15 جدید کروناویروس موارد شامل خانواده های خوشه ای در Waipahu

هاوایی دیدن سنبله در coronavirus موارد با 15 عفونت های جدید گزارش جمعه — بالاترین تعداد از اواسط ماه مارس — آوردن ایالت مجموع به 706.

افزایش در موارد زیر روز یادبود و جشن فارغ التحصیلی تجمع نگران کننده است دگرمن. Gov. جاش سبز گفت: Honolulu Star-Advertiser اضافه کرد که او در انتظار یکی دیگر از افزایش هشت تا 10 روز بعد از آخر هفته گذشته سیاه زندگی ماده راهپیمایی جلب جمعیت 10000 معترضان.

15 مورد جدید ترین شد پس از 18 آوریل زمانی که 21 عفونت های جدید گزارش شده است.

“ما در حال حاضر شاهد روز یادبود سنبله که همچنین همزمان با فارغ التحصیلی احزاب بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید” سبز گفت. “ده از آن موارد در یک خانواده (در Waipahu). این نوع از چیزی که اتفاق می افتد — شما می توانید یک سنبله و آن را به یک خانواده خوشه.

“همین دلیل است که ما صرف مقدار زیادی انرژی اضافی پیشنهاد استاندارد که نیاز مسافران از سرزمین اصلی به دریافت یک آزمون قبل از آمدن به هاوایی. ما نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه زیادی سنبله و مثبت COVID-19 مسافران به هاوایی در همان زمان. این تأکید که ما در حال رفتن به باید فوق العاده مراقب باشید که ما برای باز کردن سفر از هر نقطه.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige است که انتظار می رود به تصویب یک طرح به صورت انبوه تست از تمام مسافران به هاوایی اطمینان عمومی در روزانه خود را COVID-19 جلسه روز شنبه که دولت آماده است برای یک چشم انداز مثبت در عفونت.

“این شد که ما شروع مرحله به مرحله روند بازگشایی کسب و کار و فعالیت. من فقط می خواهید برای اطمینان از هر کس که آن را به یک کنترل شماره ای که آماده کرده ایم به صورت” او گفت:. “ما هنوز هم ادامه داشته و در میان پایین ترین شماره جدید موارد مثبت در کشور و بالاترین سطح از بستری شدن در بیمارستان و همچنین مرگ و میر.”

دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون گفته شده است وجود دارد هیچ مدرک مستقیمی که تجمع جرم در هاوایی در حال گسترش COVID-19 اگر چه بقیه کشور شاهد افزایش موارد مرتبط.

“ما نمی دیدن بسیاری از گسترده بیماری است. موارد ما شاهد آن هستیم با وجود شناخته شده خوشه از موارد و یا موارد دیگر در اینجا در اوآهو. ما باید این وضعیت را به خوبی تحت کنترل” اندرسون گفت. “اما آن را اشاره به اهمیت نگه داشتن به محدودیت داریم. هنوز هم وجود دارد ویروس در جامعه ما است. آن است که بسیار عفونی و ما نیاز به مطمئن شوید که ما اجازه نمی دهند در ما کنترل عفونت اقدامات است.”

هاوایی مقامات بهداشت گفت: “خانواده خوشه” از 10 مورد رخ داده است در همان خانواده است. تمام اعضای خانواده قبلا در قرنطینه هنگامی که یک آزمایش مثبت است.

سه تا از این موارد در جوامع که در آن مقامات بهداشت گفت آنها “به طور فعال canvassing درب به درب به ارائه اطلاعات آموزشی و ارائه تست.”

اندرسون گفت: دولت در حال بررسی یک مورد در Maunalani پرستاری و مرکز توانبخشی یکی از هاوایی بزرگترین خانه های پرستاری است اما با اعتماد به نفس کارکنان عضو نشده آلوده کارکنان دیگر و یا بیماران. همچنین هیچ انتقال یافت شده است در این موارد از دو نفر از کارکنان در Kalakaua باغ که تست مثبت هفته گذشته است.

از جمعه وجود دارد 62 عفونت فعال در هاوایی و در مجموع 627 بیماران در حال حاضر در نظر گرفته بازیافت پس از آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17.

در همین حال وزارت زمین و منابع طبیعی ” تقسیم حفاظت از محیط زیست و منابع اجرای آن گفت: تا به حال دریافت گزارش از یک حزب در این آخر هفته در Kaneohe Sandbar بود که در حال ترویج در رسانه های اجتماعی.

“این غیر مسئولانه است و آن را به طور بالقوه خطرناک است زیرا از COVID-19 ملاحظات. این پست در حال ترویج فعالیت های غیر قانونی با توجه به تعداد زیادی از مردم آنها نشان می دهد ممکن است درگیر شود” گفت: DOCARE رئیس Jason Redulla. “اوآهو دیده می شود سنبله در coronavirus موارد چند روز گذشته و کارشناسان بهداشت می گویند اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در حالی که در اطراف دیگران باید همچنان به نگه داشتن عفونت منحنی مسطح است. تشویق دیگران برای جمع آوری در یک حزب مانند جو در یک محل است که محدود در فضا و وضعیت کمک کنند.”

از بیش از 58,579 coronavirus تست های انجام شده توسط دولت و آزمايشگاه حدود 1.2 درصد مثبت بوده است.

در حالی که در هاوایی دیده می شود افزایش روزانه موارد در ماه ژوئن به پایین عفونت رای نسبت به بقیه کشور تشدید کرده است خواستار Ige به بازگشایی بیشتر از دولت را ویران و اقتصاد و به ویژه گردشگری است. اما Ige تمدید این هفته اجباری 14 روز در قرنطینه برای trans-Pacific بازدید کنندگان تا ژوئیه 31.

“این یک مسابقه دو ماراتون. به عنوان ما شروع به افزایش فعالیت در سراسر جامعه ما به عنوان ما دوباره interisland سفر به طوری که خانواده های ما می تواند دوباره به هم متصل با یکدیگر در سراسر کشور ما قطعا انتظار برای دیدن یک افزایش در تعداد COVID-19 (موارد)” Ige گفت. “من می خواهم به شما اطمینان دهم که ما مراقبت از سلامت سیستم آماده شده است. ما در حال نظارت بر فعالیت های به اطمینان حاصل شود که سلامت و ایمنی جامعه ما همچنان یک اولویت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>