14 سونوما کانتی کارخانه شراب سازی کارکنان تست مثبت برای coronavirus

چهارده کارگران در سونوما کانتی کارخانه شراب سازی به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase روز جمعه گفت ارائه جزئیات دیگری در مورد شیوع.

این حادثه یکی از سه جداگانه در محل کار شیوع Mase به تازگی ذکر شده به عنوان بخشی از دلیل او متوقف مراحل بیشتر برای بازگشایی اقتصاد محلی این هفته است.

در طول قبلی مطبوعات جلسه Mase گفت: عفونت اخیر نیز در میان کارگران در یک فیلتر آب کارخانه تولید و در میان یک گروه از farmworkers. اما او و دیگر مقامات بهداشت باید موفق به پاسخ به تکرار سوالات در مورد شیوع بیماری از جمله نام کسب و کار زمانی که آنها رخ داده است و چگونه بسیاری از کارکنان مبتلا شده بود.

Mase گفته است که محلی گسترش ویروس تغییر از خانواده ها به محل های کار و که در بیشتر موارد انتظار می رود به عنوان فعالیت و کسب و کار در شهرستان شروع به بازگشایی شده است. Mase می گویند جمعه که سه محل شیوع بیماری های رخ داده در کسب و کار است که در نظر گرفته شد ضروری و نمی شد بسته های شهرستان اقامت در خانه سفارش صادر شده در اواسط ماه مارس.

“من می توانم به شما بگویم وجود دارد یک کارخانه شراب سازی است که درگیر وجود دارد 14 نفر که مثبت هستند که در کارخانه شراب سازی وجود دارد و این دیگران هستند که در دست بررسی” Mase گفت: طی نشست خبری روزانه. “این من فکر می کنم در نظر گرفته شده ضروری تر کارگران این نیست … چیزی که اتفاق می افتد در هوای آزاد, مزه بخش برای شراب سازی این است که در واقع در بخش مرکزی و کارگر است.”

Mase گفت که او نمی باید اطلاعات به آسانی در دسترس است و نیاز به “نشستن و نگاه کنید که در آن داده ها به شما اطلاعات بسیار دقیق.” او گفت که او نیاز به مشورت یک شهرستان اپیدمیولوژی “به نقشه خوشه شکل اعداد در هر.”

همچنین در روز جمعه در این شهرستان اعلام کرد 17 جدید فعال موارد coronavirus آوردن تعداد به 548 از زمان شروع این بیماری همه گیر. از این تعداد 322 فعال هستند موارد 222 نفر بهبود یافته اند و چهار فوت کرده اند. از جمعه, 10 شد تایید موارد COVID-19 در سونوما کانتی بیمارستان و یکی دیگر از هشت نفر مشکوک به بیماری های ناشی از کروناویروس جدید.

اخبار از شیوع قابل توجهی در یک کارخانه شراب سازی محلی و در یک زمان می آید زمانی که مقامات بهداشت شهرستان و اعضای هیئت ناظران در تقلا بودند برای پاسخ به Sonoma County Sheriff علامت Essick اعلام روز شنبه که او نمی خواهد اجرای پناهگاه های محلی-در-محل حکومت.

Essick گفت: در Facebook که از آغاز ژوئن 1 او نمی تواند “در وجدان خوب” اجرای محلی بهداشت عمومی اورژانس سفارشات بدون کسب اطلاعات بیشتر در حمایت از این اقدامات است. در طول Mase را در نشست خبری روز شنبه او پیوست توسط سرپرست سوزان خور و خدمات بهداشتی مدیر باربی رابینسون با تمام سه گفت: آنها تا به حال سازنده و مثبت بحث با Essick و مورد توافق برای ارائه اطلاعات بیشتر و بهبود ارتباطات با خود ،

اما در 6 p. m. روز شنبه, Essick گفت: تصمیم خود را تغییر نکرده است و دفتر او خواهد بود نه اجرای قانون آغاز ژوئن 1.

در Mendocino County, مقامات بهداشتی گزارش دو مورد اول از coronavirus انتقال در جامعه بزرگ. شده اند وجود دارد 29 تایید موارد COVID-19, 21 که به تماس نزدیک با کسانی که شناخته شده به ویروس, مقامات گفت.

یک 30 مورد در حال بررسي است که ممکن است مثبت کاذب نتیجه آزمون گفت: بهداشت عمومی افسر دکتر Noemi Doohan در طول یک Facebook Live جلسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>