنندگان.

در ضمن مریلند گزارش دو مورد جدید در امروز افزایش به پنج کل موارد تایید شده در دولت است. ویرجینیا گزارش دوم آن مورد است.

در یک مورد جداگانه از coronavirus برجسته کلیسای اسقفی در واشنگتن به حالت تعلیق تمام فعالیت های پس از, اعلام کرد که یکی از آن رهبران ارشد اولین کسی بود که در پایتخت کشور به تست مثبت برای ویروس.

برگرد. تیموتی کول کشیش کلیسای مسیح جورج تاون در شرایط با ثبات پس از بستری شنبه شب با توجه به بیانیه ای از Rev. کریستال, Hardin, دستیار پیشوا.

در یک نامربوط در مورد کروس گفت: او ملاقات مردی که برای درمان coronavirus و 10 ماه پیش در CPAC در حومه آکسان هیل-گلاسمانور مریلند. تگزاس جمهوریخواه گفت که او تجربه هر گونه علائم, احساس خوب و توصیه شده است توسط مقامات پزشکی که شانس انتقال بسیار کم است.

هنوز کروز گفت: از فراوانی از احتیاط او را در خانه باقی می ماند در تگزاس برای یکی دیگر از چند روز تا 14 روز گذشت از تعامل است. او گفت: مقامات پزشکی به او توصیه کرد که کسانی که در تعامل با او در 10 روز گذشته نباید نگران بالقوه انتقال است.

دیوید Popp سخنگوی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: در این شب که هیچ تغییراتی داده شده در اتاق برنامه در پی کروز تصمیم به باقی می ماند در تگزاس است. مک کانل گفته است با کروز, Popp گفت.

در ادامه رای گیری برنامه ریزی شده دوشنبه شب و قصد دارد در جلسه این هفته با توجه به انرژی و احتمالا قوانین دیگر است. مجلس سنا و مجلس تنظیم شده برای یک هفته تعطیلی از این هفته مارس 16.

با توجه به کلیسای مسیح جورج تاون وب سایت کول شده است پیشوا از سپتامبر سال 2016 متاهل و دارای دو فرزند.

“از فراوانی احتیاط کلیسای مسیح را لغو کرده است همه فعالیت ها از جمله خدمات کلیسا تا اطلاع ثانوی. ما توصیه می کنیم که نگران اعضای جامعه مخاطب خود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” بیانیه ای گفت:.

مقامات روز شنبه اعلام کرده بود منطقه را اول تست مثبت اما شناسایی قربانی تنها به عنوان یک انسان در 50s. دوم محلی تست مثبت شامل یک مرد که برای بازدید از منطقه واشنگتن از نیجریه بود اما او در بیمارستان بستری, در, مریلند, شهردار موریل Bowser خود گفت.

مقامات بهداشت گفت امروز گفت: آنها مشخص بود به عنوان بخشی از تحقیقات خود را که “یک فرد ملاقات به کلیسای مسیح جورج تاون حکم اقدامات پیشگیرانه” و آنها توصیه می شود به طور موقت توقف خدمات. در پاسخ به کلیسا عموم شناسایی کول به عنوان قربانی است.

واشنگتن دفتر شهردار گفت: شهر دبیرستان ماندن بسته دوشنبه هر چند هیچ جدید تایید coronavirus موارد گزارش شده است. سه نفر که ماند در همان خانه به عنوان نیجریه که آزمایش مثبت در مریلند مورد آزمایش قرار گرفتند و امروز همه منفی بودند. اما یکی از آنها با این نسخهها کار در مدرسه بدون دیوار مدرسه بالا است که در حال نگه داشته و بسته به زمان کارکنان برای برقراری ارتباط با کارکنان و پدر و مادر و به تمیز کردن مدرسه.

در مریلند یک Harford County ساکن در 80s که قرارداد این ویروس در حالی که سفر در خارج از کشور در بیمارستان بستری شد, مقامات گفت. یک Montgomery County ساکن در 60s که قرارداد این ویروس در حالی که سفر در خارج از کشور به طور خلاصه در بیمارستان بستری است.

ویرجینیا ثبت اولین مورد شنبه هنگامی که یک تفنگدار دریایی مستقر در فورت بلویر و زندگی در Quantico پایه پیدا شد به این ویروس. امروز, ویرجینیا, مقامات اعلام کرد مورد دوم مربوط به یک فیرفکس در 80s که در زمان کروز رودخانه نیل.

دکتر بنجامین شوارتز مدیر اپیدمیولوژی و سلامت جامعه به صورت کانتی فیرفکس وزارت بهداشت گفت: Fairfax انسان توسعه یافته سیستم های تنفسی بیماری در فوریه. 28 و در بیمارستان بستری شد در 5 مارس. او همچنان در بیمارستان بستری است اما در شرایط با ثبات و نه در واحد مراقبت های ویژه شوارتز گفت.

“خوشبختانه این فرد در حال محدود تماس با دیگران در حالی که بیمار و در نتیجه خطر ابتلا به عمومی فیرفکس جامعه کم باقی مانده است گفت:” شهرستان سلامت, مدیر, دکتر گلوریا Addo-Ayensa.

ویرجینیا دولت اپیدمیولوژی دکتر لیلیان Peake گفت: تست برای فورت بلویر مورد انجام شده در مرکز پزشکی والتر رید و تست برای فیرفکس ساکن انجام شد و در دولت آزمایشگاه در ریچموند.

“دو مورد مربوط نیست,” Peake گفت. “در این نقطه وجود دارد هیچ نشانه ای از این ویروس گسترش در جامعه در ویرجینیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>