17 مورد از غیر معمول ترین سرقت های تاریخ

[ad_1]

از سرقت‌های هنری بدنام و مجموعه‌ای از سرقت‌های پنیر با ارزش بالا گرفته تا استتارهای غیرمعمول و ساختمان‌های ناپدید شده، سرقت‌های تاریخی خارج از دیوار را در این فهرست برجسته می‌کنیم که از قسمتی از نمایش فهرست در YouTube اقتباس شده است.

https://www.youtube.com/watch?v=VfdT_d_cbRc

1. خرچنگ تخم مرغ شکلاتی نوتلا و کیندر // 2017

در آگوست 2017، دزدان در شهر Neustadt آلمان، یک کامیون یخچال دار پر از 20 تن تخم مرغ شکلاتی نوتلا و کیندر را سرقت کردند. هزینه تخمینی استخراج شکر حدود 80000 دلار است، که مجریان قانون آلمان را بر آن داشت تا با نکات عاقلانه ای که احتمالاً همیشه باید از آنها پیروی کنید به شهروندان هشدار دهد: «همه مقادیر زیادی پیشنهاد داده اند. [of chocolate] از طریق کانال‌های غیر متعارف، او باید فوراً آن را به پلیس گزارش کند. «یک تریلر مجزای مرموز پر از 30 تن آب میوه در آن آخر هفته در شهر ویتنبرگ، در حدود 260 مایلی شمال شرقی فندق گم‌شده به سرقت رفت.

2. حصار انجمن پس انداز چسب // 1866

جسی جیمز یکی از بدنام ترین جنایتکاران تاریخ آمریکاست. و اگرچه او هرگز به طور رسمی در این جنایت شرکت نداشت، اعتقاد بر این است که جیمز – یا حداقل اعضای باند او – اولین سرقت مستند از بانک را در زمان صلح در 13 فوریه 1866 انجام دادند. در انجمن پس انداز شهرستان Clay در لیبرتی، میسوری در آن روز، گروهی متشکل از 10 تا 13 مرد با لباس مقامات اتحادیه بانک را به مبلغ 60000 دلار اوراق قرضه، پول نقد و طلا نگه داشتند. این عملیات غیرقانونی تمام ویژگی‌های یک چوب قدیمی پر از صندوق‌دارهای سنگ‌زده و گونی‌های غلات پر از پول را داشت. اگر جیمز بود شرکت کرد، اولین نفر خواهد بود حدود 19 سرقت او شرکت کرد

3. ADAIR، IOVA، TRAIN FENCE // 1873

در سال‌های پس از جنگ داخلی، گسترش سیستم قطار ایالات متحده منجر به سرقت‌های ریلی شد و جیمز دوباره فرزندخوانده‌ای بود و یکی از بدنام‌ترین سرقت‌های قطار خود را در 21 ژوئیه 1873 در خارج از آدایر، آیووا سازمان‌دهی کرد. اگرچه این دزدی خبرساز شد و به افسانه جنایتکار بدنام اضافه شد، بازیابی واقعی آن بسیار کمتر از آن چیزی بود که خدمه انتظار داشتند: شمش های طلای 75000 دلاری که به دنبال آن اتفاق افتاد در قطار دیگری بود و باند را مجبور به استقرار کرد. تنها با مبلغ 2000 دلار گاوصندوق و 1000 دلار از خود مسافران.

4. حصار موسسه پس انداز منهتان // 1878

جنایتکار دیگری بود که حتی از جیمز پرکارتر بود – اما به احتمال زیاد هرگز نام او را نشنیده اید. نام او جورج لزلی بود، معمار که تبهکار شده بود. پلیس تخمین می زند که باند او مسئول 80 درصد سرقت های بانکی در ایالات متحده از سال 1869 تا 1878 بوده است. مشاغل او شامل سرقت 786000 دلار از بانک ملی اوشن در سال 1869 و سرقت 1.6 میلیون دلار از بانک نورث همپتون در ماساچوست در سال 1876 در مقایسه با دزد بدنام بود. از موسسه پس انداز منهتن در اکتبر 1878. این جنایتی بود که لسلی بیش از سه سال برای آن برنامه ریزی کرده بود و ساختمان را به دقت مطالعه می کرد و نقشه های خود را ترسیم می کرد تا طرحی قابل اعتماد ارائه دهد.

