2 کشته و 1 شدت مجروح شده در شهرستان دریاچه سقوط

دو نفر کشته و یک سوم شخص در بیمارستان بستری شد با صدمات قابل توجه پس از یک SUV برخورد با سه درخت در کلیرلیک اوکس بیش از آخر هفته.

ریچارد جوزف آدامز 69 بود که رانندگی 2002 Chevrolet Trailblazer بود در صحنه مرده Lake County مقامات روز سه شنبه گفت. 59-ساله کلیرلیک اوکس زن در صندلی مسافر از درگذشت او صدمات پس از او airlifted به سانتا رزا بیمارستان یادبود. او با پوشیدن کمربند ایمنی, CHP گفت: در یک بیانیه آماده. Sonoma County, دفتر پزشکی قانونی در روز سه شنبه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد نام او.

آدامز رانندگی در بزرگراه غرب 20 زمانی که او زیرفشار جاده حدود 5 p. m. روز شنبه به شانه راست و ضربه سه درختان CHP گفت. SUV خود را به یک توقف در شانه لین در Morine تگزاس جاده تقاطع با عقب چپ چرخ کمی خارج از زمین.

جاستین هندریکس, 33, از زمین های جنگلی بود که در صندلی عقب دچار صدمات بزرگ و پرواز به سانتا رزا یادبود در پزشکی هلیکوپتر. هندریکس بود نه کمربند یا CHP گفت.

یک سخنگوی سنت جوزف سلامت اپراتور از بیمارستان گفت: هندریکس بود که در شرایط با ثبات شنبه.

آدامز و هندریکس شد extricated از SUV توسط Northshore Fire Protection District. محققان پلیس بر این باور نیست مخدر یا الکل نقش مهمی در سقوط.

CHP مقامات در کلییر لیک در Kelseyville شد در دسترس نیست جمعه به اظهار نظر در این حادثه فراتر از آنچه موجود بود در این بیانیه آماده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>