2 مرگ از coronavirus در فلوریدا مارک 1st مرگ و میر در سواحل شرق

میامی >> دو نفر که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس فوت کرده اند در فلوریدا به مناسبت اول مرگ و میر در ساحل شرقی نسبت به شیوع این بیماری در ایالات متحده مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

هلن آگور Ferre سخنگوی فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, تایید مرگ در توییتر نوشتن افراد بودند در 70s و تا به حال سفر خارج از کشور. او وعده داده شده در صدای جیر جیر خود را که به روز رسانی ارائه خواهد بود به طور منظم به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس و بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر شنبه.

اعلام افزایش متحده مرگ و میر از این رمان coronavirus فشار تا 16 از جمله 13 در ایالت واشنگتن و یکی در کالیفرنیا است.

یکی از فلوریدا و میر بود که از یک مرد با زمینه مسائل مربوط به سلامت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی با توجه به این بیانیه. وزارت بهداشت و درمان اضافه شده است که مرگ دوم بود که از یک فرد مسن در لی کانتی در فورت مایرز منطقه است.

این بیانیه نمی دهد فوری نشانه که در آن دو سفر کرده بود و یا اینکه آیا مقامات به دنبال تعیین که آنها در تماس با.

یکی از موارد جدید بود و تنها پس از تایید فرد فوت کرده است با توجه به این بیانیه. 65 سال و 75 سال نیز آزمایش مثبت جمعه هر دو در Broward شهرستان به فورت Lauderdale. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: هر دو مردان جدا شده اند که تا زمانی که مقامات بهداشت عمومی آنها روشن است.

روز شنبه فلوریدا وزارت بهداشت توییتی دیگر مورد تایید شد در Lee County, اضافه کردن فردی جدا شد و حال مناسب برای مراقبت اما انتشار بیمار سن و یا اینکه آیا آنها ممکن است به تازگی از سفر.

DeSantis همچنین کارگردانی فلوریدا بخش مدیریت اضطراری در روز شنبه برای فعال کردن در سطح بعدی به ارائه پشتیبانی های اضافی و منابع مهم برای استان و شهرستان ادارات بهداشت.

مقامات قبلا اعلام کرده بود که پنج ساکنان فلوریدا که سفر در چین نیز قرنطینه در جای دیگر پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات گفت که این خطر برای کسانی که در دولت باقی می ماند پایین به عنوان بسیاری از موارد متمرکز شده اند در واشنگتن و کالیفرنیا که در آن یک کشتی کروز است که برگزار می شود در سواحل پس از یک مسافر در یک سفر قبلی درگذشت و دیگران آلوده شد.

اما حداقل در میامی مسئولان شهرستان لغو دو بزرگ موسیقی جشنواره بیش از ترس که شلوغ حوادث می تواند به گسترش این ویروس جدید به طور گسترده تر. آن است که روشن نیست که آیا مقامات دولتی را پیاده سازی هر گونه اقدامات شدید پیش از فلوریدا مشغول شکستن بهار نجومی در اواخر این ماه.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواسته قانونگذاران ایالتی در جمعه 25 میلیون دلار برای مقامات بهداشت به استفاده از بلافاصله در وزارت امور خارجه در پاسخ به کوروناویروس.

DeSantis گفت که او انتظار دارد فلوریدا به دریافت حداقل $27 میلیون دلار از دولت فدرال همراه با اضافی $500,000 از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بلافاصله به پوشش هزینه های آزمایشگاه و تجهیزات و نیروی انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im