$1M به دنبال Kahoolawe اضطراری آتش بازیابی

بودجه اضطراری حداقل 1 میلیون دلار است که در پی از دولت قوه مقننه پس از یک برس آتش در Kahoolawe تخمین زده می شود این بزرگترین حمله به این جزیره در دهه.

این Kahoolawe جزیره رزرو کمیسیون در حال همکاری با دولت از سوی دیگر ، J. Kalani انگلیسی (D شرق مائوئی – مولوکای-رواق-Kahoolawe) به معرفی اورژانس تخصیص است.

آتش که آغاز شده Feb. 22 و سوخته و سپس smouldered برای نزدیک به یک هفته و نیم سیاه از 9000 هکتار در جزیره غربی طرف.

در حالی که KIRC کمپ اصلی در Honokanaia به سختی موفق به فرار از آتش چندین ساختمان های ذخیره سازی بالاتر در جزیره نابود شدند. این ساختار قرار دارد و وسایل نقلیه و ابزار و تجهیزات و لوازم.

بزرگی و شدت شعله شد و سوخت مهاجم علف و تشدید این واقعیت است که هیچ آتش نشانی صورت گرفت در این جزیره به خاطر ترس از انفجار مهمات در سمت چپ زمین زیر 50 سال از نظامی تمرین هدف.

خوشبختانه بومی کشت و کار مرمت انجام شده در طول دهه گذشته و نیم شد تا حد زیادی در امان حفاظت شده در بالای جزیره توسط یک منطقه خشک زمین سفت جا مانده از فرسایش ناشی از 200 سال از چرای عملیات.

مقامات نمی دانم علت این آتش سوزی و هرگز نمی دانید ممکن است به دلیل باران است که به کمک خاموش کردن آتش ممکن است شسته شواهد منشاء آن است.

مایکل Nahoopii, KIRC سردبیر اجرایی گفت: کارکنان خود را خواهد شد جستجو برای یافتن سرنخ هایی از علت زمانی که آنها بازدید از جزیره آخر هفته آینده برای انجام یک ارزیابی کامل از آتش تاثیر.

Nahoopii گفت: نیروهای نظامی خود را در حال حاضر تدوین مواد غذایی و لوازم برای 10 روز ماموریت است که استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای نقشه میزان آتش غربال کردن از طریق بقایای سوخته اموال و ارزیابی آسیب پذیری کمپ, در میان چیزهای دیگر.

“ما باید برای خارج شدن وجود دارد و بازگشایی که اردوگاه” او گفت:.

Nahoopii گفت: در اولین روز از آتش Feb. 22 او نگران نیست پس از مائوئی آتش نشانی گزارش شده بدون آسیب عمده از 100 هکتار فروغ است که به نظر می رسد به موجود توسط این جزیره اصلی جاده است که عمل به عنوان یک firebreak.

روز بعد باد منتقل شده اما قوی و معاملات تحت فشار قرار دادند شعله های آتش در سراسر جاده و به سمت جنوب رفت و برگشت به طول مرتفع سازی منطقه شناخته شده به عنوان مرکب. آتش همچنین ضعف در حفاظت از Kaho’olawe ‘Ohana اردوگاه در Ahupu.

جزیره سوخته تمام هفته اما Feb. 28 باران بود به آرامی dousing آتش است. سپس توسط سه شنبه دو آتش سوزی دوباره از smouldering اون سوی خاکستر سوخته و هلیکوپتر کار برای مائوئی دفتر دولت در بخش جنگل و حیات وحش انجام شده آب قطره و خاموش آنها را در یک ساعت و نیم.

نابود شد و سه وسایل نقلیه همه زمین چهار کامیون و دو شناور یک جیک جیک کردن, آب حوضه آبریز تانک و دیگر تجهیزات مورد استفاده در این جزیره مرمت به همراه پالت های ساخت و ساز چوب و آبیاری لوله و لوازم. اولیه از دست دادن برآورد شامل 500.000 دلار برای وسایل نقلیه تجهیزات و لوازم و $500,000 برای ساختمان.

