2 بلایای طبیعی در یک بار: چگونه این بیماری همه گیر است که تکاپوی برنامه ای برای مقابله با آتش سوزی های نجومی

Mohler اشاره کرد که دست خدمه در حال حاضر در حال آموزش به اقامت 10 فوت دور از یکدیگر تقریبا دو برابر 6 فوت بافر تجویز شده توسط مقامات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال COVID-19.

اما زمانی که یک آتش سوزی تحمل پایین در یک محله و موتور می رسند و در یک ماموریت برای نجات جان و اموال از خطر قریب الوقوع قوانین همه گیر خواهد شد که به صندلی عقب.

“چیزی آتش نشانان را نمی تواند انجام شود با اجتماعی فاصله,” Mohler گفت. “ما واقعا نمی دانیم تا زمانی که ما در واقع به آن را دریافت. آن را پویا است که ما هرگز مواجه می شوند.”

صلیب سرخ ادامه خواهد داد برای پاسخ به بلایای طبیعی با راه اندازی پناهگاه در هماهنگی با اورژانس مدیران و مقامات بهداشت عمومی در حالی که توجه ویژه ای به مناطق نهفته COVID-19 سخنگوی گفت.

غربالگری برای علائم جداسازی مناطق و افزایش تمیز کردن و ضد عفونی شیوه در میان اقدامات احتیاطی اضافی در محل فاجعه پناهگاه در coronavirus-مناطق آسیب دیده سینتیا شاو شمال کالیفرنیا سخنگوی صلیب سرخ گفت: در یک ایمیل.

اجتماعی فاصله خواهد بود به دنبال “تا آنجا که ممکن است متناوب آرد بار و اضافه کردن فاصله های اضافی بین تختخواب تاشو, صندلی, میز,” او گفت:.

در طول تخلیه توده برای Kincade آتش که آواره رکورد 190,000 مردم در سونوما کانتی پناهگاه موفق به فرار از یک بیماری عفونی مشکل مانند نورو ویروس شیوع توسعه یافته است که در میان بازماندگان اردوگاه آتش در اواخر 2018, Godley گفت.

“ما نداشته واقعا بیماری مسری در داخل یک پناهگاه بود که” او گفت:.

شهرستان مقامات بهداشت در حال حاضر تیره و تار توسط بار ذاتی در حفاظت از 500,000 ساکنان از غیب بیماری اذعان کرد که با صراحت زیادی wildfire مانند Kincade می تواند افزایش خطر عمومی.

“من فکر می کنم اگر وجود دارد یکی دیگر از رویداد که یک رویداد فاجعه بار ما را به فکر می کنم در مورد صرفه جویی در زندگی در این وضعیت است,” دکتر گفت: Sundari Mase منطقه سونوما کانتی سلامت افسر.

“و ما ممکن است قادر به چوب با تمام COVID فیزیکی و اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و به طور کلی بهداشت و چیزهایی مانند آن.”

خوشبختانه با اوج آتش فعالیت برای شمال خلیج برخی از ماه خاموش مقامات وقت برای برنامه ریزی گفت: پل Lowenthal, Santa Rosa دستیار آتش مارشال.

این شهرستان در هفته گذشته شروع به هل دادن پیام به یادآوری ساکنان به لحن خوب خود را از فاجعه برنامه ایجاد دفاع فضایی در اطراف خانه های خود و اقدامات احتیاطی دیگر مانند بسته بندی فوق العاده, ارضا روی صورت پوشش به go-کیف.

مقامات همچنین آماده کرده ایم در این شهر اضطراری اطلاعات سایت (srcity.org/emergency) به اطلاعات و شرایط اضطراری در یک بار نیروبخش برای تلاقی همه گیر و آتش, یک برنامه ریزی PG&E خاموشی و یا برخی دیگر از فاجعه Lowenthal گفت.

“متاسفانه که فقط در آن زمان ما در حال حاضر,” او گفت:.

سونوما کانتی به دست آورده است برخی از تجربه با ارزش با بلایای طبیعی در سال های اخیر Godley مشاهده شده اما آشنایی که با هزینه می آید: “مردمی ساده خسته شده اند.”

“ما امیدواریم که خستگی نمی تعدیل یا کاهش گام های بزرگ جامعه را گرفته در طول چند سال گذشته,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de