متأسفانه، او برای انجام این کار حاضر نیست. اگرچه هرگز تایید نشده است، اما اعتقاد بر این است که لسلی قبل از سرقت توسط یکی از مردان خودش، تام دریپر، پس از اینکه مرد متوجه شد که لسلی با همسرش رابطه نامشروع دارد، کشته شد. حتی زمانی که مغز عملیات مرده بود، جنایت بدون مشکل پیش رفت و سارقان با حدود 2.7 میلیون دلار فرار کردند – رکوردی برای آن زمان.

5. PIER OBIR HOTEL // 1972

بانک ها و قطارها اهداف معمولی برای سرقت هستند، اما هتل ها می توانند به همان اندازه برای سارقان جذاب باشند. در 2 ژانویه 1972، تیمی متشکل از کلاهبرداران حرفه ای بابی کامفورت و سامی نالو – که با ریش و عینک های مصنوعی مبدل شده بودند – کارکنان هتل پیر در منهتن را گروگان گرفتند و گاوصندوق های ساختمان را جستجو کردند و حدود 3 میلیون دلار به دست آوردند. جواهرات و پول دزدی شده همه اینها خبر بدی برای کارکنان هتل نبود. وقتی دزدها رفتند، به هر یک از گروگان ها 20 دلار دادند.

6. «آخرین حکم سرقت» // 1473

در آمریکا می توان با مجرمان و اوباش به عنوان افراد مشهور رفتار کرد، اما سرقت ها قرن هاست که در سراسر جهان در جریان است. اولین سرقت هنری شناخته شده در سال 1473 اتفاق افتاد، زمانی که دزدان دریایی آخرین قضاوت هانس مملینگ را هنگام سفر از بلژیک به فلورانس دستگیر کردند. امروز، سه‌گانه هنوز در گدانسک، لهستان است.

7. حصار بزرگ طلایی // 1855

یکی از بزرگترین سرقت ها در تاریخ اروپا در ماه مه 1855 رخ داد، زمانی که سارقان با 200 پوند طلا رفتند و به پاریس رفتند. بر اساس ارزش طلا در آن زمان، اما با تعدیل مقدار به دلار برای تورم، این مقدار تقریباً معادل 1.5 میلیون دلار است. کلاهبرداران با مبادله طلا در گاوصندوق های سربی از سوء ظن جلوگیری می کنند. با این حال، در نهایت، خدمه توسط یکی از آنها، مردی به نام ادوارد هاگار، خیانت شد. آگار پس از دستگیری به‌خاطر یک جنایت غیرمرتبط، به زنی به نام فانی کی گفت که از او و فرزندش به خوبی مراقبت می‌شود، اما به نظر می‌رسد یکی از دزدان دزدی پول را برای خود برداشته است. کی و هاجر همچنان مقامات را از آنچه رخ داده بود مطلع می کردند.

8. دزدی در خیابان بیکر // 1971

دزدی های اروپایی در قرن بیستم وحشیانه تر شد و یکی از جذاب ترین آنها باید سرقت از خیابان بیکر در سپتامبر 1971 باشد. یک باند 4 نفره 268 گاوصندوق را در بانک لویدز در لندن انتخاب کردند که ارزش امروزی آن حدود 9 میلیون دلار است.

