1970s یک ستاره واشنگتن می میرد در 65

Claudell واشنگتن پهن شانه بچه از برکلی که پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک جوان 19 ساله با زادگاه خود و رشد به یک قهرمان جهان و دو بار All-Star درگذشت در روز چهارشنبه. او 65.

واشنگتن که لذت بردم 17-سال لیگ حرفه ای به پایان رسید که در سال 1990 با یانکی ها نشان داد در سال 2018 او در مبارزه با سرطان پروستات و انتخاب کرده بود به قطع درمان برای این بیماری است.

“اگر من به فردا میکنم” واشنگتن گفته ورزشی دو سال پیش. “من در صلح کل با زندگی من. من نمی خواهد تغییر در اسکریپت من برای هیچ چیز در جهان است.”

این یک بیانیه ای را منتشر صبح روز چهارشنبه پس از اعلام حمایت واشنگتن عبور:

“این یک را غمگین از دست دادن مسابقات جهانی قهرمان Claudell واشنگتن است. ما افکار خود را با دوستان و خانواده در این زمان است.”

واشنگتن موفق بزرگ-لیگ حرفه ای با آشغال شاهکارهای منحصر به فرد. او یکی از جوانترین All-Stars در تاریخ بیس بال هنگامی که او به لیگ آمریکا و تیم به عنوان یک 20 ساله در سال 1975 با یک است. در حالی که با یانکی ها, واشنگتن, آمار 10,000 هفتم صفحه اجرا در تاریخ, پیر استادیوم یانکی. او همچنین اولین بازیکن در تاریخ MLB به آمار سه خانه اجرا می شود در یک بازی در هر دو آمریکایی و لیگ ملی.

خوبی سفر واشنگتن برای هفت تیم مختلف و زخم ضربه 164 صفحه اصلی اجرا می شود با یک .278 طور متوسط پنبه حلاجی شده و 824 RBIs. او تمایز از دو بار معامله بودن برای پدران که فرزندان آمار حداقل 500 صفحه اصلی اجرا می شود. واشنگتن پرداخته می شد از رنجرز به جوراب سفید برای بابی اوراق قرضه در سال 1978 و بعد از حمل بریوز به یانکی ها برای کن Griffey Sr. در سال 1986.

شاید به عنوان یک عهد به بیس بال و طول عمر واشنگتن زده بیشتر در برابر strikeout پادشاه نولان Ryan بیش از هر بازیکن دیگر — رایان بیان کردم او را 39 بار.

اگر چه او هرگز حتی بازی بیس بال در برکلی بالا واشنگتن دلاوری های ورزشی در صفحه نمایش کامل در حالی که بازی در طول تابستان و او گرفتار چشم از یک طلایه دار. این یک امضا از او به عنوان یک غیر پیش نویس عامل آزاد در سال 1972 است. کمتر از دو سال بعد در واشنگتن بود و در لیگ های بزرگ.

او بیش از 1,900 بازی خود را در طول زندگی حرفه ای اما شاید هیچ کدام بیشتر شد به یاد ماندنی از خود بازی دوم در رشته های. با خشن جمعیت فروخته شده 47,582 پر اوکلند سالن بزرگ زادگاه قهرمان, هیجانی, طرفداران با یک سه گانه و بعد از یک پیاده روی کردن ضربه در برابر سرخپوستان’ Gaylord پری بود که مناقصه خود را برای AL-رکورد 16 پیروزی راست.

در سال 2004 در مصاحبه با سان فرانسیسکو کرونیکل واشنگتن گفت که شب — 5 جولای 1974 — یکی از دو تا از بهترین لحظات زندگی حرفه ای طولانی. دیگر او را بهترین لحظه خواهد آمد ماه بعد زمانی که به عنوان یک تازه کار, او ضربه زد .571 برای کمک به ضرب و شتم داجرز خود را برای سومین دوره متوالی سری جهانی قهرمانی.

واشنگتن نیز تا به حال برخی از زمان تاریک در طول کار خود را عمدتا به نبرد با کوکائین وابستگی در اواسط 1980s. واشنگتن یکی از 21 بازیکن دخیل در رسوایی کوکائین در پیتسبورگ در سال 1985. او در ابتدا به حالت تعلیق در 60 روز بود اما مجاز به نگه داشتن بازی پس از او قبول کرد که به کمک 5 درصد از حقوق و دستمزد خود را کامل و خدمت به جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>