آخرین آتش سوزی بزرگ در Kahoolawe شد و در سال 2003 در حالی که نیروی دریایی بود پاکسازی بمب در این جزیره است. نیروی کار حدود 500 جنگیدند آتش همراه با هلیکوپتر به حفظ سوخته وسعت زمین به جریب حدود نیمی از اندازه از این سال را شعله Nahoopii گفت. قبلا چرا نگهداری چمن های کوتاه و کمتر مستعد ابتلا به آتش.

در حالی که این آسیب از آخرین آتش نشان دهنده معنی داری شکست آتش نشانی آوردن فرصت های Nahoopii گفت. آتش سیاه شدن هزاران هکتار از تهاجمی buffelgrass این KIRC شد و در حال حاضر بدانم چگونه به خلاص شدن از شر.

که چمن بسیار از آن از دانه رشد کرده است دمیده شده به این جزیره را از نزدیک مائوئی جذب موش و سوختگی خیلی راحت تر از بومی علف, او گفت:.

Nahoopii گفت که او امیدوار به reseed منطقه سوخته با بومی بذر و یا پیدا کردن یک پوشش زمین است که بیشتر مقاوم در برابر آتش. در میان تکالیف برای داوطلبان مجموعه برای سفر به این جزیره را هفته آینده به جمع آوری دانه از نسوخته مناطق را برای استفاده در reseeding سیاه دامنه.

“ما یک شانس برای تبدیل چهره این جزیره و برای حفاظت از آن در آینده است.”

در ضمن حفاظت از Kaho’olawe ‘Ohana ارسال یک تیم به جزیره پنج شنبه به سعی کنید برای بازیابی آنچه که می توان از Ahupu اردوگاه پایه عملیات برای پروژه برای ایجاد یک دنباله دار در اطراف محیط از جزیره است. آسیب به Ahupu اردوگاه می تواند مقدار به آنجا که $10,000 گروه گفت.

این KIRC تیم است و همچنین آماده سازی یک پیش نویس اولیه طرح بازیابی برای آن کمپ در Honokanaia. یکی از اهداف هفته آینده است که برای ایجاد بزرگتر آتش بافر در اطراف اردوگاه و به کاهش پوشش گیاهی در اردوگاه داخلی.

روز جمعه وزارت امور خارجه تشکر. لین DeCoite (D, رواق – مولوکای-مولوکای شرق Maui) معرفی خانه قطعنامه اصرار تمام ادارات دولتی و سازمان به همکاری و کمک به KIRC های فنی مهندسی و یا پشتیبانی لجستیکی.

سنا می رود که به اورژانس تخصیص بودجه در روزهای آینده. درخواست می آید در همان سال که در آن KIRC در حال حاضر درخواست برای $500,000 به حمایت از مرمت در حال انجام تلاش ها در این جزیره به علاوه پول برای دو کارکنان اضافی موقعیت.

KIRC آغاز شده آنلاین کمپین جمع آوری کمک مالی برای کمک به جایگزینی وسایل مورد نیاز برای روز به روز فعالیت های بازسازی در این جزیره از جمله کارکنان به کارگردانی و داوطلب – پشتیبانی از کاشت و آبیاری کردند.

این صفحه در 808ne.ws/kahoolaweresponsefund.

محافظت از Kaho’olawe ‘Ohana آغاز شده است از جمله: یک GoFundme.com صفحه از طریق حمایت از سازمان های غیر انتفاعی, Kohe Malamalama o Kanaloa. بودجه را جایگزین چیزهایی مانند اره های زنجیره ای, علف های هرز whackers, دست, ابزار و زمینه لوازم آشپزخانه.

این صفحه در 808ne.ws/kahoolawefire.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im