12 ورزشکاران بالا پذیرفته به هاوایی دبیرستان سالن افتخار

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

یک پیام از HHSAA مدیر اجرایی کریستوفر چون

سلام 2020 آفرین,

کلاس 2020 شده است در مواجهه با چالش های شبیه هیچ دیگر اما شما 12 استثنایی دانشجو-ورزشکاران را در بر داشت یک راه برای غلبه بر آنها.

در این “طبیعی” ما نباید چشم پوشی اهمیت ورزش در زندگی درس ما یاد بگیرند که خارج از کلاس درس دوستی ما جعل و خاطرات ما را.

این احساسات نیز بیان شده توسط یک همکار Hall of Honor مشمول و دیر کنگره ایالات متحده K. علامت Takai. Takai نوشت: این کلمات به 2016 کلاس در حالی که مبارزه با سرطان لوزالمعده هفته قبل از عبور خود را. من اعتقاد دارم که این کلمات اضافی حمل معنای امروز.

“با احترام به شما و کسانی که نشان داده اند دستاوردهای ورزشی و خوب شخصیت اخلاقی ما نشان می دهد دانش آموزان ما در یک مسیر به آینده ای روشن. در انجام این کار خود را میراثی است که نه تنها بسیاری از دستاوردهای خود را در دو و میدانی است و همچنین بسیاری از زندگی خواهد شد که در لمس توسط شما ،

به عنوان یک 1985 HHSAA سالن افتخار مشمول, من درک می کنم این آموزش دقیق و شور و فداکاری است که مورد نیاز است. خود القایی به HHSAA سالن افتخار است که عهد خود را بی دریغ عشق و ارادت خود را ورزش.

خود القایی به تالار افتخار نه تنها فراهم می کند به عنوان مثال برای جوانان ما, اما آن را نیز کمک می کند تا برای تداوم اهمیت برنامه های ورزشی برای نسل های آینده ما از ورزشکاران دانش آموز.

به عنوان شما را منعکس دستاوردهای خود را, من امیدوارم که شما در حال پر غرور خود را برای القای به این محترم ohana از ورزشکاران است.

— K. علامت Takai

من می خواهم به شما تبریک می گویم در این محترم دستاورد. اگر چه ما را به جشن می گیرند این لحظه با پمپ و شرایط القای شام آن را نمی کند, کاهش, کار سخت خود و موفقیت های که به یاد می شود در آینده هر جشن.

هاوایی دبیرستان سالن … توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>