15 میلیارد دلار کالیفرنیا مدرسه ارتقا پیوند در اوایل بازده

15 میلیارد دلاری مدرسه اندازه گیری اوراق قرضه دولتی گاوین Newsom دفاع و پشتیبانی شد انتهایی تنها با 44 درصد آرا در چهار شنبه انتخابات می گرداند.

آرا ادامه پیدا خواهد کرد در طول چند روز آینده و نتایج کامل به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس برای هفته ها.

بخت و اقبال می تواند تغییر برای اندازه گیری به ویژه به دلیل رای اولیه تمایل به انحراف محافظه کار است. دن نیومن یک استراتژیست سیاسی کار برای Newsom در اندازه گیری گفت که او انتظار دارد هنوز هم وجود دارد میلیون ها نفر از رای به شمارش نامتناسب از مترقی رای دهندگان که تمایل به رای دادن برای مدرسه بیشتر بودجه.

نیومن گفت که او نمی داند که اگر این اندازه گیری خواهد شد در نهایت موفق خواهد شد.

“من باقی می ماند و امیدوار است که مدارس را دریافت ایمنی و بهداشت ارتقا که بچه ها و معلمان شایسته,” او گفت:. “اما از آن خواهد شد بسیار نزدیک است.”

این اقدام که به نظر می رسد به عنوان “گزاره 13” در کالیفرنیا آراء نیاز به امن اکثریت آرا را به نفع خود. نیومن گفت: برخی از رای دهندگان ممکن است اشتباه گرفته شده است و مرتبط با آن را به معروف 1978 مالیات بر اموال اندازه گیری با همین نام است که جداگانه در انتخابات نوامبر اندازه گیری کمپین در تلاش است برای تغییر.

در روز چهارشنبه مجلس پاتریک o’donnell نوشت که این قانون که قرار داده شده از مدرسه پیوند اندازه گیری در انتخابات اعلام کرد که لایحه جدید به بازنشسته گزاره 13 نام برای آینده اقدامات است.

“ما نیاز به بازنشسته این رای شماره برای اطمینان از رای دهندگان هستند و نه گمراه” را دموکرات گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “با وجود این تعداد بدون داشتن رابطه با محتوای این مدرسه امکانات پیوند بسیاری از رای دهندگان به اشتباه معتقد بودند رای گیری اندازه گیری تغییرات به “گزاره 13′ در اصل به تصویب رسید در سال 1978 که در برخورد با مالیات بر املاک است.”

Newsom مطرح شده بیش از 10 میلیون دلار برای حمایت از این سال گزاره 13 و سفر دولت به مبارزه برای آن در روزهای اخیر.

هواداران می گویند مدارس نیاز به پیوند بودجه برای تعمیر پیری ساختمان. اندازه گیری ارائه می کنند 9 میلیارد دلار برای پیش دبستانی از طریق دبیرستان و 2 میلیارد دلار برای هر یک از دانشگاه کالیفرنیا دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و کالج ها.

قوه مقننه و اکثریت رای به جای آن در انتخابات اگر چه برخی از قانونگذاران جمهوریخواه با انتقاد از مفهوم استفاده از اوراق قرضه که نیاز به پرداخت بهره.

این حزبی قانونی تحلیلگر دفتر پروژه های اندازه گیری هزینه دولت $26 میلیارد دلار بیش از 35 سال است.

وزیر امور خارجه مالی مبارزات انتخاباتی سایت نیست لیست گروه های افزایش پول در مخالفت با این اقدام از روز شنبه. هوارد جارویس انجمن مالیات گزارش شده هزینه 250.000 دلار در ایالت تبلیغات رادیو ترغیب رای دهندگان به رد آن گفت: Jon Coupal گروه رئیس جمهور.

Coupal گفت: مجموع رای جمعه او را “محتاطانه خوشبین” است که این اقدام با شکست مواجه خواهد شد.

“این اعداد به وضوح در حال رفتن به تغییر… اما من فکر می کنم حاشیه سالم است,” او گفت:. “آن را به نوعی یک معجزه برای آنها به این کشش.”

Newsom بازیگران رای خود را در حمایت از این اقدام صبح روز سه شنبه در یک رای گیری مرکز در نزدیکی ساختمان کنگره. صحبت با خبرنگاران بعد از آن او در توصیف این مدرسه اوراق قرضه به عنوان “بحرانی برای آینده ما مدارس دولتی.”

“این یکی را یک عامل مهم برای کشور ما یکی از مهم برای بچه های ما,” او گفت:.

در ساکرامنتو مدرسه محلی اوراق قرضه نشان مخلوط نتایج اولیه باز می گرداند. به عنوان از پایان شمارش صبح روز چهارشنبه ثانیه اندازه گیری تا به حال 58 درصد از آرا. جداگانه اندازه گیری برای کالج بودجه در منطقه ساکرامنتو, اندازه, E, حال 51.7 درصد تصویب. هر دو نیاز به 55 درصد به تصویب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im