2 بازداشت و قتل میشیگان گارد بیش ماسک صورت

  • ASSOCIATED PRESS Flint resident Talona Hogan, a close family friend, right, accepted an embrace as she copes with the loss of Calvin Munerlyn during his visitation service today.

    آسوشیتد پرس

    سنگ چخماق ساکن Talona Hogan, یک دوست نزدیک خانواده, حق پذیرفته آغوش او به عنوان copes با از دست دادن Calvin Munerlyn در طول ملاقات خدمات امروز.

سنگ چخماق, Mich. >> دو مرد دستگیر شده بودند امروز در تیراندازی مرگبار یک گارد امنیتی که خواستار یک زن پوشیدن ماسک در حالی که خرید در فروشگاه.

Genesee County, مقامات گفت: Ramonyea اسقف و 23 ساله را بازداشت گرفته شده در یک آپارتمان در شهرستان بای. خود را متهم همدست لری تیگ, 44 دستگیر شد دوشنبه در نزدیکی یک متل در هوستون.

مردان و Sharmel تیگ, همسر لری تیگ به اتهام قتل درجه اول در مارس 1 عکسبرداری از Calvin Munerlyn در یک خانواده فروشگاه دلار در سنگ چخماق است.

Munerlyn به ضرب گلوله کشته شد در این فروشگاه فقط در شمال مرکز شهر فلینت یک زمان کوتاه پس از گفتن Sharmel تیگ پدر او مجبور به ترک آنجا که او فاقد یک ماسک با توجه به Genesee County دادستان دیوید Leyton.

تیگ استدلال با Munerlyn, 43 قبل از ترک. دو مرد بعد آمد به فروشگاه و گفته شات نگهبان به مرگ است.

اسقف خواهر Brya اسقف قبلا به اتهام دستکاری با شواهد دروغ گفتن به پلیس و لوازم جانبی به یک جنایت است. Leyton گفته او “اقدام به سپر” اعضای خانواده.

در طول یک کنفرانس خبری Leyton گفت: دو نفر دیگر لورا Ann Mitchell, 44 و ترنس دوون Findley, 43 دستگیر شدند در هوستون به اتهام کمک به تیگ فرار به تگزاس و دوری کردن از پلیس.

میچل و Findley اجاره خودرو در میشیگان سوار تیگ به تگزاس را به او خریداری لباس در خارج و اجاره او را به یک متل, اتاق Leyton گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de