شما نمی توانید با عبور از درب ورودی بانک به چنین استخراجی دست پیدا کنید – این سرقت نتیجه کار داخلی است. در هفته‌های قبل از جنایت، باند یک مغازه چرم‌فروشی را در دو در پایین بانک اجاره کردند. سپس، برای سه آخر هفته، آنها از طریق یک تونل از فروشگاه به پایین خزانه بانک رفتند و راه خود را از طبقه عبور کردند. تئوری‌های توطئه متعدد همچنان جزئیات این سرقت را پنهان می‌کنند – از جمله یکی که ادعا می‌کند دزدها واقعاً توسط MI5 بریتانیا استخدام شده‌اند تا عکس‌های رسوایی پرنسس مارگارت را که در یکی از گاوصندوق‌ها پنهان شده بود، بازیابی کنند.

9. HARRY WINSTON JEWELRY FENCE // 2008

فرانسه نیز با جنایات تصادفی بیگانه نیست. در دسامبر 2008، گروهی از افراد مسلح به جواهرفروشی هری وینستون در پاریس یورش بردند و 90 میلیون دلار جواهرات را به سرقت بردند. مردان کل سرقت را در حالی انجام دادند که کلاه گیس های زنانه و کفش های پاشنه بلند به سر داشتند، یکی از آنها آخرین لوازم جانبی مد را به صدا درآورد: یک نارنجک دستی. در سال 2011، جواهراتی به ارزش 20 میلیون دلار در یک فاضلاب در حومه پاریس پیدا شد و در سال 2015، هشت مرد به دلیل دست داشتن در سرقت و سرقت قبلی هری وینستون محکوم شدند.

10. FENCE OF THE SAFETY HUTTON GARDEN COMPANY // 2015

در آوریل 2015، لندن بار دیگر صحنه سرقت کتاب تاریخ شد – این بار شرکت گاوصندوق هاتون گاردن را هدف قرار داد، جایی که به گفته دادگاه، حدود 13.7 میلیون پوند – یا حدود 21 میلیون دلار – پول نقد و جواهرات غارت شد. بزرگترین سرقت در تاریخ حقوقی انگلیس است. اما این گروهی از کلاهبرداران جوان و باهوش نبودند، اکثر مردان مجرمان شغلی در دهه شصت و هفتاد زندگی خود بودند. رهبر آن زمان برایان ریدر 76 ساله بود – که اگرچه هرگز ثابت نشد، گفته می شود که بخشی از سرقت فوق الذکر در خیابان بیکر بود.

11. حصار کشی کلیسای جامع استرانگز // 2018

در سال 2018، دزدان در سوئد در روز روشن شیشه‌های جواهرات سلطنتی کلیسای جامع Strängnäs در غرب استکهلم را شکستند. آنها با دو تاج و یک توپ طلایی که متعلق به پادشاهان سوئدی چارلز نهم و ملکه کریستینا از قرن هفدهم است، از هم جدا شده اند. خدمه با در دست داشتن غنایم به سمت یک قایق تندرو حرکت کردند و فرار کردند. خوشبختانه، این پرونده پایان خوشی داشت: در فوریه 2019، جواهراتی به ارزش بیش از 7 میلیون دلار در یک سطل زباله در خارج از استکهلم پیدا شد.

12. سرقت کل کلیسا // 2008

قطعا کفش های پاشنه بلند و قایق های موتوری عامل سرقت های عجیب هستند، اما این با عجیب ترین سرقتی که دنیا به خود دیده است فاصله زیادی دارد. در سال 2008، روستاییان کوماروو، روسیه، یک کلیسا را ​​به سرقت بردند. در آن زمان این معبد متروکه بود، بنابراین روستاییان تصمیم گرفتند با فروختن معبد به یک تاجر به ارزش یک روبل برای آجر، در یک شورش بی نظیر در کنار هم شرکت کنند. به نظر می رسد که این طرح شامل بازگرداندن کل کلیسا به یک مکان جدید نیست، اگرچه این خواهد شد داستان را سرگرم کننده تر کنید در عوض، این احتمال وجود دارد که آجرها برای سایر پروژه های ساختمانی مورد استفاده مجدد قرار گیرند.

13. خرچنگ پنیر ویسکانسین // 2016

دزدی کل کلیسا برای برخی بالاترین نوع کفر است – برای برخی دیگر این جنایت بعدی چیزی جز توهین به مقدسات نیست. در سال 2016، ویسکانسین با سه سرقت معروف پنیر از 46000 دلار تا 90000 دلار به سرقت رفت. پنیر. این بیانیه 90000 دلاری کاملاً از پارمزان ساخته شده است. مهم نیست که چطور آن را برش دهید، خیلی چدار است.

14. سرقت ترافل سیاه // 2019

فروش غذا در بازار سیاه به پنیر ختم نمی شود – یکی از منحط ترین اهداف برای متفکران آشپزی ترافل است. در سال 2005، 100000 دلار ترافل سیاه از انباری در پروونس، فرانسه، در تاریکی شب به سرقت رفت. این یک عملیات پیچیده بود، و نه فقط به این دلیل که عنصری بود که می‌توان آن را در رستوران‌های ستاره‌دار میشلین یافت: کلاهبرداران با استفاده از نردبان طناب و عینک دید در شب از پشت بام‌ها عبور می‌کردند تا مخفیانه وارد انبار شوند و به یخچالی که در آن ترافل‌ها وجود داشت دسترسی پیدا کنند. ذخیره شدند.

15. انسکتاریوم فیلادلفیا و حصار غرفه پروانه // 2018

دزدان مواد غذایی قطعاً به فکر خارج از جعبه هستند، اما در آگوست 2018 یک سرقت حتی جسورانه‌تر رخ داد. این شامل حشرات و مارمولک‌هایی به ارزش بیش از 40000 دلار بود که از غرفه Insectarium and Butterfly در فیلادلفیا گرفته شد. تخمین زده می شود که 7000 حیوان از جمله سوسک هایی با لکه های درخشان زگیل دار، رتیل و گکوهای پلنگ ربوده شده اند که احتمالاً همه آنها به سمت بازار فروش مجدد حرکت کرده اند. هنگامی که پلیس به محل حادثه رسید، لباس های کارکنان آبی برقی که با چاقو در جای خود آویزان شده بود، پیدا شد. این شواهد نسبتاً عجیب به پلیس نشان می دهد که سرقت ممکن است یک امر داخلی بوده باشد.

16. دزدی صدف زنبور عسل // 2017

زنبورها همچنین می توانند توجه جنایتکاران زیادی را به خود جلب کنند. در ژانویه 2017، صدها کندو توسط یک زنبوردار در شمال ساکرامنتو، کالیفرنیا به سرقت رفت. این منطقه مملو از درختان بادام است که باید گرده افشانی شود و هرکسی که یک دسته زنبور داشته باشد می تواند بالاترین قیمت را برای این خدمات بپردازد. در نهایت، این پرونده پلیس را به سمت مظنونی به نام پاول تورتینوف سوق داد که مالک 2500 کندو به سرقت رفته از کل منطقه به ارزش حدود 875000 دلار بود.

17. دزدی بچه BEANIE GREAT // 1997

سپس سرقت بزرگ Beanie Baby از دهه 90 بود. خوب یکی به هر حال از سرقت های بزرگ Beanie Baby. حیوانات مخملی رنگارنگ در طول سال‌ها موضوع سرقت‌های بی‌شماری بوده‌اند، زیرا مردم به شایعاتی مبنی بر اینکه می‌توانند با فروش آنها در بازار دست دوم وام‌های دانشجویی خود را پرداخت کنند، باور کردند. و در سال 1997، بن پری، 77 ساله، از گلندل هایتس، ایلینوی، فکر کرد که به طلای مخملی دست یافته است. . . تا زمانی که او با 1247 Beanies گرفتار شد که گمان می رود بخشی از 60000 مفقود شده در انبار تای سازنده باشد. این توقیف 300000 دلار تخمین زده شد، اما زمانی که پری به دادگاه رفت، تبرئه شد – هیچ مدرکی مبنی بر اینکه او آگاهانه مالک اموال مسروقه بود وجود نداشت و او گفت که همه آن را از بازار کثیف خریده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort