16 تا از افسانه ای ترین دستور پخت پیتزا

[ad_1]

آن را بپزید ستونی از Resident Baking BFF Erin Jeanne McDowell است. هر ماه، او به ما کمک می کند تا بازی پخت خود را به سطح بعدی ببریم، تمام نکات و تکنیک های لازم را به ما آموزش می دهد و تمام اشتباهاتی را که می توانیم در این راه مرتکب شویم به ما نشان می دهد. امروز، غوطه ور شدن در پیتزا با غذاهای عمیق – و پای شیرین دیگری که ارین دوست دارد.


بر کسی پوشیده نیست که من ایالت خود را دوست دارم، و من یکی از معدود اعضای خانواده هستم که به شعاع 50 مایلی از املاک خانوادگی خود در کانزاس رفته‌ام. من عادت دارم خیلی دور از خانواده ام زندگی کنم، اما این فقط به لطف بازدیدهای زیاد هر سال است. با این حال، بخش قابل توجهی از هر سال را صرف جستجوی درمانی برای نوستالژی می کنم. تنها چیزی که تا به حال با قدرت واقعی پیدا کردم این است که به آشپزخانه بروم و مقداری از غذای مادرم را بپزم. به ندرت به خوبی مزه آن طعم می دهد – اما آرامش واقعی را می توان در بوها و طعم های آشنای دوران کودکی من یافت.

2020 اشتیاق من را برای خانه بدتر از همیشه کرده است. پس از تقریباً 400 روز ساکن نشدن در کانزاس، ایجاد بوی بوی خانه والدینم در آپارتمان تقریباً قوی‌ترین ابزار در زرادخانه من برای مبارزه با گریه پس از تقریباً هر تماس در Zoom یا Facetime است.

می توانم در مورد بسیاری از چیزهایی که مادرم می پزد بنویسم و ​​به شما بگویم که این بهترین کاری است که او انجام می دهد. سوپ های او رویای غذای راحت است. فقط بوی کلوچه های شام او می تواند مرا از خواب آرام بیدار کند. در مدرسه ابتدایی، سالساای خانگی او ارزش تجاری فوق‌العاده بالایی داشت – من فقط می‌توانستم دو Oreo با یک چیپس آغشته به سالسا تهیه کنم. (اثبات این که این سالسا برای ناهار بیش از افسانه بود: زمانی که من حاضر شدم صبح بخیر آمریکا چند هفته پیش ناگهان مملو از ایمیل های دوستان گمشده و معلمان ابتدایی و دبیرستان شدم. شوخی ندارم، بیش از نیمی از این ایمیل‌ها حاوی درخواست‌هایی برای دستور غذای سالسا مادرم بودند.) این تمام چیزی است که باید بگویم، مادرم آشپز فوق‌العاده‌ای است – و من هرگز به اندازه سال گذشته برای دستور پخت‌های او سپاسگزار نبوده‌ام.

در روز شکرگزاری، برای زنده ماندن او تره فرنگی خورشتی درست کردم. در شب کریسمس، سینی بزرگی از انچیلاداهای او درست کردم تا “آنقدر بد” را ذخیره کنم تا ببینم خواهرزاده ام هدیه اش را در زوم باز می کند. و من شب سال نو را با دستور پختی نامیدم که به جرات می توانم بگویم یکی از خاطره انگیزترین اوست: پیتزای او. من با نام “پیتزای مامان” بزرگ شدم: یک تمایز مهم، از نظر میل، با موارد نادری که در خانه پیتزا می گرفتیم. زمانی که نوه‌هایش مادرم را میمی صدا زدند، این نام تا حدودی تغییر کرد.

به آرامی “میمی پیتزا” نامیده می شود، در تابه پخته می شود و دارای لبه های بیرونی ترد و پوسته کمی کرکی روی پایه است. این دقیقا یک پای مادربزرگ کلاسیک نیست، دقیقاً یک تابه پیتزا واقعی نیست. قطعا پیتزا با پوسته نازک نیست، اما به اندازه یک ظرف عمیق نیست. بین آنها لذت بخش است. پوست – بیایید آن را ضخیم بنامیمایش – آن را برای پر کردن واقعاً با تزئینات ایده آل می کند، اگر این مورد شماست، و موقعیت سینی آن را کاملاً قابل اعتماد می کند (بدون نیاز به پیتزا یا سنگ پوسته).

