2-سقوط خودرو در پتالوما بزرگراه می فرستد و راننده به بیمارستان

دو تصادف در Lakeville بزرگراه پنجشنبه شب فرستاده شده یک مرد به بیمارستان پتالوما پلیس گفت:.

برخورد اتفاق افتاد حدود 5:30 p. m. روز شنبه گفت: Sgt. نیک McGowan. یک جعبه سفید کامیون رانده شده توسط یک زن 27 ساله هلدزبرگ شده است سفر شرق در Lakeville بزرگراه زمانی که یک لکسوس نقره ای SUV رانده شده توسط یک زن 21 ساله پتالوما مرد اقدام به نوبه خود بر روی این بزرگراه از کاج مشاهده راه است. راننده کامیون بود قادر به متوقف کردن و جلوی ماشین ضربه سمت راننده گلگیر جلو از لکسوس.

مقامات در ابتدا فکر راننده لکسوس دچار صدمات بزرگ و حمل و نقل او را به سانتا رزا بیمارستان یادبود. اما پرسنل پزشکی بعد از آن تلقی راننده صدمات کمتر شدید و منتشر شد او پس از درمان او McGowan گفت. راننده کامیون نبود مجروح در تصادف.

بدون مواد مخدر یا الکل مشکوک بودند باعث برخورد. تحقیقات نشان می دهد که راننده لکسوس موفق به عملکرد و سوار به ترافیک می دوزند اما هیچ دستگیری ساخته شد چون هیچ سهل انگاری جنایی, McGowan گفت.

McGowan کاهش یافته است به شناسایی دو نفر از رانندگان به دلیل این حادثه بود “یک موضوع پزشکی و جنایی مهم است.”

Lakeville بزرگراه بسته شد حدود 30 تا 40 دقیقه پنجشنبه شب به دلیل برخورد.

شده اند وجود دارد متعدد آسیب عمده و کشنده برخورد در Lakeville بزرگراه بین بزرگراه 101 و Browns لین بیش از چند سال گذشته McGowan گفت. وی با ذکر مهندسی از تقاطع کاج در نظر راه و با سرعت بالا در منطقه به عنوان عوامل مؤثر و خواست رانندگان برای احتیاط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de