14 سال بعد بن Thornton رشد با 2 قلب و مجموعه ای از چرخ

در 4 و 5 بن اطراف کردم با استفاده از واکر. در مورد نیمه راه از طریق مهد کودک پدر و مادر خود نقل مکان خانواده به سانتا رزا Rincon دره. او روشن به سکویا ابتدایی.

“من تنها بچه معلول وجود تمام هفت سال,” او گفت:. آن را در درجه دوم که آرام و طبعا مطمئن نیستید بچه انتقال از واکر استفاده از آن صدمه دیده خود را به عقب به صندلی چرخدار کتابچه راهنمای کاربر. به زودی او به صورت فشرده در آن است.

سپس به عنوان یک ششم گریدر چیزی مهم اتفاق افتاده است. بن در زمین بازی بسکتبال بازی ها, بازیهای تیراندازی از صندلی چرخدار خود.

او واقعا دوست داشت اما نمی فهمند که آن را ارائه مقدار به یک بچه بود.

یک روز یک درمانگر فیزیکی والری قهوه ای-Baptista او گفت و مردمی خود را در مورد یک بسکتبال با ویلچر برنامه run در برکلی توسط منطقه خلیج, توسعه, تفریح و سرگرمی, برنامه و یا BORP. غیر انتفاعی با هدف افزایش سلامت و استقلال و یکپارچگی اجتماعی از کودکان و نوجوانان و بزرگسالان مبتلا به معلولیت های جسمی از طریق ورزش, تناسب اندام و برنامه های تفریح و سرگرمی.

با کمک والدين بن بررسی BORP بسکتبال با ویلچر. او در ابتدا تمایلی بود برای پیوستن به در.

“من واقعا خجالتی و پس از آن,” او گفت: “و من مطمئن هستم که من می تواند هر چیزی مانند آن.”

او 11 هنگامی که او خودش را به معنای واقعی کلمه و ظاهرا برای ورود به بازی. زندگی او را در مورد به تغییر در راه های این تیم و آن mega-مربی لارنس “سپاهی” جانسون.

جانسون در سمت چپ بود جنده با الکل سوخت خودرو تصادف در سن 17. او در زمان بسکتبال با ویلچر و تبدیل به یکی از بهترین ورزش تا به حال دیده می شود. او برنده تابستان پارالمپیک مدال و MVP سالن از شهرت و دیگر افتخارات بالا به عنوان یک رکورد 15 سال عضو از ایالات متحده, تیم ملی.

سن لورنزو resident همچنین مربیان ملی بانوان بسکتبال با ویلچر تیم; قهرمانان پیشگیری از الکل و سوء مصرف مواد مخدر و در سال 1989 او تنها جنده دوم برای صعود به Yosemite را El Capitan.

سپاهی جانسون به خاطر یک “ترسو … ضعیف بچه” از سانتا رزا نمایش تقریبا هفت سال پیش در BORP برنامه.

مربی درک که بن که می خواهم طبعا شده محافظت شده توسط محتاط پدر و مادر “بود قوی تر از من فکر می کنم آنها به او اعتبار.”

بن پیوست BORP را جونیور رزمندگان راه تیم. پدر خود را متوجه حق دور “آنها نمی متنعم این کودکان است.” فقط می خواهم به طور منظم بسکتبال رقابتی بسکتبال با ویلچر همه از عرق خیس و اغلب به اندازه کافی سخت-تماس با ما ورزش است.

اولین بار در بن رقابت-درجه خصوص مانور صندلی سرنگون در دادگاه مربی جانسون عملا تا به حال برای جلوگیری فرشته تورنتون از در حال اجرا به او کمک کند. وجود دارد نمی تواند طبیعی تر پاسخ از پدر و مادر از جوانان با جدی معلولیت.

“آنها در حال رفتن به دمدمی مزاجی” جانسون گفت. “آنها در حال رفتن به وحشت. آنها در حال رفتن به نگران باشید.”

این Thorntons آمد به درک که جانسون نبود به سادگی به آموزش کودکان و نوجوانان معلول چگونه به شارژ تا دادگاه و شلیک یک توپ بسکتبال. نه به سختی.

هدف خود جانسون گفت: برای ایجاد یک فرصت برای بچه ها مانند بن تورنتون به “هل دادن خود را فراتر از محدودیت های آنها در درک خود را.”

بن در زمان مناسب به آن است. “او واقعا خود انگیزه بچه” مربی گفت.

بن به سرعت عاشق ورزش و تیم پویا و شیوه ها و تمرینات و سفر بدون پدر و مادر به بازی های خارج از منطقه و جدید اعتماد به نفس او را به دست آورد از آن همه است. زندگی او تبدیل بسکتبال با ویلچر و غیره بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im