من برای به اشتراک گذاشتن دستور پیتزای میمی در قسمت این ماه هیجان زده هستم بپزش، اما این تنها پیتزای ما نیست. در این قسمت غواصی عمیق، ما در مورد همه چیز صحبت می کنیم، از پیتزاهایی با پوسته های ترد و نازک پخته شده روی سنگ گرفته تا غذاهای لذیذ به سبک دیترویت. بسیاری از انواع شگفت انگیز از حرفه ای وجود دارد. و حتی اگر از خمیر پیتزای فروشگاهی استفاده می کنید، ترکیب بی پایانی از تاپینگ ها وجود دارد. پس کیک شما چیست؟

بهترین دستور العمل های ما برای پیتزای خانگی

1 خمیر پیتزا بدون ورز دادن جیم لاچی

این دستور پخت خمیر پیتزا بدون ورز دادن یک غذای اصلی در خانه ماست. من آن را بیشتر به عنوان پیتزای شیطان، تزئین شده با سوپرای تند یا زمانی که نمی توانم تصمیم بگیرم، به عنوان پیتزای کواترو استگیونی (به معنای “چهار فصل”) دوست دارم، که در آن هر ربع پای رویه متفاوتی دارد: کنگر فرنگی، پروشوتو، قارچ. و زیتون). یا آن را با موزارلای تازه و برگ های ریحان کلاسیک نگه دارید.

2. خمیر پیتزا میمی

بدون نیاز به سنگ پیتزا! این خمیر را که در سینی فر پخته می شود تا تولد او مورد علاقه باشد (پای سفید با کره سیر، سیب زمینی ورقه ای نازک، زیتون کاستلوترا، پنیر موزارلا و فتا له شده) را امتحان کنید یا آن را با پای سوسیس و پیاز کلاسیک بگذارید. “از میمی فوق الذکر).

3. خمیر پیتزا دیپ دیش

من عاشق پیتزا هستم با فرصت های مساوی و عاشق یک پای جویدنی و شیرینی با یک غذای عمیق هستم. این کار به ترکیبی از آرد همه منظوره و آرد سمولینا به اضافه مواد مشکوک معمولی مانند روغن زیتون، نمک و مخمر نیاز دارد. پیتزای Deep Dish گوجه فرنگی و موزارلا یا پیتزای سفید بروکلی من را با کلم بروکلی امتحان کنید.

4. پیتزا به سبک دیترویت

یک معجزه شگفت انگیز یاس بنفش با لبه های ترد به یکی از موارد مورد علاقه من در تمام دوران تبدیل شده است. کلید واقعی؟ سس پیتزا در بالا!

5. خمیر پیتزا بدون گلوتن (و پیتزا سالاد!)

پیتزا برای همه است! این خمیر بدون گلوتن در لبه های آن ترد و داخل آن پف دار پخته می شود. سعی کنید روی آن روغن زیتون بریزید و خودتان آن را بپزید، سپس روی آن را با یک کاهوی خوش لباس بپاشید.

6. خمیر پیتزا بدون مخمر

بدون می؟ بله، هنوز هم می توانید یک شب پیتزا ترتیب دهید. این باعث می‌شود وقتی نازک باز می‌شود، بیشتر شبیه خمیر کراکر یا اگر ضخیم‌تر باشد، خمیر جویدنی‌تر است. اگرچه ممکن است دقیقاً شبیه پیتزای مورد علاقه شما نباشد، اما مطمئناً سریعترین راه برای رسیدن از صفر به پای است.

7. پیتزای مورد علاقه اماما

پیتزای عالی وجود ندارد، همان چیزی است که ما فکر می‌کردیم، زیرا صادقانه بگوییم، همه پیتزاها بی‌نقص هستند، اما پیتزای که با باقیمانده‌ها تزئین شده است، ممکن است همین باشد. زیبایی آن این است که می توانید از سبزیجاتی که در کشو آویزان هستند مانند بادمجان، پیاز قرمز، فلفل و قارچ استفاده کنید.

