2 زخمی در درگیری در خانه بزرگ در Covelo

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در پشت و یک زن زده بود توسط یک چوب بیس بال در یک درگیری در یک حزب بزرگ در Covelo (یکشنبه Mendocino County Sheriff شدهاند.

در 3:56 صبح کلانتر را دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد تیراندازی در 100 بلوک تعبیر لین در Covelo. نمایندگان آموخته 55 ساله به ضرب گلوله کشته شده بود احتمالا با یک تفنگ ساچمهای در پشت پایین تر و یک 21 ساله زن زده شده بود با بیس بال خفاش, کلانتر, گفت: در یک بیانیه آماده.

هر دو قربانیان منتقل شدند به Frank R. بیمارستان یادبود در Willits برای درمان. کارآگاهان ملاقات آنها در بیمارستان اما آنها را در بر داشت uncooperative این کلانتر, گفت:. قربانیان در شرایط با ثبات و در حال انتظار به بهبود می یابند.

کارآگاهان در نهایت متوجه شدند یک حزب بزرگ رخ داده بود در یک ملک در تعبیر لین که در آن چند خانواده زندگی می کنند. در طول این حزب چند زنان — شاید مربوط — شد که در یک درگیری فیزیکی در جایی که یک نفر ادعا کرد که دیگر تا به حال زده او را با بیس بال خفاش, کلانتر, گفت:.

اضافی بستگان از دیگر اقامت آمد بیرون احتمالا به مداخله. در طی این درگیری چندین تفنگ عکس از کار اخراج شدند که یکی از آنها زده 55 ساله قربانی در پشت کلانتر شدهاند.

همه مردم کارآگاهان مصاحبه را تکذیب کرد دانستن که از کار اخراج شده بود این سلاح و سلاح نیست در واقع در یک جستجو از این منطقه است. بازداشت شده اند ساخته شده و مورد هنوز تحت بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de