16 بیشتر کروز evacuees در منطقه خلیج فرستاده شده به بیمارستان

کارکنان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برداشته قرنطینه شنبه در تمام evacuees که پرواز به سولانو شهرستان تراویس پایگاه نیروی هوایی دو هفته پیش از ووهان, چین, کانون جدید شیوع کروناویروس است که در سمت چپ بیش از 2000 نفر در این کشور.

این آژانس همچنین پاک 63 افرادی که وارد Marine Corps Air Station میرامار در همان تاریخ به عنوان تراویس ، هر دو پرواز بودند اجاره توسط وزارت امور خارجه.

یک فرد در میرامار تشخیص داده شد با COVID-19 و همچنان تحت مراقبت در بیمارستان در منطقه سان Diego و مقامات نگه داشته اند تماس نزدیک از فردی تحت قرنطینه نیز هست.

یکشنبه شب تراویس استقبال آمریکایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن, یکی از بسیاری از کشتی های کروز است که در مواجهه طولانی مدت قرنطينه و یا انکار به ورود در بنادر سراسر جهان است. در حالی که 178 نفر وارد تراویس از الماس شاهزاده خانم CDC گزارش 144 رفت و دیگران به پایگاه مشترک سن-آنتونیو-Lackland در تگزاس است.

در Travis, CDC مطبوعات افسر اسکات Pauley گفت: شش مسافر را تایید کرد به COVID-19 بلافاصله ارسال برای مراقبت در ملی قرنطینه واحد در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا/Nebraska پزشکی در اوماها (روباز انتخابی). Lackland فرستاده هفت مسافران مبتلا به این بیماری وجود دارد, با توجه به گزارش از سن آنتونیو اکسپرس نیوز.

پس روش های غربالگری در Travis, 16 مسافر دیگر فرستاده شدند و به بیمارستان های نزدیک تراویس برای جداسازی و ارزیابی بیشتر Pauley گفت. او گفت: هیچ یک از 16 ارسال شد به ساکرامنتو بيمارستان منطقه.

به تاریخ حداقل 76,200 موارد جدید کروناویروس تایید شده اند در سطح جهانی اما همه اما از 1200 تشخیص داده شده اند در سرزمین اصلی چین که در آن اصلی شیوع COVID-19 تأييد شد. مقامات بهداشت عمومی تایید کرده اند 2,247 مرگ و میر ناشی از بیماری های دستگاه تنفسی است که باعث تب و تنگی نفس و سرفه است.

CDC مقامات گفت: در بیانیه صادر شده پنج شنبه که evacuees که منتشر شد در برخواهد داشت هیچ خطر سلامت به جامعه اطراف و یا به جوامع که در آن آنها خواهد بود بازگشت. با اینحال سن دیگو شهرستان ناظران اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری و اعلام اورژانس محلی.

آنها گفتند: این اقدامات اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی به طور موثر پاسخ به COVID-19 و بالقوه کمک کند با تامین بازپرداخت برای این کار. سلامت اعلام خواهد شد و در اثر برای 30 روز محلی اضطراری اعلام به مدت 60 روز اما هر دو می تواند تمدید شود.

“ما شنیده شمار نگرانی از مردم و سازمان ها در سراسر شهرستان از سان دیگو” دکتر گفت: Wilma Wooten این شهرستان بهداشت عمومی افسر. “من می خواهم به شما اطمینان دهم که خطر ابتلا به عموم مردم مربوط به COVID-19 ها کم است در این زمان.”

نگرانی ها در مورد احتمال انتقال از coronavirus می آید به عنوان سن دیگو شهرستان عهده به خصوص تند و زننده فصل آنفولانزا. آنفلوانزا تا به حال به کشته شدن 63 نفر وجود دارد که از Feb. 15 از 35 سال گذشته است. کالیفرنیا وزارت بهداشت روز جمعه گزارش داد که حداقل 328 نفر از آنفولانزا درگذشت ایالت این سال است.

مقامات بهداشت عمومی گفت: ساکنان شهرستان با آنفولانزا شد ازدحام به اتاق اورژانس و مالیات بیمارستان منابع است. آنها توصیه می شود کسانی که بیمار هستند به تماس خود را به پزشکان مراقبت های اولیه برای اولین بار قبل از اینکه به دنبال کمک های اضطراری.

میخواستم بدونم که برای رفتن به اتاق اورژانس? مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود به دنبال مراقبت های اورژانس اگر شما علائم زیر: اشکال در تنفس یا تنگی نفس درد قفسه سینه یا درد شکم ناگهانی سرگیجه و سردرگمی شدید یا مداوم استفراغ آنفولانزا مانند علائم است که به نظر می رسد بهتر, اما پس از بازگشت با تب و بدتر سرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>