8. تام یام پیتزا مارگاریتا

راز این پیتزا فقط در خمیر جو نیست. در واقع در سس است. سس گوجه فرنگی شیرین و ترش از کنسرو گوجه فرنگی، علف لیمو، موسیر، برگ ماکروت لیمو، گلنگال، آب لیمو، شکر قهوه ای و سس ماهی تهیه می شود. تهیه این پای با عشق سخت است، اما کلمه کلیدی اینجا عشق است.

9. پیتزا کدو حلوایی تابستانی با 5 ماده از جیم لاهی

این پیتزای سفید فراوانی کدو تنبل تابستانی را جشن می گیرد (کدو سبز یا کدو زرد، زیرا با پنیر گرویر و پودر سوخاری ترکیب می شود تا رویه ای سبک و روشن داشته باشد.

10. پیتزای تخمیر شده رومی

اجازه ندهید مخمر همه گیر شما گم شود (اگر هنوز زنده است). آن را به بهترین خمیر پیتزا درست کنید، که وقتی یکی دو روز قبل درست شود ایده آل است. راستش را بخواهید، این یک تکنیک عالی برای تهیه خمیر پیتزا خانگی روی میز در کمتر از 30 دقیقه است.

11. خمیر پیتزا Lazy Weeknight

شما آن روزها را می شناسید – روزهایی که می خواهید روی کاناپه عرق کرده بمانید و آشپزی نکنید یا برای غذای خانه پول خرج نکنید. حتی زمانی که احساس می‌کنید کاملاً تخلیه شده‌اید، می‌توانم به شما اطمینان دهم که قدرت کامل برای درست کردن این خمیر پیتزای آسان را خواهید داشت، که سپس می‌توانید آن را بپزید، روی آن روغن و گیاهان بزنید و مانند فوکاچیا بخورید.

12. سالاد پیتزا با قارچ و موزارلا

خمیر پیتزا تخمیر شده با خمیر مایه تنها زمانی بهتر است که با محصولات فصلی مانند سبزیجات لطیف بهاری و گل های خوراکی برای پیتزای سالادی که واقعاً می خواهید بخورید تزئین شود.

13. پیتزای هاوایی کن فورکیش

ما اینجا نیستیم که در مورد اینکه آیا آناناس سزاوار جایگاهی در خمیر پیتزا است بحث کنیم. ما اینجا هستیم تا دستور پخت بهترین پیتزا هاوایی را به شما ارائه دهیم.

14. پیتزا پارتی استراتا با نان سیر و پپرونی

Sohla El-Waylly توسعه دهنده دستور غذا می نویسد: “روی Bagel Bites حرکت کنید، در هر زمان راهی جدید برای پیتزا وجود دارد.” خلاق باشید و پپرونی را با مواد پیتزای مورد علاقه خود، از قارچ و زیتون گرفته تا آناناس و سوپرس جایگزین کنید.

15. سس پیتزا

بهترین سس پیتزا از پایتخت های کلیدی پیتزا در آمریکا تأثیر می گیرد. این یکی از گوجه فرنگی آلویی به سبک ایتالیایی و رب گوجه فرنگی کنسرو شده، سیر، شکر، مجموعه ای از سبزی های خشک و. . . آماده برای آن . . . جوز هندی آسیاب شده

16 پیتزا مارگاریتا نان

نیک شارما، توسعه‌دهنده دستور غذا، می‌گوید: «من دوست دارم غذاهایی مانند پیتزا مارگاریتا را با طعم‌های تند و غیر متعارف مانند دانه‌های گشنیز و سیاه‌دانه ترکیب کنم. خمیر نان خانگی درست کنید، سپس روی آن را با وعده خوشمزه نیک از گیلاس و گوجه فرنگی، تکه های فلفل قرمز خشک، دانه ها و موزارلا بپوشانید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort