16.8 M, آمریکایی پرتاب شده از کار اقتصادی به عنوان عوارض از coronavirus همه گیر افزایش می یابد

نیویورک >> متناوب 16.8 میلیون آمریکایی پرتاب شده است بر روی بیکاری رول در فقط سه هفته تأکید بر سرعت وحشتناک است که با شیوع کروناویروس به ارمغان آورده است اقتصاد جهان نزدیک به وقفه.

در همین حال رهبران جهان و مقامات بهداشت در حال شور و شوق و هشدار داد که سخت موفق به کسب سود در مبارزه با این معضل باید به خطر انداخته و آرامش بخش اجتماعی فاصله در طول آخر هفته عید پاک و مقامات در سراسر اروپا ممنوع تعطیلات سفر و راه اندازی پلیس موانع

افزایش مرگ و میر در انگلیس و نیویورک و موج از گزارش عفونت های جدید در ژاپن و در هند انباشته شهرستانها آن را روشن جنگ به مراتب بیش از.

شماره امروز منتشر شده توسط بزرگترین اقتصاد جهان نشان داد که 6.6 میلیون کارگران آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در بالای بیش از 10 میلیون دلار در دو هفته قبل از آن. این بدان معناست که بیش از 1 در 10 متحده کارگران مجبور شده اند از یک کار پس از بحران در زمان نگه دارید.

اعداد حقیقی می تواند حتی بالاتر به دلیل افزایش تعداد مدعیان بیکاری به ضعف دولت بیکاری دفاتر در سراسر کشور و برخی از مردم اند قادر به دریافت از طریق تلفن و یا وب سایت. و هنوز هم بیشتر کاهش کار می رود.

نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند آمار 15% — تعدادی گذشته دیده می شود در پایان دم از افسردگی — زمانی که آمار و ارقام مارس می آیند.

کمک سازمان بین المللی آکسفام هشدار داد از بلندی سنبله در فقر جهانی برآورد که حدود نیم میلیارد نفر در سراسر جهان می تواند تحت فشار قرار دادند به فقر اگر ثروتمند ملل اقدام فوری را ندارد.

Dr. Anthony Fauci بالا آمریکایی عفونی-بیماری های متخصص گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد و تقاضا و تغییرات دائمی در رفتار مردم را تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است. او گفت: مردم باید به طور مداوم به شستن دست های خود را و کسانی که بیمار هستند نباید از رفتن به مدرسه یا محل کار.

“آیا کسی تا به حال لرزش دست, دوباره,” او گفت:. “منظورم این است که آن را برای تلفن های موبایل دیوانه, اما این راهی است که آن را واقعا می شود تا زمانی که ما رسیدن به یک نقطه که در آن ما می دانیم که جمعیت محافظت شده است.”

او همچنین شلیک امیدوار است که بهار گرم آب و هوا خواهد پایان دادن به بحران است.

“یکی باید فرض کنیم که ما در حال رفتن به نجات توسط یک تغییر در آب و هوا,” او گفت:. “شما باید فرض کنیم که این ویروس را ادامه خواهد داد به انجام چیز آن است.”

ایالات متحده تا کنون بیشتر تایید عفونت با بیش از 430,000 سه برابر تعداد سه بعدی کشورهای ترکیب شده است. ایالت نیویورک در روز چهارشنبه ثبت بالاترین یک روز افزایش در مرگ و میر, 779, به طور کلی مرگ و میر تقریبا 6,300. نیویورک بیش از 40 درصد از آمریکا مرگ مجموع حدود 15000 نفر.

“ما در حال مسطح منحنی چرا که ما دقیق در مورد اجتماعی فاصله,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “اما از آن زمان به از خود راضی.”

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تاکید کرد که “حتی سفرهای کوتاه داخل آلمان به دریا و یا کوه و یا بستگان نمی تواند اتفاق می افتد بیش از عید این سال است.”

New Zealand police هشدار داد مردم به درایو به خانه های تعطیلات تعطیلات عید پاک و خطر دستگیری در حالی که لیتوانی نقل مکان کرد به قفل کردن شهرستانها عمده. پرتغال متوقف پروازهای تجاری در این کشور در پنج فرودگاه بین المللی و راه اندازی پست های بازرسی در جاده های اصلی برای جلوگیری از عید پاک بازدیدکننده داشته است.

یونان نیز سخت تر محدودیت های پیش رو از هفته آینده ارتدوکس عید پاک, افزایش موانع در امتداد بزرگراه دو برابر شدن جریمه برای مستند نقض و منع سفر بین جزایر.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای پیشنهاد تجمع جرم ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان اجرا می شود که از اواخر ماه آوریل از طریق بسیاری از ممکن است.

خامنه ای خواست شیعیان وفادار به دعا در خانه. شیعیان به طور معمول با هم دعا کنیم و جوامع اغلب به اشتراک گذاری وعده های غذایی به خصوص در طول ماه مبارک رمضان. ایران گزارش کرده است بیش از 66,000 عفونت و بیش از 4,100 مرگ اگر چه کارشناسان گمان آن دسته از اعداد زیر-گزارش کشور شیوع.

رئیس جمهوری اندونزی ممنوع کارمندان دولت, افسران پلیس, پرسنل نظامی و کارکنان شرکت های دولتی از بازگشت به زادگاه خود به مناسبت پایان ماه رمضان. این رویداد سالانه معمولا شامل ده ها میلیون ها نفر از اندونزیایی متقاطع مجمع الجزایر از 17,000 سلیمان.

نخست وزیر بوریس Johonson صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 عفونت است. او گفت: امروز او در ادامه به بهبود است. بریتانیا ارسال شده بالاترین مرگ و میر در یک روز جمعه با 938 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

ژاپن گزارش داد بیش از 500 مورد جدید برای اولین بار امروز نگران کننده افزایش پس از آن جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی در افراد مسن است.

نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری, اما نه یک مستند در توکیو و شش دیگر استان. شرکت ها در جهان سوم بزرگترین اقتصاد آهسته بوده است به آغوش کار از خانه است و بسیاری از مسافران این ماجرا توکیو خیابان ها به طور معمول امروز است.

جدید عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است درست در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا که با هم بیش از 32,000, مرگ و میر, اما روزانه عوارض هنوز هم تکان دهنده است. اسپانیا گزارش 683 بیشتر مرگ و میر امروز آوردن مجموع آن به بیش از 15,200.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اذعان مقامات بودند غافلگیر شده توسط بحران و موفق به ارائه بيمارستان با بحرانی منابع از جمله ویروس آزمون و لباس های حفاظتی برای کارگران پزشکی.

“اروپا در واکنش دیر است. همه از غرب واکنش نشان داد و در اواخر و اسپانیا بدون استثنا” سانچز گفت.

در سراسر جهان تعداد تایید COVID-19 نفر از صعود به حدود 1.5 میلیون با نزدیک به 90,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و تلاش برخی دولت ها برای پنهان کردن میزان شیوع بیماری خود را.

برای بسیاری از ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی.. بیش از 330,000 مردم بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>